Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość ale naleśniki
a mnie wkurwiają reklamy dove i te ich pioseneczki w nich :O rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
"Wszystko na tip-top" (..) Ja pier$#*&le!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawiankaP
Mnie na łopaty powala: -infantylny Krzyś w reklamie head&shoulders.Kijem przez szmatę bym go nie tknęła żeby tylko botox mu nie eksplodował -oczywiście Froop -oczywiście Always -to pier*olnięte gibające się w okularach dziecko -swego czasu wszystkie z Herman -jedna z najnowszych:danie z makaronem knorr chyba albo winiary co gówniara podsłuchuje brata i biegnie do mamy z nowiną,że się zakochał.Za sam jej ryj mam ochotę coś rozpier*lić -Orange z muppetami-strasznie irytujące -DX2 jak ta laska nie wiem po jaki ch*j szepcze kolesiowi do ucha,że pójdzie mu kupić to pierd*olone coś do apteki,jakby koleś był kadłubkiem bez rąk i nóg -nowe reklamy Biedronki-straszniemnie irytuje ten koleś w okularach co mówi bla bla bla i klient mówi mmmm i za chwile podfruwa biedronka i też mmmm- aż mi się włosy na karku jeżą -mój namber łan-Lipomal.Ku*wa,skąd oni tego trzepaka wzięli?ta matka wygląda jak rażona piorunem albo jakby się nie uczesała.No bez kitu,babsztyl mnie przeraża. -radiowa do odstrzału:Lidl oraz szczanie,sranie i brak srania bo tak można resztę podsumować Na razie tyle.Nie mogę więcej wymieniać bo ciśnienie mi rośnie.Na samo przypomnienie tego gówna się wkurwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violasz
A jak się nazywa piosenka do reklamy nospy? tej najnowszej, jest tylko na niej jedna dziewczyna w białej koszulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopataaaaaa
nienawidze oblesnej twarzy dziewczynki z reklamy kubusia jak chciala sprawidzc jak lekka jest nowa butelka, az mnie odpycha... jakby smarkule lopata po twarzy bili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malfoy
Valerin Max i krzyczący w tej reklamie babol. Nienawidze, wprowadza mnie w zły nastrój i nerwówkę. Powinni tego zabronić. No i reklamy radiowe LIDL, a zwłaszcza te, które królowały jakieś pół roku temu. Musiałem przełączać stacje słysząc je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuzesspe
giuseppe... Ja pier.dole, lazi to za czlowiekiem caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja nienawidzę reklamy oreo, ta reklama to jest chyba antyreklama, jakw idzę te ciastka na półce to od razu mam niemiłe skojarzenia! za to lubię nową reklamę neti ( " a to co? Tuba, no od you tuba") aha i lubię też nową reklamę milenium z tym królikiem piskliwym co śpiewa mniej niż zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.oczywiscie Ibisz 2. frup - nawet nie chce mi sie sprawdzac jak sie to-to pisze 3.paula i dzieci z wielkimi uszami 4. jakis tran, ta kobita wyglada jak z horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemo
Piastprazol i Benospokój. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adio adios
reklama mentosa z sutami sprzed paru lat, dzisiaj ja znalazlam na youtube i az mi ciarki obrzydzenia po plecach przeszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doe
Ja nienawidzę reklamy Millenium z tym "śpiewającym" ptaszkiem-TRAGEDIA!!!Dziwie się ze Lady Pank pozwolili tak zje...ać taką wspaniałą piosenkę!! Lemur-Szyc z tym "zjechanym" głosem reklamującym Cyfrę-w życiu bym tego nie kupiła sugerując się reklamą!! Ten dzieciak z reklamy materacy Ikea działa na mnie jak płachta na byka ;/ a Ibisz - stary i głupi!!! Wszelkiego rodzaju "leki" Rutimax czy jakieś dla panów-porażka...a i moja ruda "ULUBIENICA" z reklamy Proama (Ac i Oc) dostałaby ode mnie w ryja na dzień dobry...ten jej głos i twarz aaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka z budyniem
DX2, ta baba wygląda jak drag queen z tym makijażem. Facet też jakaś ciota co sama do apteki nie pójdzie :o I znowu to szeptanie! Oni powariowali z tym szeptaniem w reklamach, szczególnie leków :o Bardzo mnie to drażni, jakby nie można było normalnie powiedzieć tej regułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynkaa
