Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość Lajzamineli
NIENAWIDZĘ reklam syropów i inn.szajsu nie wiem jakie g.. na kaszel reklamuje wstrętna przemądrzała gówniara w sukience w kratkę " a mój taka kaszle tak.... a ja tak... łeb chętnie bym jej ukręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwas
"mnie ostatnio wnerwia linea i te panienki, które się jarają tym, że schudły pól kilo szczególnie ta która gada zawstydzona jak pensjonarka i druga, która mówi "Linea" taka z krótkimi włosami i wielkim łbem, no zabić można!!" A jedna z dziąsłami na wierzchu: "Nie wstydzę się" A ja zawsze dodaję: A POWINNAŚ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Makłowicz w reklamie Nałęczowianki czy innej kranówianki "Three three bą"... :0 Wqrw na maxa!!!... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy od których nóż się
A mnie do szału doprowadza reklama w internecie, ta "kup prezent na walentynki allegro" czy coś takiego. No wyskakuje to babsko i drze ryja z jakąś poj#baną piosenką. No litości ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gówno z allegro leci jeszcze w radiu. Właśnie leci pizza ristorante :/ A teraz to już Cappy robiony nożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie zamiast się ekscytować
i podniecać byle czym, to weź na logikę trochę spraw :D Napisałaś: "A co do reklamy jakiegoś twarożku gdzie miska sie przewraca, kot żre ten twarożek a baba daje z opakowania gościom - jak normalny kot może zeżreć miskę twarożku? Chyba srając i rzygając nim jednocześnie." - nie wpadłaś na to że jak już kot przewrócił miskę i zaczął jeść to jakoś głupio tak to zbierać i podawać gościom do jedzenia? :D:D Przecież nie ma w reklamie że on zjadł cały ten ser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzz
jak nie,toż pusto jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, jak ja nie cierpię reklamy Turka Camemberta... :O Ta piosenka: "Ach, jak przyjemnie, to Turek Cammembert, prawdziwy, delikatny, mięciutki to się wie (...)" i tak w kółko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia97
a mnie to najwiecej wkurza płyn do mycia naczyń-pur, ta reklama jest rozwalająca...;\ wszystko bedze czyste po jesnym machniaeci szmatką i to tylko jedna kropla...:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kessie Wroclaw
Lajzamineli kocham Cie!!! Myslalam ze tylko ja bym urwala jej ten durny łeb i naszczała do srodka :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghnm
DOBIJA MNIE żałosna rodzinka z proszku do prania. Uwalili sie śliwkami i to ma być śmieszne jak ch*j. Jak widzę to gówno w tv mam ochotę rozpieprzyć telewizor i wypierdzielić żulom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. To jest k**wa beznadziejne,scenki jak z jakiegoś badziewnego pseudokomediowego serialu z lat 80 :/ I jeszcze ten beznadziejny dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafdsffffseageaqgreaq
żałosna seria reklam knorra. (chyba) te, gdzie te całe kebaby i zupki w proszku siadają na kanapie NO HELOŁ kto wymyślił taką idiotyczną reklamówkę? szczególnie irytuje ta cała bulionetka skretyniała reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów widziałam w TV Posterisan i dupy biegające w beretach. Kuźwa to "OO, SIEEDZI!!" będzie mi sie po nocach śnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPDAlarmik
moherowe dupy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie reklamy monte tej co siedzi mlody chlopaczek za laska a do pokoju wchodzi jego mlodszy brat i wyrywa laske na monte a na schodach czai sie ich matka i zaciesza ze mlody znowu gora. ta matka tylko stoi i podsluchuje. nie lubie tej z palcem w nosie jest obrzydliwa, kiedys tez byla o psich gownach ale chyba juz jej nie puszcaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi psi
psi psi - kurwica mnie traifa jak to slysze. albo z ta kupa, ze tylko u tomka, b u tomka jest briiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi psi
vibovit tez mnie denerwuje - jak gowniarze maluja ulice na kolorowo i niezrzumiale spiewaja - o odrzutowcach w gumowcach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajzamineli
Kassie Wrocław :))) - twórcom tych durnych reklam wydaje się że ludzie je zapamiętają i kupią to g.. które reklamują. Widzę że efekt jest odwrotny. Bo ta kretyńska namolna reklama - odstręcza. I ja z DALEKA omijam - Delmę (od gadającego gluta) serek (od wk. bab z muzyczką Baccary w tle) Knorrów i innego g..... Oni nas chyba za debili uważają?!!!! A NAJBARDZIEJ nienawidzę przemądrzałych bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- muszkieterowie i sepleniąca dziewczynka "pysne" (danie z woreczka niby bez glutaminianu sodu) - kot Bobo...kurde, ta reklama jest tak poważna jakby pokazywała nie wiem co a to tylko żarcie dla kota - Play i wprowadzenie stanu darmowego...ta kupa gó*wna fioletowego mnie wkurza - Knorr i kochanie przez gotowanie - kupa u Tomka jest powalająca...myślałam, że ściągnęli tą reklamę z anteny ale się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotyczna jest reklama z kotem: Dla kotów, które żyją pełnią życia. Kojarzy mi się z reklamami antyperspirantów, gdzie faceci skaczą po murach, spieszą się gdzieś. jakieś żarcie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Rodzinka z proszku Rex co się uje*ała śliwkami a najgorszy moment tej dennej całości to jak ta Mutti daje klapsa tacie...Prymitywizm totalny... o_O W ogóle podjeżdża mi to jakimiś DDR-ami... Lata 80-90. W tv Bill Cosby Show, Alf i Murphy Brown a w przerwie ta reklama właśnie - takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, nie przypominajcie mi tej reklamy proszku do prania z debilami co się śliwkami upieprzyli :/ Jakby nie mogli zrobić normalnej, polskiej reklamy, przecież widać, że ryje im latają inaczej, a do tego po niemiecku gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nikt z was nie wie, jak się nazywała ta piosenka, któraq leci w reklamie TVN-u, ta, gdzie pokazują wiosenną ramówkę czy coś (co tam pierwsza Majka jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Jem kolecję, oglądam sobie TV a tu zaczynają na dwóch nóżkach popylać dupki w beretach. No ja pierdzielę. A jak na polsacie jest jakaś reklama Cyfrowego Polsatu, to mi sie zawsze wydaje, ze ten chłopek co jest w tej reklamie pierwszy mówi "Wyprałem se troche polsat" zamiast "Wybrałem Cyfrowy Polsat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilczaceChusty
reklama gdzie dwie baby pierdza ustami,chyba operat. tato,KUPA!!! -debil co chce srac inna z synkiem kretynkiem,ktory chce srac u kolegi!!!!! porzygac sie mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×