Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość ajksdfhekhfgsd63489430ghfvn
tak jak juz ktos tu napisal wkurwia mnie niesamowicie barwa głosu baby z reklamy LU GOŁ "ciastka z witaminami, błonnikiem ' ' tak wczesnie a wy juz nie macie energii?' ja pierdole a najbardziej to bym zajebała hermanową za "perfekcyjny finisz..... ymyhyahaha ' :O ja pierdole :O i ten wytrzesz jakby sraka jej nogawką poleciała podczas wymawiania tych zjebanych słów :O nienawidze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama jakiegoś syropku na suchy kaszelek ..i kaszelek ujdzie na sucho słyszałam ją raz i nie chce nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laylah
właśnie "LU GOŁ" wsadziłabym jej te paździerzowe gnioty w gardło gdyby zaryczała mi nad uchem co za debile wymyślają te reklamy? Tak mnie wqrwia że gdy widzę te parszywe ciastka to przyśpieszam.Kijem ich nie tknę. A Hermanowa - słodka jak melasa z sacharyną - niech sobie te chemiczne sosy w tyłek wetknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna paproć
Chrupanie!!! Aaaaa!!! Reklama Chocapic,Nesquik czy innego słodkiego gówna!! Brrr,aż mnie ciarki przechodzą,jak to słyszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plylylylylylylylyp
Ta reklama netii z pedalskim techno jest zje*ana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie wkurwia reklama dezodorantów Dove, a najbardziej oczywiście ta pojebana blondynka z adhd co sie cieszy jak pierdolnieta nie wiadomo z czego. jakbym ja spotkałą to bym jej jebła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazaj starych lisow
a mnie wkurza reklama gumy do zucia jak chlopak idzie do dziewczyny, ojciec otwiera drzwi, ona zaczyna chlopaka calowac a jakis pajac jeszcze zdjecia robi, a inni sie gapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzałam tu by napisać
o paniach dostających orgazmu wskutek nawilżonej skóry pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzałam tu by napisać
ta z całowaniem też zjebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazaj starych lisow
albo ta co laska sie pyta co leci (w sensie jaka piosenka), gosc jest odpowiada, ze cos tam (zapomnialam to slowo), ona zdziwiona, a jemu na komorce to wyskoczylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzałam tu by napisać
sofa :o i oczywiście apetyczna reklama psiej kupy. dobrze, że activii czy ziółek na przeczyszczenie nie reklamują sraką... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala seria reklam bitek
z ta dretwa denna aktorką i szczylem robiącym niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
he he:) nie bede odmiennego zdania ąz powtorze po poprzednikach: -mamussiiuuu co mi nakleilas na pizamkeee??-to jest plastaerk aromaktif(czy jakos tak) -a co to jest aromaktif???? jak slysze dobijajacy glos tego dzieciaka to mam odruch wymiotny!!!! nastepnie- -zaczelam stosowac pigulki ale boje sie ze moga mi zaszkodzic stara tepa krowo!!!!!zawsze jest ryzyko ze moga zaszkodzic, po co o tym kurfa pierdolisz???mozna wymienic na inne albo inne zabezpieczenia sa!!!!!!!! to samo reklama tego gowna asekureli czy jakos tak z ta baba na scianie wspinaczkowej do odstrzalu i jeszcze pewnie to gowno daje a efekty uboczne jak maja byc to wystapia - ooooooo aaaaaaa- te piszczace pielegniarki z reklamy loterii ery co facet mowi ze wygral tysiac a mogl wygrac milion!!!piszcza jakby ktos im fiuta wepchal w odbyt!!!! -ze starszych to ,,czuje sie NIEWYRAŻNIE :D'' -reklama dove i nawiedzone klientki podniecajace sie gladka pacha(szkoda ze nie pochwa) -mala gowniara ja kaszle tak a moj tata kaszle srak( co moze jeszcze puszcza pierdy podczas kaszlu SZYKUJE SIE POWROT TURBODYMOMANA!!!! lubie za to heyah ,,nawijaj az zbaraniejesz'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Wqrvvia mnie to, że już (12.11 a widziałam już wcześniej) są reklamy z Mikołajem, choinką itp. Przegięcie na maxa. Odbierają nam k.urwa radość z oczekiwania na święta. Reklama Lisnera - w.kurwia mnie ten niby francuz i to jego akcentowanie wyrazów... Wrrr ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat czekałam na świateczne