A ja uwielbiam tego śpiewające ptaszka z reklamy Millenium :) Nie znoszę za to bachora drącego mordę, że jest łakotkowym potworem! Reklama tych Łakotek to w ogóle straszna porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotykam żelazko włącza się
puszczam, przestaje grzać, hyyyy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wczoraj reklamę sosera, masakra...!!! to dziewcze ma taką zdezelowaną mordę i co do chuja ma jakiś sos do tego czy ona ma iść z jakimś facetem do kina czy nie.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrramba Pablito
O tak, Soser :o Na początku pisał do mnie tak hej, cześć, a później zapytał czy pójdę z nim do kina Rzygam! Dostaję szału jak widzę wiewiórki (najwyraźniej zarażone wścieklizną) drące co chwilę mordy: Baśka, Baśka!!! Mam wstręt do tego imienia również ze względu na ,,atrakcyjną" Dorotę Wellman wciskającą nam Activię. Ona też co chwilę zachwyca się tam Baśką :o I to nie jedyne reklamy z tym imieniem. No sorry, ale czy naprawdę w PL nie ma żadnych innych ładnych żeńskich imion, tylko co rusz powtarzane są te same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doe
Bo imię Baśka idealnie pasuje do zwariowanej wiewióry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówki jedyneczki
na wielki głód małego bzuska, czy jakos tak. Nie ogarniam, dlaczego tworcy reklam uwazaja, ze seplenienie szczerbatych bachorow jest urocze i nalezy je wciskać do tylu reklam, ilu się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJa225
old spice 'spójrz czy twój facet pachnie jak ja' tak, wzrokiem porównaj zapach, co za geniusz to wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJa225
I oczywiście jeszcze 'metoda na głoda'. Gdzie oni się gramatyki uczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z reklamy normaderm vichy
ma tak ohydne usta, że az sie niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma z murzynkiem
MASAKRA!!!.... jak mama upiecze rogaliki to ja je zjadam i siostra też, a ciasto to tata zjazda....a lubi pani sernik???? noż kurwa!!!! szlak czlowieka trafia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururu
Wkurza mnie, jak Karpiel-Bułecka drze mordę ,,posadź dalej" w reklamie wody Żywiec. Mam też ochotę rozwalić telewizor, jak słyszę baby powtarzające ciągle BB...BB..BB w reklamie jakiegoś kremu Nowe reklamy Biedronki też są okropne, takie żenujące, że aż się wstydzę jak je oglądam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Ja pierdolę, Wellmanowa i jej tysiąc razy powtórzone "Baśka". I reklama jakiegoś banku, jakieś 2 zwierzaki rozmawiają, pierwszy pyta drugiego o coś tam, a ten drugi odpowiada: "Ululu na nowy kredyt". Ja pierdolę, tak mnie to wkurwia to ululu... On tam mówi co innego, ale dykcja i zamysł po chuju fest, że ja słyszę ululu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej wkurzającą
reklama świata jest jakaś kobieta śpiewająca "Leczyła sroczka noski, leczyła'. Nie wiem czy istnieje wersja do telewizji, ale nienawidzę głosu tej baby i treści reklamy. Nigdy bym nie kupiła tego lekarstwa, choćby miała mieć katar do końca życia. Super jest za to reklama chyba banku Pekao, kiedy facet karmi dziecko, potem zaczyna szaleć po wbiciu bramki, a dziecko patrzy się na niego jak na idiotę. :D I nie znoszę tych wszystkich reklam "robionych" na sportowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffrrrrrrrr
Mmmooonnniiiqqquuueee,aż musze się wsłuchać w tą reklamę :D To 2 sowy,jakaś gadka,że ludzie w domach składają jaja. Wtf ja się pytam? Co to ma do kredytu w banku? Czy to miało być zabawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazwoza
wszystkie reklamy sa wnerwiajace. szczegolnie lekow, jakichs ciastek dla dzieci i bankow wszelkiej masci. przelaczam, wyciszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Wkurwia mnie głos typiary z reklam Rossmanna. Kurwa jak metalem po szkle... Jebłabym ją w łeb, tak mnie wkurwia ten pretensjonalny tembr głosu. Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×