Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość jkbjhuyvuyhj
NIC MNIE NIE WNERWIA BARDZIEJ NIż TA ZANET KALETA I JEJ ZAKICHANY LAKTACYD!!!! AAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////f///
A mnie dobija fakt,iż powróciło Lu go z tą babą co tak strasznie drze ryja. Jest siódma rano a wy już nie macie energii ??? I co niby po tym ciastku mi przejdzie? Już sam głos tej baby podnosi ciśnienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama z radia \"a mój tata kupił laptoka; a mój tata kupił laptoka lodówkę (...), a mój tata kupił telewizor plazmowy\", o boże.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im on the top
a nie laptopa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo ja chce
-mamo ja chce kupke -to chodz -nie ! ja chce u Tomka !!ja chce u Tomka !! jak kur*a widze to reklame az sie we mnie gotuje,bachor mógł jeszcze powiedzieć ze chce mu się sr*ć...no ja pier*ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:29 [zgłoś do usunięcia] prowl reklama z radia "a mój tata kupił laptoka; a mój tata kupił laptoka lodówkę (...), a mój tata kupił telewizor plazmowy", o boże....... jak słyszę tę reklamę to od razy wyłączam radio.... takie konsumpcjonistyczne głupie dzieci. wkoorvia mnie to strasznie! Aaaaa i jeszcze radiowa reklama netii....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numb3rs
w esce leci reklama jakiegoś sklepu z bielizną, gdzie baba napierdala w jakimś chujowym języku i wwierca w uszy swoje "percento" normalnie szału dostaję. plus telewizyjne z kurowską, totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Yorkie
Z tym pączkiem to jest prawda - nie da się zjeść bez oblizywania, chyba z 1000 razy próbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrrrrrrrrrrwaaaaaaaaaaaaa ania slamerka doprowadza mnie do szału!!! jak mozna cos takiego wymyslec ??? i to załozeniu miało byc fajne ??? porazka!! i radiowa" moj tata kupił laktopa...:o :o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Esce leci jakaś reklama wyższej szkoły czy uczelni... coś takiego i tam baba i chłop pierdzielą coś w stylu \"czy chciałbyś studiować...bla bla... bla bla...??? To wszystko gdzie??? OCZYWIŚCIE W (zapomniałam jak to sie nazywa)\". jak jadę samochodem i słyszę to gówno to mi się dzieje coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jest reklama crunchipsów albo starchipsów \"grubo ciachanych\". Reklama może być, ale muzyka do niej po prostu SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurzaja baby z reklam
plastrow Veet i ta z reklamy dezodorantu Dove (z tym kaktusem wywalanym do kosza). Te dwie pierwsze (jedna, ktora wraca z wyprawy pustynnej i druga, ktora tancuje z brazylijskimi tancerkami) ruszaja sie z gracja słonia i tak koslawia te nogi, pokazujac, jakie to one supergladkie, ze az boli patrzec. Z kolei ta z reklamy Dove paradoksalnie wyglada mi na smierdzacego, niedomytego flejtucha (takiego, co to zamiast sie umyc, zapsikuje smrod Dove'em :D) i w dodatku ma nogi jak chlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffgdgdgggf
NIENAWIDZĘ Ani slamerki... po prostu tak gównianej reklamy dawno nie było. Już nawet Basia wydała mi się całkiem wporządku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Ani Klamerce Basia \"Tak Tak za godzinę\" była całkiem spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i never felt so beautiful
Eeee,nie przesadzajcie,Baśkę normalnie bym zatłukła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł je bejbee
Denerwuje mnie reklama jakiegoś szamponu dla mężczyzn. Wchodzi babka z częścią blachy samochodu cała przemoczona i ten jej koleś mówi "gdzie auto?" a ona "W jeziorze! ale przynajmniej jest czyste!!!" i robi taka minke zbitego psa, a ten koleś bum i szybko biegnie myc wlosy i niby ta cała złość mu przechodzi. HAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z pralni