reklamy i mi one nie odbieraja radości oczekiwania ale przeciwnie,dają ją nie wiem czy pisałam o tej reklamie ale chyba KAŻDEGO trzącha. jakiejśc gry czy loterii i te 2 pierdolniete pielęgniary z rozdziawionymi pyskami i ich aaaaaaaaaaaaachhh ooochh kuuuuuuuuuurwa, kopać w ryj i patrzeć czy równo puchnie.nie wiem co za debil dopuścił tą reklamę do emisjii no i tez jestem zniesmaczona nową reklamą media marktu, ktoś zreszta załozył wczoraj o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zobaczyłam w tv reklamę gesi i tego gegającego faceta mam coś w stylu syndromu Zatoki Perskiej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbal essences!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardzo lubie immucostam co ma same ziola dzieki niemu jestem zawsze... a mamuni bo mnie kocha BUZI podaruje" &%$#@*&%^@ Gdybym dorwala tego bachora to zostalaby po nim mokra plama. Udusialbym!!!!!!!!!!! a moja cudowna znajoma w pracy spiewa z radoscia ta reklame pod nosem. szlag mnie trafia na ludzki debizm :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze Hermanowa w tej zyebanej reklamie knorra to mnie kurwica bierze :O Zreszta cala ta rodzinka jest jakas niedorobiona a dzieciaka mogli by nauczyc ładnie mówic bo sepleni strasznie Dove - Jezuuu :O:O ' Oczywiście ze jestem szczesliwa z Dove - nie widac??? ' Jasne widac kurwa ze jestes pierdolnieta :O A reklamy radiowe są jeszcze gorsze - nie widac ich tepych ryjów to musza nas podwójnie wkurwic gadaniem Zdrowa kupka pieska - mmm smacznego (dziwne ze zawsze ja puszczaja jak jem) Malo jest reklam ktore mnie nie wnerwiaja - lubie nowa reklame Netii iii to wszystko chyba ;p nie jeszcze garnier color resist bo fajna muza leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssc
Mnie ostatnio wnerwia reklama Tyskiego z gulgoczącym dziadem żłopiącym piwsko, który nie mógł się opanować i wziął więcej niż 1 łyk ;( :o Nie mogę też zdzierżyć reklamy (chyba Cyfrowego Polsatu), w której rodzina śpiewa kolędę. Rzadko się słyszy taki fałsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurzają reklamy wszystkich środków typu ,,zalecana dzienna dawka magnezu/żelaza/witamin w jednej tabletce/puszce. Rozumiem, że ludzie już nie przyjmują w ogóle witamin i minerałów z pokarmu tylko muszą 100% dawki pobierać z tabletek. wkurza mnie też reklama jakiegoś gówna z paczki zupy, sosu czy czegoś tam gdzie dziecko głosem ofiary przemocy w rodzinie opowiada o tym jak jest fajnie gdy rodzina jest razem, jest to gówno z paczki na stole i tata pomaga. mam wrażenie, że ta rodzina jest patologiczna i ojciec bije tego bachora kablem od prodiża a matka jest alkoholiczką i wynosi z domu wszystkie cenne rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraz Polki z reklamy
- ma wzdęcia, nie trzyma moczu i robi bitki na obiad... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitki koniecznie z sosem
z torebki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Jdgtamgpam
W radiu leci takie cuś: masz dużego? Kup sobie małego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbetoweee
Wkurza mnie reklama Ery o nocnym darmowym ściąganiu plików. Jak ta czarownica,niby nauczycielka drze mordę:ściągamy to mam ochotę jej tę mordę obić. Co za debilizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yi987
mnie yebie reklama rozum i serce - z głosem Boberka który mnie wkurwia jak mało co oraz Herman :/ no Kot też w netiii nie zachwyyca ale nie sobie tam ciamgoli skoro na nic lepszego go nie stac za to jest kilka fajnyhc reklam np cisowianka, cześto reklamy wody są fajne albo sony bravia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niw iwme co zrobiccc
aa zreklamy Ery chyba z tą blondyną taką aktorką mnie wkurzają i terklama IKEA na kafeteriii przez ktorą nie mozna czytac posty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Wkurwiają mnie reklamy z Hermanową i jej rodziną. Kurwa ostatnie cudo to ta, że będzie u nich Baśka czy k... Staśka. A ten jej mężuś takim wkurwiającym tonem mówi "Trema?" Ja pierdolę... Się człowiek musi wkurwiać przez byle gówno, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×