Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość oto zczy gupty
i jeszcze dove odchudzajace cos(krem?) ,tam gdzie jedna kretynka nie mowi poprawnie :"krotka spodniczka",zatłuklabym !!!!a wszystkie brzydkie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto zczy gupty
psi psi kochAM CIE!!!!!! TATO KUPA!!!NIENAWIDZE!!!!! I TO JA CHCE U TOMKA!!! albo te baby co pija herbate,maszkara mowi,ze jej corka zapisala sie na kurs dla modelek,taka mszkara mialaby ladna corke????ukrecic jej leb!!!!pozniej sepleni cos o mezu ale ledwo co zrozumiec mozna!!!!i znowu wlaza bachory!!! nienawidze reklamz bachorami,az mnie k...ca bierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynizreklam
taaa... a reklama twarożku president jak kot przewraca miskę a baba daje twaróg z opakowania.... i ten kolo, gada z pełnymi ustami, ohyda;/ zgadzam sie,porzygac sie mozna!!!stary a up...ryja!!!obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relamazboczona
jadący pociąg>przedział>dobry>wesoły kostek> zagramy w kotku co mam w środku? kurna na sam odgłos tej reklamy dostaje drgawek dokladnie!a kiedy mowi,ze mu nadzienie wyplynelo mam wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin305
Mnie wkur***ją najbardziej reklamy ORANGE najpierw jacyś jebn**ęci ludzie co gadają przez jakieś rurki albo jadą na rowerze czy wszystko się podwaja a teraz jeszcze te stworki jeb**e wogóle kretyńska muzyka normalnie jak widze te jeb**ęte reklamy to jasny chu* mnie strzela a ten deser PAULA gdzie te pieprzone bachory recytują żrąc ten gówniany deser, albo ta kretyńska aktorka co takie akrobacje wyrabia w mieszkaniu i czuje się lekko bo kredyt wzieła nie no ludzie zaje**ć można tych co te reklamy nagrywają a zauważyliście że ona po tym kredycie ma w mieszkaniu tylko kanape no nie no paranoja reszte mebli pewnie już komornik zabrał bo kredytu nie spłaciła idiotka nie no żal, ta czekoladka w pociągu wesoły kostek omg i te tępe cip* co reklamują linee masakra, a pamiętacie reklame clairol herbal essenses czy jakoś tak co baba łep myła i jęczała aaa ooo aaa cudowny uwielbiam go tak tak! Tak! No jęczało kurw*sko jakby jakiś oral uprawiała a tylko łep myła masakra a najgorsze gdy oglądam film a tam przerwa reklamowa chyba z 10-15minut no to już wogóle mam wk**w na maxxxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marcin305
wez oszolomie ochłon :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin305
Jak mam niby ochłonąć jak mnie to wkurwia i nie oszołomie bo w ryj dać moge dać xD dodam jeszcze że wkurza mnie reklama vizir jak zygmunt hajzer pieże skarpety nie no masakra szlag mnie trafia tu novokardia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy z karbali
janek czy inny chuj, który z palcem w dupie ściąga pliki. nic tylko ściągać. i nie lubię reklamy citroena c3, bo mam lęk wysokości, a jak pokazują perspektywę tego latania to mi słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś leciała nowa reklama 36i6 z Super Esem w roli głównej. Chłopakowi na kiblu zabrakło papieru. KAŻDY PAPIER TOALETOWY SIĘ KOŃCZY A SMSY W 36I6 NIE!!! Po obajrzeniu tej kolejnej obrzydliwej (jak dla mnie) reklamy z kimś na kiblu w roli głównej, postanowiłam zrobić listę najbardziej debilno-gównianych reklam z gównem/kiblem/dupą/szczynami/rzygami: 1. Posterisan i dupy w beretach które nie mogą siedzieć i się wstydzą. 2. "Twarde dowody" i Pedigree, leciały dziś rano, kiedy jadłam śniadanie. Wyobraźcie sobie moją minę, podczas jedzenia kanapki z nutellą i oglądania reklamy psiego gówna jednocześnie. 3. Kredyt w jakimś banku, którego nazwy już nie pamiętam i dzieciak drący się, że nasrał w kombinezon. 4. Reklama pasty na paradontozę, która na szczęście już nie leci, i krew w umywalce. 5. Podpaski Tena lady i baba, która rozpowiada wszystkim o swoim nietrzymaniu moczu. 6. 36i6 i gościu siedzący na kiblu, kiedy brakło papieru. WYRÓŻNIENIE Dla super reklamy Brise Mini Spray i srania u Tomka. Właśnie dlatego nie kupuję Brise, jeszcze by się bachory zlatywały do mnie srać. Plebiscyt "Złote Gówna Reklamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ten Tomek mógłby Ci sprowadzic do domu kolegów z boiska do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin305
Nie no ta reklama z super esem i srającym gościem rozwaliła mnie totalnie szczyt debilstwa przyznam że 100x bardziej wolałem TurboDymoMana a co sądzicie o tych reklamach?: Amino-zjedzmy chińczyka w chińczyka to ty możesz zagrać,to zjedzmy włochag, włocha to ty masz pod nosem, zjedzmy polaka! Ogóllkowa, pomidollowa,grzyboa żuek tikitin xD głupia reklama ale nawet śmieszna albo ta: 5 zł w simplusie co tłuką się w barze chińskim karaoke o 5zł lub nałodzi co chińczyk mówi masz coś co może mnie ucieszyć dostaje 5zł i pada na glebe ze szczęścia szkoda tylko że mnie nie cieszy 5zł teraz wszystko takie drogie te pieniądze tak się rozchodzą że nawet 1300zł wypłaty mnie zbytnio nie cieszy :/ Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Auła, ała, ała, ała, ała, ała.... Ała is back :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię tej Joł Ziom Elo reklamy mleka wypasionego czy innego gówna z krowim hip hopem :/ Od razu mi sie to z Maxi kingiem kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kaszlę tak,a mój tata tak łuuuuuuuuuuuuuu-zabiłabym to dziecko....i to następne co podaje antybiotyk+durna brzydka baba machająca paluchem......Szczyt głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam słuch dobry
