Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość miękka dupa
a ja uwielbiam reklamę tego liptona. nie wiem czy ja źle widzę, czy tam naprawdę jest hugh jackman? ❤️ a wkurwia mnie niemożliwie krysia ze swoim obleśnym fagasem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze widzisz to jest
Hugh Jackman, w reklamie Lipton Ice Tea :). Mnie z kolei wnerwia jakaś pacjentka, która pitoli farmazony, że dzięki Capivitowi kocha ją mąż i dzieci, bo jest taaaaaka piękna (chyba od dupy strony :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfghtjuki;okjfdf
wyszło przeeeeeeeeepisowo:( nie miłosiernie mnie tez wkurzają reklamy PLAY, gość nie pogada z nikim innym tylko z tymi co są w play. durnostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama macdonalds
a konkretnie ta rozdarta debilka, co najpierw drze ryja nad jakims rozmamlanym misiem, potem kolor róż jej sie nie podoba, a na koncu zestresowany facet niesie jej trzy tortille i oczywiscie znowu wita go jazgotliwy ryk. Jak bym jej tak zajebal z glana w ten rozdarty durny ryj, toby na Marsie wyladowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcdonalds a nie macdonalds
mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Teraz była reklama napoju Helena i spodobała mi się piosenka!! Coś mi się kojarzy ale nie wiem dokładnie co to za piosenka jest. Pomocy!! Dziękuję z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11mexico11
NIENAWIDZĘ wszystkich reklam środkow "na wzdęcia", te teksty "czuje się jak balon" itp. itd. Samo slowo "WZDĘCIE" jest po prostu obleśne, obrzydliwe, żygać mi sie chce i w pośpiechu zmieniam kanał. Zaznaczę że nie miewam tego typu problemow, te reklamy po prostu godzą w mój zmysł estetyczny - na haslo "wzdęcia "dostaje po prostu furii... Nie wiem skąd ten nagły wysyp tych debilnych rekalm, czyżby wystąpila jakaś nagła plaga wzdęć w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę reklam z dziećmi, moim zdaniem twórcy ich idą na łatwiznę bo większość ludzi zachwyca się dzieciaczkami ( czyt. bachorami ) i wydaje im się że to zadziała. trudniej jest wymyślić jakąś oryginalną historyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez do szału doprowadza ten drący się babsztyl w reklamie McDonald, ale chyba bardziej beznadziejna reklama Ikei z tesciowa siedzaca na kanapie i wierszem z czestochowskimi rymami. Tego nie moge strawic chociaz generalnie jestem spokojna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
agresywna_plastelino dziękuję! Teraz mogę słuchać tej piosenki w zacniejszych wersjach, niż ta, która jest w reklamie Heli... Whitney Houston, Aretha Franklin, Brodka z Anią Dąbrowską :) Polecam! "I say a little prayer for you" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam czy było ale ostatnio leciała taka reklama jakiegoś jogurtu chyba i krówka leci a w tle piosenka, mniej więcej coś takiego "cut my ears, cut my nose, cut my legs, cut my arms..." :O (tłum.: obetnij mi uszy, obetnij mi nos, obetnij mi nogi, obetnij mi ręce..." jakaś masakra... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam nie jest cut
tylko "got my hair, got my head" itp. Najpierw sprawdź, a potem się wymądrzaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieznosze reklamy gdzie g
ra Renata Pekul jakas ekspertke od czegos tam!czy ktos jest az tak uposledzony i nie widzi ze to aktorka grajaca w serialu Klan?a z Drzewieckim sie zgadzam!drzewiecki po co wy oglądacie te debilne reklamy?pilot od telewizora się zepsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wie ktoś jaka to piosenka leci w reklamie radia Rmf fm? Świetna jest a nie mogę skojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbie Williams
"Supreme" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie dobiła reklama
papieru toaletowego,na którym Mozart pisze muzykę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie jest cut tylko "got my hair, got my head" itp. Najpierw sprawdź, a potem się wymądrzaj . Uff...to już jakoś będę mogła ją przetrawić ;) Nie wymądrzam się, po prostu źle usłyszalam :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ta. Chodzi mi o reklamę, w której pokazują, że wszystko jest na żółto i na końcu Rmf fm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erudytaa1szy
albo ta,gdzie idzie stado rozrechotanych bab,na które rzekomo leci tabun facetów.A leci z powodu podpiczników Descreet czy jakoś tak. Wynika z tego,że faceci w gacie babom zaglądają :-o i to staje się powodem atrakcyjności jednej,czy drugiej. Co za pojeby tworzą te reklamy??????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza ta
reklama z krysią to po pierwsze. a po drugie reklama tego banku co ten facet mówi znajdę twoją matkę i jej też zapłacę. i wszyscy sie tak podniecaja ,że to takie śmieszne niby jakby się chcieli temu gościowi podlizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza ta
o i jeszcze ta z tym okropnym dzieciakiem który woła,, mamooooo " w reklamie danio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza ta
i jeszcze ta tych orzeszków co je jedzą w biurze . tak orzeszki wielka mi atrakcja i jeszcze ta debilna muzyka w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella *
Podpaski Naturella :-o Już na pewno pielęgnują skórę cipska :-o Zwłaszcza jak jest ono zalane wiadomo czym,więc ten balsam rzekomo zawarty w tych podpaskach działa jak cholera. Chyba na wyobraźnię blondynek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówniana reklama oranżady czy czegoś takiego i zdanie "ja też to czuję dzień po dniu" powtarzającie się co 2 sekundy. Na początku myślałam, że tam śpiewają "cholera, cholera" A tej babie co się drze o wszystko (utopiony miś, nie takie róże itp.) bym tak j**ła z bejsbola, że by się bała mordę otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka z reklamy rmf fm o którą ktoś się wcześniej pytał to "If i song could get me you", jeśli to o tą reklamę chodzi. A co do reklamy Ikei: http://demotywatory.pl/1573006/Reklame-te-ujrzawszy W reklamie pieluszek happy czy jakiś takich ta baba co sie tak zachwyca tym i pierdzieli, że ma córeczke Majke itp. ma głos jak13-latka :/ nie moge tego znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMineli
wk,,,ją mnie reklamy Playa i choćby za tą piskliwą k.. co to niby w restauracji obcego faceta zagaduje....osz...k. ale bym jej przykopała....Zreszta te wszystkie ich reklamy to antyreklamy.I wszędzie ich pełno -i gdyby nawet się zes...li to i tak abonamentu u nich nie wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888-8888888
Nieziemsko mnie wkurza reklama Woolite, w której idiotka pyta inne baby czy te ich ubrania zafarbowały specjalnie czy tak powinno być? Zawsze wtedy dodaję: tak debilko, specjalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkor
idiotyczna reklama nie mam pojęcia czego (jakiejś debilnej zupy w proszku czy innych bitek albo pomysł na) bo byłam tak wkurzona, że nie zauważyłam. nie jestem feministką ale scenka mamusia tatuś synek i córeczka. tatuś z synkiem udają się odrobić lekcje czy tam się pouczyć a mamusia i córeczka jak takie niewolnice i idiotki z uśmiechem na mordzie idą gotować jakieś pyszności dla tatusia i syneczka. Tak po cholerę córeczce nauka lepsze uczenie siedzenia przy garach. nie no po co córeczka będzie szła odrabiać lekcje. a potem synek i tatuś dumnie wkraczają by pochłaniać bitki czy inną ogórkową bez glutaminianu sodu :o myślałam, że z krzesła spadnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×