Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość Odnośnie t-mobile
Nie wydaje się lektor czytający tę reklamę ze swoim miękkim głosikiem idealnie nadawałby się na prezentera Radia z Torunia? Chwile, które łonczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mobile=te debile :D wszytskie reklamy do bani :o always - wszystko na tip top :o pampers sleep and play :o równie durne ulgix i diohespan maxx :D o włosach gdzie spiewają durna piosenkę "wiatrem je czeszę a słońcem opalam" chyba Dove reklama z Bachledą Synuś pantene :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoO
Durne reklamy sklepu żabka Reklamy z Wojewodzkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszcze norza
Mam mdłości jak widzę Wellmanową w reklamie Activii,obrzydziła mi ten jogurt :o Obleśna baba i jak oblizuje tą łyżeczkę :o Fuj. Kto ją zatrudnił do reklamy jedzenia? Przecież ona powinna się odchudzać, a nie jogurty wpieprzać! Reklamy Żabki też mnie wkurzają, wszędzie ten sam facet. Gerber i przesłodzone szczęśliwe rodzinki, które znają tą firmę od podszewki. Ha ha,Chajzer co pompuje te piłki wygląda jakby sobie robił dobrze :P Plus i figurki na stole, które gadają o czarnej sadzy i taś taś taś :o Nawet nie chce mi się tego specjalnie komentować. Bachleda i Panten Nejczer Fjużyn 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijajla
a androidem, z androideeeeeeeeeem! ! ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoO
Reklama pasty do zębów (chyba Colgate ) w której face "skanuje" zęby przypadkowym osobą a te są ZASKOCZONE że mają bakterie na zębach :P Wiocha..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoO
Aha zapomniałbym,reklama bodajże danonków (albo actimela) gdzie "mój Jasio idzie do przedszkola" i ta rozdwajająca się matka która wyciera wszystko czego Jasio się dotyka -_- patologia po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
"Vizaxinum - miej wywalone na pryszcze.' O k... jaki żen. To 'wywalone' to chyba ma nawiązywać do 'wyje.bane'. Wkur.wia mnie w tej reklamie wszystko - osoby, ta ich nawijka... Jprdl, że niby takie ziomskie... Zrzygać się idzie na taki pseudoluzacki stajl. O, a w tv Karol Strasburger i jego dowcipy . A, i jeszcze mnie wqrvviają Pogodni w tv, zje.bane odcineczki o niczym i ta idiotka mówiąca do męża per 'Kocie' ... Matkoo, tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemo
Kobieta która doznaje orgazmu podczas konsumpcji oliwy Monini za pomocą chleba to jakaś aberracja. Ta sama twarz pojawia się w równie orgiastycznej reklamie jogurtu Danone Fantazja, usiłuje kupić McWrap w McDonald's oraz strzela z kuszy strzałkami do globusa w reklamie konta bez granic banku PKO BP z Szymonem Majewskim. Nie da się na nią patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
durna jest ta reklama z tą nastoletnią klempą, zbuntowaną co gada , że wycisk może mieć na terningu a nie na mordzie, głupia pinda rozwydrzona, chłopaki imprezy, miej wywalone na pryszcze!!! o żesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
a w tej reklamie Monini co ona wpeerdziela ten chleb z oliwa, to ta blond baba przy tym stole ma minę, jakby chcilala jej przypierdolić i mysli OMG jaka idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
a wojewoda w reklamach pleja masakra. idiota, ciota lubie przejezdzac przez nowe laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belissa sun o Boze tez tego nienawidzę! A wszystko na tip top to już w ogołe, komu oni to nakręcili, chyba 12-letnim fankom Hannah Montany :O T-mobile tez mnie strasznie wkurza, lecialo to non stop wczesniej niemal co pietnascie minut na kazdej stacji i rzygac mi sie chce jak slysze ta muzyczke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
