Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

cukierasekku ja jak widze to reklame to odrazu przypomina mi się wielki,wstretny karaluch(wynajmowałam mieszkanie i 1 dnia z rana takie cos turlalo sie po podlodze w lazience,bylo wieeelkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia łąka
mnie wkurza reklama Sante ( http://www.youtube.com/watch?v=bEHKIkDQT3U) . Co za beznadzieja, kamerą za 500 zeta zrobi się lepszy spot niż to "cudo". Wkurza mnie tam wszystko, muzyka, biegające dziecaki, ta głupio uśmiechająca się dziewczynka z tą szopą na głowie i wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajse
obrzydliwe reklamy z pierdzeniem! najpierw ta,w której facet pierdzi i powoduje lawinę,a teraz jakieś pierdzenie jako dodatek w telefonie. Co to kurwa ma być? Co za debil to wymyślił? Mnie nie bawi humor na takim poziomie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaaa
o tak, reklama z szamponem jak wkur*iony facet myje głowe to porażka ale teraz NAJBARDZIEJ wku*wia mnie reklama coca cola zero, chyba mysleli ze stworzą cos fajnego i cool, a wyszło jak wyszło. jeszcze taaaak długa jest ta reklama ze nie moge ;/ a babiczka z chrzanowa jest fajna! :D wydaje mi sie ze ta rekama była juz kiedyś w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... Albo z tym \"to pewne, że nie zjesz pączka bez oblizywania się\". A niby czemu? Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa coca-cola zero reklama delikatnie mówiąc bez sensu zresztą jak orange z tymi pakietami gdzie rodzicom nie chce się małego dziecka odebrać z treningu :o Ona na "szopingu" on przy motorze a za tydzień dziecko w worku foliowym bo samo wracało ( jak tą reklamę oglądam od razu przypomina mi się sprawa takiej małej dziewczynki która sama wracała z zajęć i zaginęła , sprawa głośna a dziecko zostało zamordowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurzają te czarno-białe reklamy Playa i ta baba co mówi takim wnerwiającym głosem. Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wkurza ta slamerka Ania, nosz k**wa co to ma być? Jak widzę tę reklamę to mam ochotę walnąć czymś w telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enegdżajzer
Aviva commercial union i ten posrany "Pan Pikuś!" ze zmutowanym głosem.. co to ma być wogóle? Żanet Kaleta rlz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pan Pikuś to jest jakaś krzyżówka chomika z gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziankafka
a ja nie moge tej Zanety Kalety z rmffm któa reklamuje zel do hiegieny intymnej od razu musze przelaczyc stacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziankafka
ta jest beznadziejna...........a co ma ciaza do telefonu masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę... Nie przypominajcie mi o tym gównie. I jeszcze ta babka z komputerowo dorobionym ryjem ma taki okropnie wkurzający głos... rzygać mi się chce jak na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komary
Reklama odplamiacza, w której dzieciak chce podrzucać pizzę, jak ,,pan w restauracji". Pizza upada na ziemię i plami mu spodnie, a on: upps. Dzieciak wygląda na około 10 lat, a nie wie, że jedzeniem nie powinno się bawić? Na koniec pyta: mamo co na obiad? Kazałabym mu zeżreć z ziemi tą cholerną pizzę, którą zmarnował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
No i dlatego ta piźnięta mamusia jak ten dzieciar pyta "Mamo, co na obiad" odpowiada "VANISH"!! Zj.ebana na maxa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ta reklama Vanisha jest okropna. A poza tym, kto ze zdrowym umysłem rzuca gotową, upieczoną pizzą??? Przecie podrzuca się ylko ciasto i chyba KAŻDY to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
ja tez nie moge tej głupiej ani slamerki blee wkurzajacy ryj i daremnie rymuje Proste trafiłam na ciętą ripostę ! bleeee straszna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Slamerka - wrrr... W ogóle jaki związek ma telefonia komórkowa ztym, że ktoś stoi na scenie i pierdoli głupoty aby tylko jęzorem chlapać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
z tym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
http://pl.wikipedia.org/wiki/Slam_poetycki tu jest o tym slamie całym. Ale mi wniosek się jeden nasuwa: jak nie odkryli w sobie talentu z jakiejkolwiek dziedziny kultury i sztuki to wynaleźli własny nurt "artystyczny". Żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok ciśnienia
nie potrafię zdzierżyć reklamy jakiegoś piwa, w której napierdalają po czesku. i tej, gdzie facet "miał nawet przyjemność, a zresztą, mniejsza o to" no kurwa? jakim debilem trzeba być, żeby taki lotny tekścior wsadzić do reklamy? 😠 uwielbiam za to reklamę beko z małym labradorem, przeurocza jest. tylko dlatego nie przełączam reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
tak ćmi. nie kur**a! mnie po prostu łeb napier***a! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, włączam dzisiaj telewizor-ANIA SLAMERKA. Włączam radio-ANIA SLAMERKA. Z tym sie już nie da wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wezme klamerke
i dobije Anie slamerke wdzieczni mi beda widzowie bo Ania juz nic nie powie a za to pieprzenie na wizji powinien ja pozrec mis grizzly. jak widac, "slamowac" kazdy moze, troche lepiej lub troche gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica 1
świetne to ,,slamowanie" wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //// grrr
NIecierpie tak: tEn KISIEL FISIEL Kupicha i ta Jego kolacja Proszki, Winiary, "czy powinnam wziąść apiryne?" pytanie zabojcze ;d o duuużo iinych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak to slamowanie wyżej jest zajefajne :P Mi dali jakąś skórkę na gg. Jest na niej logo Orange i napis \"mów co chcesz\" czy coś takiego. Na tej skórce jest też mikrofon. Jedno co mi przychodzi na myśl:ANIA SLAMERKA. LUDZIE, ONA JEST WSZĘDZIE! Niedługo przy naciśnięciu spłuczki od kibla będzie słychać ja Ania slamuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×