Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość edusia...
kurwa!!!! widzieliście reklame media marktu???? na cmentarzu pogrzeb, grabarze uklepują grób, ludzie kładą kwiaty stoi jakaś babka chyba z rodziny zmarłego, ludzie podchodzą do niej i ja pocieszają, wtedy podchodzi ktoś do niej i podaje jej gazetkę media marktu i komentarz: NIE RÓB SCENY LICZA SIE CENY no masakra, ktos kto to wymyślił, chyba na pogrzebie nigdy nie był!!!! brak dobrego smaku i wogóle!!!!! i media markt niby nie dla idiotów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in the dark
Na pogrzebie nie widziałam,ale widziałam reklamę Media Marktu,jak babka łapie swojego faceta na zdradzie,wpada w histerię,płacze,a on jej podaje gazetkę Media Markt i kobieta się uspokaja :o Ja bym temu facetowi ,,włożyła" tą gazetkę do gardła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama Fergusona
Reklama dekodera naziemnej telewizji cyfrowe Ferguson, co to jest w ogóle? Żenująca amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfvxjznc
Wkurza mnie Maria Peszek w reklamie banku!Żałosna kobieta,co się chwiali,że nie ma czasu na seks i ,,pieprzoty".Ani to fajne,ani zabawne :o Powinna zniknąć,bo naprawdę marna z niej piosenkarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie wkurza
1. Maria Peszek 2. E-darling - reklamy online z panią która udaje 20lat młodszą, kiwa głową jak PRLowski pies z dużego fiata i mruga swymi ciężkimi powiekami jakby tiki miała... 3. twarde dowody 4. TP sa 5. Apap - "po co przeczekiwac bol, nie lepiej od razu wziac tabletke???" 6. reklamy tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglistka30**
witaminer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie wkurza
o i jeszcze reklamy soków: cappy-babka sobei kupiła soczek a oni jej kradną zamiast sobie iśc do sklepu reklama soku niby z pomaranczy valencia (na opakowaniu pisze,ze jest ich w srodku max 20%) oraz pani Marta (Magda?) i jej piosenka "end sadenli"-typowy zwrot używany przez domoroslych autorow piosenek anglojęzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to wkurwia
reklamy cyfry plus i ten dzieciak z czerwonym lizakiem, masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Może to już pisałam... Asekurella i ten ryj po liftingu czy botoxie, ledwo wary do kupy składa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
o tak!!!!1 peszek mnie wkurwia niemilosiernie, nie mam czasu na seks, he he chyba niema chętnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskwa_141
ta reklama co gościu śpiewa "zabiłem zgagę cóż to dla mnie jest", normalnie ja go zabiję jak tylko go spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosita
1) Peszek,której się wydaje,że jest wielką artystką :o Na ziemię babo! 2)Wspominana już Asekurella i to okropne,sztuczne babsko z napompowanymi warami 3)Słoneczna piosenka z reklamy soku,przez którą zawsze zmieniam kanał 4)Mąż pani Herman dziwnie wypowiadający słowo ,,SOSsss" 5)Tyskie z głośnym przełykaniem piwa 6),,i codziennie Witaminer bierz" śpiewane głosem kastrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risita
Aha,zapomniałam o reklamie z surykatkami tańczącymi do ,,Time of my life" :o Shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivan
kurwa mam chęć zabić autora tej durnej reklamy.., wysikam się na nią " mam w dupie tą czekoladę nie zamierzam jej kupować bo się zraziłam "ciemny jestem - nic nie widzę.... a dupie cię mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first breath
He,chyba chodzi o wesołego kostka :D Mnie tez dobija ta durna reklama I jeszcze Nesquik z tymi chrupiącymi bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
kopniety adam he he wkurza mnie kostek zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asecurella to mój absolutny faworyt. Peszkowa to jakas masakra:O I ta zupełnie debilna reklam Dreftu- te tekstyw dymkach wołają o pomstę do nieba. Aha i jakiejś karmy dla psów z tym Bruno co robi zdrową kupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
bachorzycę w sukience w kratke od syropu " a ja kaszlę tak" k...wa utopiłabym ją i twórcę tej j...j reklamy aha i ta p...na reklama "mamusiuuuu a co mi przykleiłaś na piżamceeee???? A co to aromaktiiiifffff?!!!! K.wa mać!!!!!!!!!na pi....sdę sobie nalep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Peszek i jej
"pieprzoty" przyprawiają mnie o mdłości - zawsze przelączam kanał albo wychodze z pokoju... No i turbodymoman i drapiąca się po tyłku pielęgniarka :/ Aha i jeszcze tip-topowa reklama Always w stylu Bollywood! Masakra totalna! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asekurella w radiu "zaczynam brać pigułki ale boję się ze mi zaszkodzą..." to kurwa, weź na wstrzymanie to nie będziesz musiała brać tabsów!!! wrr.......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaddy
Mnie najbardziej wkurzają reklamy w RMF tych suplementów diety z dziećmi :/ ..Mama daje mi apetizer i teraz nie mam problemow z brzuszkiem Albo kretynskie reklamy lidla ;/ tak jakby podawanie tej samej ceny kilka razy mialo mnie skusic do zakupu.. a i tak widzialem te same produkty 2x taniej. I juz przebojem jest Neomag Forte, co gosciu sie drze a babka mu mowi ze znowu sie denerwuje i ze neomag jest na "delikatny stan napiecia nerwowego".. to jak to jest u tego goscia delikatny stan nerwowy to żal mi tej kobiety jak on jest wkurzony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kurde
Always tip top, debilizm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kurde
No i ta szczajaca pod siebie baba tanczaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniiu
dajecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felertttt
ooops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxyyyyyyyyyyzzzzzzzz
Mnie wkurza reklama Ibum.. ,,mój króliczek jest taki radosny ,ale kiedy pojawia się gorączka cała radość znika" i asekurella ,,pewnie trzeba się asekurować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana mcfarland
-pierdolnięty kostek, ciemny jestem, to siedź cicho chuju! -Witaminer, śpiewają jakby zdychać mieli, -mój piesek robi zdrową kupkę, to ją kurwa zjedz jak jest taka zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×