Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość Miziaczkowa 22
jakas tam reklama zarcia dla psa, na dobre trawienie, pies je , biega, sra a wlasciciel gowno zmiata na szufelke. obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorą mnie mdłości
Pedigree "mamy na to twarde dowody" o my god !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorą mnie mdłości
jeszcze trochę i zrobią podobną reklamę z mlekiem dla dzieci.....a potem pokażą zawartość pieluszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze muzyka taka do tej reklamy tego pedigree ze .... wogole nie pasuje. i te twarde dowody. rzeczywiscie mogl jeszcze ta kupe w reke wziac i pomacac. kupka u tomka tez masakra, to tak jakby ktos z kafaterian tu obecnych szedl kupe do kolezanki bo ona ma brissee!!! he he:) ten losiu z naleczowianki tez wkurzajacy, jak cala reklama a i ten czekoladowy gosciu z axe co go laski lizaly bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet1976
Uwazam ze tylko heyah ma fajne reklamy z pomysłem i z klimatem . Reszta lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie reklamy na stos
mamuska siekajaca marchew rzeznickim nozem i nagle szepczaca do siebie z miną i wzrokiem Normana Batesa: "A gdyby tak sie go pozbyc?"OCzyma wyobrazni juz widze ten noz tkwiacy w oczodole niczego nie spodziewajacego sie malzonka, ktorego widac w tle, jak sie z dziecmi bawi :D. Reklama Vichy i tragicznie koszmarny glos jakiejs pseudoaptekarki, ktora zachwala, zeby kupic produkt Vichy, to sie dostanie plyn micelarny do demakijazu. Za sam glos ustrzeliłabym babe z obrzyna! pluszowe stwory z reklamy cocacoli - caly czas mam wrazenie, ze nagle urosną do rozmiarow sloni i zrobia krwawa rzez wsrod tych bawiacych sie na lace ludzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orignickname
Ja jak widzę tego plującego bobra to mam odruch wymiotny Co Wam się w tym podoba? mi sie podoba i jakos nie mam odruchu wymiotnego. dla mnie jest po prostu zabawna. nie mozna powiedziec, co sie podoba, bo to zaden argument. ten bobr ktory bprobuje beatboxuje i facet, ktory jest niby zadowolony z podarunku, ale chyba zmienia zdanie jak widzi tego bobraxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała ała ała ała ała.......
ta elo emo joł reklama kubusia wody. nosz kurde reklamy tego obrzydliwego napoju robią się coraz gorsze. doprawdy żałosna reklama. i te dzieciaki ryczące jakby były na kiblu... współczuję im. pewnie są teraz wyśmiewane w szkole. reklama jakiegoś banku z tymi haczykami co baba daje je facetowi. tutaj właśnie denerwuje mnie ta baba. ma dziwne zęby, strasznie mówi i okropnie gra. ohyda DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjjjjjjjjjjjjjj
a mnie wcoorwia reklama banku ,jak ten palant joge cwiczy -rzyyyyyyyyyyyyyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santeeeeeeeeeeeeeee Santeeeeeeeeeeeeeee! Kurde wczoraj to zobaczyłam pierwszy raz i się zastanawiałam co to za gówno jest! Już wolę reklamę żabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkikor
tak... reklamówka sante... takiego syfu w życiu nie widziałam... unikalne SAAAAANTEEEE tropikalneeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zawsze zastanawiam, czy ta Baśka nosi w torebce cegły (reklama w wesołym miasteczku) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
ta reklama sante to rzeczywiscie jedno wielkie gów*o, słusznie ktoś napisal ze przypomina te reklamy z lat 90. ogólnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, bardzo przypomina te reklamy z lat 90. Ja się nawet zastanawiałam, czy nie dali jakiejś starej reklamy. Ja bardzo lubię układać sobie parodie jakiś głupich piosenek z reklam. Do sante mam akurat dwie. 1.\"...Sante to GÓWNO, każdy to powie!\" 2.\"Musli na rano, crunchy w poludnie, na noc otręby I RZYGAMY CUDNIE\" heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, bardzo przypomina te reklamy z lat 90. Ja się nawet zastanawiałam, czy nie dali jakiejś starej reklamy. Ja bardzo lubię układać sobie parodie jakiś głupich piosenek z reklam. Do sante mam akurat dwie. 1.\"...Sante to GÓWNO, każdy to powie!\" 2.\"Musli na rano, crunchy w poludnie, na noc otręby I RZYGAMY CUDNIE\" heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze napisaam to samo 2 razy, ale mi się coś z kompem dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOGatAA1991
Ale w tej reklamie "No to sru" Heyah pojechało po playu... hehehe i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Najbardziej śmieszmy mnie ta TINA, delma, jogobella, kupa u tomka, ćmienie pod kontrolą i inne tego typu reklamy, no i nie cierpię tych reklam Indianskich dzieci które muszą znaleść ser w lodówce o.O Ktoś wspomniał o reklamie PiS, cytat: A premier wciąż gra w piłkę (czy jakoś tak) mogłbym prosić o linka do reklamy? Ostatnio wymyśliłem parodię Delmy: O ja pierdolę! Delmę solę! Choć nie wiem po co, bo to gówno jest! Albo jeszcze inne mnie śmieszą, reklamy biedronki, tesco itp na YT przerobione ivoną, to dopiero masakra, jakby były takie reklamy( zwłaszcza biedronki) to nikt by tam nie chodził xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Akurat reklamy biedronki są fajne ;] Ale przed chwilą leciało SANTE. To już jest dramat ta reklama, poniżej krytyki... Pieją jakieś stare śpiewaczki czy kto... No chwyt marketingowy pierwsza klasa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdjgatcjcp
Nie mogę patrzeć na reklamę z tym zagadującym ojca na śmierć bachorem! TP SA czy co to tam jest. Aaaaa! Co za rozwydrzony dzieciak! Po minucie takiego ględzenia dostałby w łeb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg omg
reklama jakiegoś piwa, gdzie facet gra na fortepianie bodajże i śpiewa, a właściwie nie śpiewa, a pierdoli takie głupoty, że przykro tego słuchać :o podobnie jak kabanosy jedynki. ja pierdolę, ci ludzie chyba nie słyszą, co tworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oszczędzam
ty oszczędzasz... no do cholery znamy odmianę czasowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie wkurza ta z tym oszczędzaniem....kocham zwierzęta ale tej papudze bym zamknela dziób......aaaa jestem jedyną, która nie widziala reklamy SANTE?????nawet nie wiem czego to reklama hehehe ale może i lepeij bo po coe sie niepotrzebnie wkur... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×