Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość fujjjjjzrzygomsie
mnie wkiur*wia ta reklama ktorejs z pasty . gdzie widac umywalke i chary z krwią i cos tam baba gada 'wiesz czym rózni sie to od tego?" i potem pokazuja jakies normlane i szczerbate uzebienie. to jest tak oblesna reklama, ze masakra. albo ta z pedigree 'mamy na totwarde dowody' ja pier*ole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabia
,,Czyś jest duży, czy mały miś, razem z nami, świętuj dziś..." co za beznadziejna reklama, aż uszy mi więdną jak słyszę tą debilna piosenkę!!! Albo te rodzinne typu ,,pomysł na" kur**** !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama monte
z debilnymi braćmi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziw
Wesoły Kostek to totalna porażka! Jak go widzę to mam ochotę wziąć wtedy kawałek czekolady,rozgnieść go na miazgę i zmieszać z kupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurzaja
dupy jezdzace na rowerze w reklamie środka na hemoroidy. Tego kto to wymyślił powinno się zamknąć w domu bez klamek. i jeszcze misie lubisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzordz klunej
Reklama danonków ze świecącymi naklejkami gwiazd czy czegoś tam, ten zmutowany bachor co kwiczy coś na końcu do matki........strzeliłbym go Reklamy ŁAKOCI ŁAKOCI ! i witamin z nim2 , te bachory i te baby co występują w tych reklamach DZIZASSSS i ten nieudany dubbing! Te reklamy Orange z tymi stworkami z kulek jakichś co to ma być ? Reklamy Vichy kremów, maści i różnego typu tapet, te kobiety wyglądające tak sztucznie i jakoś tak nienaturalnie.Gdybym zobaczył taką babe na ulicy pomyślałbym że to jakiś manekin. Prawie wszystkie reklamy samochodów, mało konkretne. Właśnie widziałem reklame z ibiszem i z tą taką , hehe żałosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodżambogffffffffffffffffffh
reklama monte z tym hełmofonem- justinem bieberem grającym na gitarze do swojej pasztetowatej dziewczyny :D i tak druga reklama monte. strasznie mnie wnerwiają te dzieci z fryzem od garnka były jeszcze kiedyś reklamy jakiegoś mięsa czy sosu. coś z torebki. z tym wnerwiającym rodzeństwem. mała blond smarkula i jej brat udający jakiegoś dziennikarza. cholernie irytująca reklama. i te bitki. bitki tu bitki tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka tarta
hermanowa w nowym spocie z bitkami w winie (o bitki znowu) stroi takie miny, że można się pociąć. to już mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aki ross
Te zasrane bitki tylko potwierdzają, że reklamy w Polsce robi tylko parę agencji na krzyż, dlatego wszystkie są tak samo badziewne, podobne do siebie i opierają się na tych samych dennych schematach. Najbardziej wkur... są wszelkie reklamy banków, które wyskakują w hurtowej ilości w każdej przerwie reklamowej, a ostatnie są już tak głupie że na serio zastanawiam się kogo oni w tych agencjach zatrudniają. Idiotów bez wyobraźni chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ja też już rzygam tymi bitkami, właśnie miałam tu pisać, że wszędzie pierd...Olą bitki i bitki.... Wiem, że istnieje takie słowo, ale mimo wszystko chyba rzadko kto mówi, że robi na obiad bitki.... Kur... co za słowo! Wrrrrrrrr!! Jeszcze wkurza mnie wesoły Kostek 'nie przerywajcie SO-BIE!' Jest jeszcze jakaś reklama co mi strasznie działa na nerwy, ale teraz zapomniałam. Jak sobie przypomnę - bo pewnie ją zaraz puszczą w tv, mój ty smutku........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka radiowa reklama w której facetka gada że minister zdrowia wprowadził nowe normy dziennego spożycia magnezu... Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Reklama rutinoscorbinu 'kiedy czuję się źle, kiedy czuję się niewyraŻnie' k... jakie 'iewyraŻnie' mówić nie umie babsztyl... wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
oczywiście n mi tam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama rutinacei