jest brzydka i ma wyjątkowo kretyńka minę po tej karuzeli. Ale to nie razi :) Za to babka z karoserią . Uf. Kto ten pokrzywiony ryj wziął do reklamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
-Gdzie mój samochód! -Sprzedałam... -Po co?! -Zbieram na operacje ryja.Ale zobacz jaki fajny zderzak znalazłam na złomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
Przeanalizuję ( :D ) niektóre z moich najgorszych reklam (tak,wiem że dość stare :) ) Reklama Calgonu - przedstawia się ona mniej więcej tak: chłopczyk sunie po domu hulajnogą(ciekawe, od kiedy jeździ się hulajnogą w domu...), wjeżdża do łazienki(nie no, naprawdę przesada...), gdy mama zatrzymuje go okrzykiem w stylu "stop łazienka zalana". mama lamentuje nad zalaną łazienką, gdy nagle znikąd pojawia się jegomość z paczką calgonu w dłoni i mówi jej że "pranie bez calgonu to jakby pani syn jeździł hulajnogą bez kasku", a ona zamiast spytać go jak , i poco tu wszedł, odpowiada "nigdy bym na to nie pozwoliła, i bierze od niego paczuszkę calgonu. Bezsens. Reklamy Vanishu - ogólnie cała grupa reklam typu "nie pierzesz w vanishu, nigdy nie będziesz miał czystych ubrań". By nie zanudzać , nadmienię tylko moje dwie "ulubione"... * idzie sobie kobieta przez sklep, i sięga po proszek do prania, gdy nagle wybiega inna baba, wytrąca jej go z ręki i woła "nie popełniaj tego błędu co ja!"(tak jakby od zakupu proszku zależało życie tej drugiej...) a tamta zamiast porządnie się wkurzyć, prosi by ta opowiedziała jej swą historię o zalanym domu, ona opowiada...bla,bla. W końcu kończy i mówi że dziś używa już tylko vanishu. *dwoje dzieci brudzi bluzę, której nie lubią. a mama , zamiast solidnie ich opieprzyć, mówi tylko - ojej, jak ja to spiorę. oczywiście jak zawsze znikąd pojawia się jakaś uprzejma pani, i daje jej vanish. tamta pierze rzeczy i potem głaszcze dzieci po głowie, a one iddą się bawić. hmm...czy tylko ja czuję że coś jest nie tak? i jeszcze jedno - zauważyliście że w większości reklam vanishu bluzka po wyjęciu z pralki jest od razu wysuszona i uprasowana? ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
O,i reklamy tych wszystkich superjogurtów... - jogurt na cholestelor, czy na ból brzucha... k***a, tylko jogurtu na AIDS brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanishpani i jej czyste auto
ania slamerka-baaaaardzo dużo mówi całe 2 zdania:O:O:O:O:O:O:O beznadziejna z CHajzerem -wkurza mnie Zygmuś blee zawody w ciągnięciu liny???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie strasznie
obrzydzają ,,twarde dowody". nosz kurwa, gówno w czasie obiadu pokazywać?? Ania slamerka działa mi na nerwy, niby taka cool i w ogóle zajebista... poza tym taka reklama czegoś na drogi moczowe, gdzie babka owija sobie dupsko jakąś chustą, wsiada do kabrioletu (to już jest jest beznadziejne, na bank się nie przeziębi) i one jeszcze w tym KABRIOLECIE (!!) podkręcają OGRZEWANIE!!! po chuj im to jak i tak tam dachu nie ma?!!! i jeszcze taka reklama nospy była, że oni ubrani w takie starodawne stroje i w ogóle a ta babka jak on do niej wchodzi stała nachylona nad laptopem!!! Bezsens dla mnie. ten perwoll w majtkach, owoce jakie som w jogurcie i syf w łazienkach przed użyciem vanisha czy innegi shitu to już przemilcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazed by me
Pur! Reklama z Dykiel i tekst,że z jedną kroplą Pura można umyć 15 talerzy. Sraty taty pierdolety, chyba chodziło im o 15 kropel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
ale coś cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
halo!!!! ludzie gdzie jesteśta:D?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Pewnikiem ni mo reklom wku.rwiojuncych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
no jak nie ma!? :P a ta reklama z lemoniadą? jak ta babka siedzi na plaży, mówi do cytrynki i tak ZACJĄGA ze uszy bolą od słuchania! ughhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×