Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

To nie mleczny batonik i kakao są na randce, tylko czekolada i szklanka mleka. Fakt, na maxa wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjewdkewde
mnie wkurza reklama maxi king z tą obleśną blondynką nie wiem jak można kogoś ak brzydkiego zaangażować do reklamy. ta murzynka jest znacznie ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice
jeżeli myślę o tej samej reklamie co Ty, to jest Regina Spector- two birds też na początku myślałam że to lenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamietacie reklame "OBLEJE PANA OLEJEM!" - ten rozowy vanish chyba. Przeciez jakby mnie ktos na ulicy oblal olejem to by dostal w pysk o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama Cyfry +
gdzie facet wkłada wtyczkę do kontaktu, następuje krótkie spięcie i koleś widzi jakieś Hinduski strasznie wyjące, fałszujące i miauczące o Cyfrze i HBO :O, Boże odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D O ja cie, ta reklama encyklopedii pwn i to dziecko co mówi na oońcu "rośnie na ziemi, bo to bylina"... Żałosne... A, i te miauczące baby o canal plus i hbo też są wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.i.a.d.
A ja nie nawidze reklam typu zadzwoń 0 700343434 (chodzi mi o sex telefony). wtedy to bym tv najlepiej wykurwił przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,reklama pwn strasznie mnie wkurza - kup 345 tomów nowego wydania pwn,to będziesz wiedział że ananas "rośnie na ziemi, bo to bylina" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogryf
Najlepsza była reklama z plusa: ktora brzmi mniej wiecej , tak : Hej , Hej chłopaki domyslam sie ze przyszliscie , po najbardziej muzyczny telefon na rynku , i teraz : Empetrucha , Karciocha pamięciochy , słuchafony jak dzwony ha :D , to jest to co czytalismy w ulotce - no mowiłem ci - JA , hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empetrucha , Karciocha pamięciochy , słuchafony jak dzwony... Tak,do dziś czasem używam tego tekstu,jak ktoś się mnie pyta,jakie funkcje ma mój telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba ta nowa
reklama z wedla ,, motylem jesteeem " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba ta reklama muzodajni (chyba) z samsungiem corby jak ten chłopak siedzi w autobusie a jakiś facio gra na akordeonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bope
ta reklama o której pisze Yorkie jest zajebista. w ogóle ten koleś taki sympatyczny, aż miło patrzeć :D słownik pwn to istna miazga, podobnie jak te wyjce z reklamy o hbo/canal+. jedyny plus to tekst: to jasne jak słoń, uśmiałam się nieziemsko za pierwszym razem, ale podobno mam zryty beret. i kiedyś była reklama jakiegoś leku na ból głowy czy chuj wie czego, jak baba stała za barem i darła mordę przekrzykując muzykę, wychwalając przy okazji lek pod niebiosa. no dramat, to już wolę maratończyka, który nie poddaje się przed startem i który jest ofiarą wściekłego fryzjera. reszty reklam nie pamiętam, ale to dlatego, bo telewizor mam jedynie w weekendy, na szczęście nie muszę na nie patrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam sobie reklamę
różnych psów w samochodach i zastanawiam się - czy to reklama jakiegoś żarcia dla psów, czy może samochodu. A na końcu okazuje się,że to reklama......czekolady Wedla! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice
nienawidzę tej reklamy strepsila czy jakoś tak, jakiś lek na zatkany nos czy coś... 2 babki w pracy przy biurkach na przeciwko siebie i jedna gada przez telefon "Mareczku nie mogę z tobą rozmawiać..." itd i ten jej przerażające, totalnie irytujące rżenie, jak to słyszę to aż mnie nosi;/ grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mówił, że się śmieje z tego "jasne jak słoń" i że podobno ma zryty beret. Jeśli się ktoś z tego w ogóle śmieje, to naprawdę ma zryty beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bope
rayman, mamy naprawdę zryty beret :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ta reklama Orange "Ty i 3" co ci na motorku prawie przejechali żółwia, z tą melodyjką "dindindindundundindundin..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky Luke
Ostatnio najbardziej działają mi na nerwy reklamy: -Cyfry +, bodajże, w niby-bollywoodzkich klimatach - teraz zmienili głos tej babki, ale wcześniej nic nie dało się z tego zrozumieć, a jazgot był straszny; -Danone, w której nadjeżdża dwupiętrowy danonobus - no skręca mnie, jak ten dzieciak to gada; -Cholinexu, z tą kobitą, która ma totalnie niewyjściową fryzurę, a do tego stara się być tak przekonująca, że osiąga wręcz odwrotny od zamierzonego efekt (przynajmniej w oczach co najmniej średnio inteligentnego odbiorcy); -tego banku (Polbanku?), w której "pieniądze ROSNĄ! O TAAAAAAK!" - szkoda, że nie pokazali jeszcze, jak ten dzieciak spuszcza się gęstą spermą na całą swoją rodzinkę; -Actimela - nawet nie muszę uzasadniać; -no i generalnie wszystkie reklamy z pokazywanym gównem, sraniem u kolegi czy u babci, familiami, które fałszywie cieszą japy na widok byle jadła, pseudouroczymi dziećmi, których chyba jedyną zaletą jest wada - wymowy. Na razie tyle. Grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie przy stole, kulturalnie jem obiad, oglądam tv. Leci jakaś reklama pampersów. Myślę sobie - przecież gówna nie będą pokazywać - i jem w spokoju dalej. A tu mi nagle wyjeżdżają z WCHŁANIANIEM RZADKIEJ KUPKI DZIECKA. Reszty już chyba nie muszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×