a szczegolnie ta osobniczka, ktora robi "rowerek" wrzeszczac "dwa razy szybszy", a potem rozkłada ręce i dodaje "i dłuższy" (nie powiem, z czym mi sie to kojarzy :P :D). W kazdym razie ta reklama to dno dna, ludu mój ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Zgadzam się, okropna ta reklama. Mnie wkurza 'stawia na nogi'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Kolejna odsłona Hermanowej i jej męża - o nieudawanym sosie z torebki- jak coś z proszku może być prawdziwe i nieudawane. Debilizm tych reklam mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIE WIEM CZY KTOŚ TEŻ REAGUJE JAK JA ale RZYGAĆ mi sie chce jak widze reklemę czegos na gardło czy na przeziębienie,gdzie dwuch gości koniecznie chce sie zarazić zeby to przetestować i jeden siada obok baby w autobusie i jak ona kich ato on jej ryja podsuwa!!!!!!!kuuuurwa co za obrzydliwośc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala jamajka
mnnie wkurrrrr... reklama tu na stronach kafeterii, gdzie są 2 lesby, jedna cycata, a druga jej w te cyce zagląda. Ta cycata tak przewraca gałami, że najchętniej bym jej wiosłem przyje... w te cyce .Już lepsza była pani z krzywą nóżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Spojrzałam teraz na tę reklamę... Fucktycznie wqrwiająca... W ogóle mina tej cycatej to chyba jest jakaś taka trendy... Na nk i facebooku jest teraz pełno fot z wykrzywionym w ten sposób k.ur.wa ryjem ... Tępe, puste strzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuelle...
Serek "Bakuś"co reklamują matka Małysza i Gortata!!!Masakra jak dla mnie!!!Cudowny serek dodający masy:(:(:( I jeszcze Rutinoscorbin co gada ta babka w krótkich czarnych włosach...gada jak nakręcona,język jej się plącze.Dziwię się,że to obrzydliwe jej gadanie zostało wogóle dopuszczone do użytku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuelle...
A pamiętacie reklamę TELEWIZJI "N"NA KARTĘ i tego przystojniaka:):):)?Ten sweter..te spodnie i buty..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolęę
rutinacea czy inny chuj, gdzie wzięli jakiś plebs ze wsi, który sili się na bycie zajebistym. rzygać mi się chce, wczoraj włączyłam telewizor po raz pierwszy od miesiąca i już mnie zdążyli wkurwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka1204
Jestem uległą młodą dziewczyną która spełnij z radością każdą Twoją zachciankę. Lubie każdy rodzaj seku i lubie jak dominujesz. Najchętniej interesuje mnie stały układ. Moje fotki znajdziesz pod linkem http://xfoczki.pl/vx/14997 Całuje, wejdź we mnie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor purpury
Nic mnie tak nie dobija jak reklamy z nieprzyjemnymi odgłosami. Zawsze przełączam na inny kanał, kiedy widzę-słyszę ciamkanie jebniętej baby jedzącej lody w reklamie pasty do zębów. Rozszarpałabym ją, gdybym zobaczyła idiotkę na ulicy Numer dwa to reklama którychś płatków śniadaniowych (nie wiem których, bo jak w przypadku poprzedniej reklamy jak najszybciej zmieniam kanał!), która zaczyna się głośnym chrupaniem. Bachory, a później matka rozmawiają ze sobą w myślach, nosz kurwa! Kto dopuszcza tak irytujące reklamy do emisji? Uszy więdną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoana kupa
asequrela i te baby na sciance spicaczkowej ta blondyna jak mowi sklada wary jak karp. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
No!!! Dokładnie! A ja myślę, że ona miała operację plastyczną i za dużo jej wycięli i ledwo co teraz może te wary do kupy złożyć. No już taka ponaciągana, że aż nienaturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laylah
a ja mam ochotę bachora z reklamy "aromaktiffffff" udusic - mamo a co mi nakleiłaś na piżamkęęęęęęęę???????? ( a gównoooooo - to ja) aromaktif Julciu - słodka jak aspartam mamusia) a co to jest aromaktiiiiiiifffffffffffffffffff????????!!!!!!!!!!!!! (no uduszę tą mała ku....wę - to ja) a najlepiej "twórcę tej gównianej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama dezodorantu
chyba dove. Z 4 przezadowolone z produktu babki w tym jedna blondi. Podnosi do góry łapy, pokazuje pachy i drze morde " Jestem szczęśliwa - nie widać ?! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×