A ja nie potrafię słuchać tej reklamy żelaza, co niby jakaś studentaka w ciązy zdaje egzamin. Na końcu ta egaminująca, komentuje imię dziecka "O, Hela" i obie śmieją się w sposób, który powoduje odruch wymiotny u każdego normalnego człowieka. OHYDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinder z tą spadającą lodówką :O nie wspominając o wszystkich reklamach typu: 'na pewno nie zauważysz mojego lekkiego nietrzymania moczu' 'rozmawiamy o higienie układu moczowego' i ostatnia reklama wkładek Bella - super prezent na randkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i szeroko tu komentowane reklamy radiowe :O zawsze w porze obiadowej środek na hemoroidy lub do higieny okolic intymnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka z tosta
a mnie wpienia reklama nutelli ktora ta "smaruje sie rozne produkty jak na przyklad pelnoziarniste tosty", grr jak to slysze to cos mnie bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirytus i kawa
wszystkie reklamy z dzieciakami i ta sieci komórkowej nie wiem jakiej co ludzie chodzą po ulicy i są tam wielkie bańki mydlane, do tego ta okropna muzyka... almette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirytus i kawa
aha jeszcze wkurwia mnie reklama z Wilczakiem "czy ziemniaki mnie słyszą" - jest zupełnie bez sensu i wywołuje u mnie mdłości a ta sieć to widze że T mobile i że wszystkich już wkurwiała... ta zjebana melodia lallallalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygonna
Wymieniam po kolei : 1.McDonald i okropna dziewczyna ' może być curry do tego kurczaka ' 2.Reklama jakichś pieluch gdzie dziewczynka w okularach kręci dupą jak nienormalna w okularach przeciwsłonecznych . Mam ochotę zabić to dziecko . 3. Reklama z wkładkami, które daje chłopak na randce 4.Wszystkie typu bellisa sun, dove o czesaniu włosów wiatrem , wszystko na tip top . 5. Jakiś serek ' do smarowania a nie do jedzenia palcami królowo' 6. Tata, który nie chce robić fikołajków . Mam ochotę zabić tego dzieciaka 6. Wszystkie reklamy apapu 7. Gołąbki od Pudliszek 8. Dzieciaka, które chowają warzywa pod poduszkę żeby matka z nich obiadu nie zrobiła . 9. Wszystkie reklamy tuszy do rzes bo kłamią , każda aktorka ma tam sztuczne rzesy . 10. Zjebana rodzinka Rexa 11. Wszystkie reklamy ' nowe ? Nie , wyprane w perwolu ! ' 12. Mój tata kaszle tak , a ja srak 13. Coś na potencję i te głupie laski co się wypowiadają . Jeszcze wszystkie brzydkie . 14. Wszystko o wzdeciach i moczu . 15. Dupy na rowerach czyli coś na hemoroidy . Obecnie to tyle . Za to lubię serce i rozum , wszystkie reklamy plusa i reklamy Beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowościonka
nie cierpię reklam Orange, te stwory to chyba ktos na haju powymyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście wkurzają reklamy-jogurt Muller z tą blondyną i tekst "u mnie nie działa"mnie rozwala,reklama kostek rosołowych,reklamy banków,reklamy pieluch jak i dla dzieci tak i dorosłych,reklamy Danio,reklama Sagi i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama rutinoscorbinu i matka z bandą dzieciaków które jak się nałykają tych tabletek to nic fajnego ich w szkole nie ominie...rrrrrrrr....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
za to fajna jest reklama banku z kredytem hipotecznym. I tymi zegarami gdzie facet gada " czy to wszystko musi tak chodzić, naraz" a ten drugi odpowiada " czasu nie da się zatrzymać, sznaowny panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie obecnie wkurza: 1. Muller :o 2. Dziewczynka w okularach od Pampersów 3. Wojewódzki, który wcale nie jest zabawny 4. Reklamy Tesco 5. DOVE i wiatrem opalam 6. Etopiryna i fikołajki 7. Tip Top i podpaski :o 8. Reklamy Plusa (ale nie z Mumio tylko na abonament chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostateczny koniec świata
reklama pampersa z tą małą wywijającą doopskiem lafiryndą! no ludzie to ma być słodkie albo rozczulające? chyba dla pedofila jakiegoś! rzygam tą reklamą, a wojewódzki to dramat .... żal a nie śmiech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×