i dlatego reklama "Irwing tea" z ta wyjąca jak zarzynana babka jest po prostu nie do zniesienia no i te teksty do reklamowych piosenek przerabiane ze znanych przeboi " żenuła" po prostu.... Na szczescie mam telewizje kablowa z mozliwoscia zatrzymania i przewiniecie, wiec po prostu zatrzymuje, w miedzyczasie robie sobie cos innego i jak minie mneijwiecej tyle czasu zeby reklamy przelecialy to przewijam do dalszej czesci programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdo
normalnie KOCHAM TA REKLAME :D! : http://www.youtube.com/watch?v=l8JwRWHBYFc&feature=PlayList&p=2EB52F3675187E90&playnext=1&playnext_from=PL&index=37 Ale to temat o najgorszych reklamach, jest ich masa, praktycznie co druga, jak nie kazda, mnie wkurvia nieziemsko: -ten bachor co chce kupe u Tomka :-O -ta rodzina szkopska co sie sliwkami uswinila i ze taki sitcom "haha" a matrona juz do zrobienia prania zwarta i gotowa+tekst "ciasto bez sliwek"... jak oni moga to puszczac?! -LINEAAA LINEAAA LINEEAAA :-O -laski z Ery, bez sensu kompletnie- starczy, ze w co drugim klipie na MTV mamy nawiazania do seksu :-O -Paula!!! -wszystkie z syropkami, kaszkami i bachorami generalnie :-O :-O -wszystkie z proszkami i plynami do mycia naczyn :-O SUMA SUMARUM: JAKIES 95% reklam to totalna wies, zenada i porazka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdo
Aaaa zapomnialam dodac reklamy z udzialem JEDNEGO Z NAJBRZYDSZYCH gachow jakich widzialam, a mianowic PAELLA!!! :-O Pod koniec tak paszcze rozwiera jak leci do tego gara i wyglada, bez urazy, jak uposledzony :-O BLEEEEEE!!!!! Masakryczny, kijem bym go nie tknela...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza strasznie
ta reklama actimelu z tą debilna muzyką tle...I jeszcze ta reklama jakiegoś banku ,, znajdę twoja matkę i jej też zapłacę" i ci debile bijacy brawo.. porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza strasznie
albo te paskudy w reklamie ,,linea" ,które opowiadają ,,nie wstydzę się" ,,podobam się sobie" , ja bym się sobie nie podobała z taką gebą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
mnie te wszystkie reklamy to kolo tylka latają - wkurza mnie tylko to ,ze jak zaczna na jednym programie - to mozemy mieć pewność ,ze na innych też są . A jak sie już zaczna to skonczyć nie mogą . Tylko chyba Comedy Central wpadlo na pomysl ,zeby dać licznik czasu - i le jeszcze będą trwały reklamy - chcesz to ogladasz - nie chcesz- mozesz pójść zrobić " psi psi ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza strasznie
a zapomniałam o reklamie jedynek- zrobiłem obiad mamo -ty obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsf
ja lubie wszystkie reklamy simplusa, ktore nawiazuja do filmow; "Inni", "X Files" :-D Sa swietne, oryginalne i z pomyslem, wiecej takich prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Wiecie może gdzie znajdę na necie reklamę Biedronki? Tę ze śledziami z Łodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wk**wia mnie niemilosiernie te reklama MC donalds co ta ania sie z tym chlopakiem w lozku lize a tu jej ojciec wchodzi, koles sie do szafy chowa,,,,brzydki zreszta a ta ania ma mine jak srajacy kot ,,snacwrap moze byc'' blleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze moze cos z radia dorzuce: dialog facet i kobita: coś w stylu: -mozesz do mnie wpasc na kawe???? -takkkk!!!!!!teraz kilka razy moge!!!! i tu sie pojawia nazwa specyfiku i tekst,,natychmiastowa erekcja'' kolejna debilna reklama z radia '' co za dziewczyna, diabel nie dziewczyna te posladki w obcislych dzinsach i talia osy. wszy faceci sie ogladaja. diabelskie sztuczki?????? i nazwa srodka na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi tej reklamy jakiegoś bio CLA czy innego gowna na odchudzanie, hdzie baba stoi w windzie i ogląda se dupę. Fakt, ta nowa reklama jakiegoś KFC czy czegoś (nie oglądam nigdy do końca) jest okropna. Ten co wychodzi z szafy mi sie kojarzy z tym gościem w żółtym sweterku z jakiegoś kabaretu. A ta teklama Orange co facet robi baloniki-kurczaczki z rękawiczek jest świetna :) Podoba mi sie muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qewwqwewe
A mi się podoba nowa reklama Play, z tą blondyną, co mówi tym śmiesznym głosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×