Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Albo, Edytka z pierwszej miłości, która sepleniu u dentystu, że spieszy się do Carffoura. Może w następnej reklamie, będzie u ginekologa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta reklama
"NURSEA DAJ SIE SOBĄ ZAOPIEKOWAĆ" NO, JA SŁYSZAŁAM DAJ SIE SOBIE NAZAMIATAĆ,ALBO DAJ SIE SOBIE NA ZACHWALAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
1 serek turek- jakaś debilna piosenka w dodatku z rodzaju tych, co sie wbijaja w mozg i mecza do konca dnia 2 taka reklama pasty do zebow ze ktos szoruje zeby i pluje do umywalki i na tych plusiach sa literki- FUUUUUUUUJ 3 tina- wlasnie ta baba ze sztucznym usmiechem pracujaca w kiosku z gazetami i w ogole reklamy typu a widzialas x? to niemozliwe ( i tu znajoma albo obca osoba wyciaga z małej torabki wielkie opakowanie proszku do prania, odplamiacza, czy innego produktu, no powiedzcie szczerze kto normalny nosi takie rzeczy z nadzieja ze cos sie trafi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDECYDOWANIE reklama oleju kujawskiego z kretyńską piosenką w tle i reklama tiny-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Nursea i ta durna melodia "daj się sobą zaopiekować". Denna reklama Carefura (nie umiem tego dobrze napisać) z tą babą u dentysty. I serek Srurek z jakąś starą piosenką. Fajna jest reklama z TVN-u z tą pieprzniętą rodzinką i co na końcu ta dziewczynka mówi "pocałujcie się w dupę" czy coś takiego. I ta reklama Beko z przesłodkim labladorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pronto w szklanym pomieszczeni
LabRadorkiem jeżeli już A nikt nie napisał o reklamie "Zamknęliśmy Anię w szczelnym szklanym pomieszczeniu" i potem pokazane jak ona w tym szklanym pokoju wyciera kurze. Kurwa mać. A czym oddycha mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA1510005
wkurwia mnie reklama "SWIAT WOKÓŁ SIE SMIEJE IRVING TEA, DZIEŃ SZARY JASNIEJE IRVING TEA..." ORAZ WSZYSTKIE REKLAMY ORANGE, "JESTEM DZIEWCZYNAMI Z KTÓRYMI SIE CAŁOWAŁEM" ALEŻ TO JEBNIETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA1510005
Z RESZTA REKLAMY KTÓRE NAS NA MAKSA WKURZAJĄ SĄ BARDZO UDANE PONIEWAŻ O TO WŁAŚNIE CHODZI. DENERWUJE NAS BABKA, KTÓRA SIE SEPLENI, ZAPADA NAM TO W PAMIĘĆ I PO CO SIĘGAMY W SKLEPIE? PO JOGURT W KTÓRYM SA OWOCE ZERWANE SEEEEEE KRZACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nszdss
A mnie wkurza (nawet nie można tego nazwać reklamą) to coś z Iwoną Węgrowską i tym facetem z Jaka To Melodia. Ona się zachowuje jakby ktoś wypompował z niej całe powietrze i jakby zbił ją tuż przed wejściem na antenę! ,,Po ilu nutkach poznałaś? - Po jednej. Bo to twoja piosenka" ależ mnie to wkurza. Już nie polubię tej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Mnie tak samo ta "po ilu nutkach zgadłaś" czy coś takiego. O NIE LECI W TV TERAZ MISIEK DODY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewiąta
Haha,taaaak,ta Iwona jest beznadziejna i wcale fajnie nie śpiewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugudols
Reklama Halls,jak facet stoi w zapchanej windzie,bierze Hallsa i wszystkich odrzuca na ściany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn listerin
żol mi tej reklamy jakieś ludziki mu w gębie latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza reklama
była z Heyah " bardzo fajnie jest , kiedy ja dzownie do Ciebie , kiedy ka dzownie do Ciebie Ty jesteś w niebie " :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mksjckzjc
Kukulska przeprowadza wywiad z dentystą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie straszne przyszło
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to chyba nowa
reklama soku Cappy (czy jak się to pisze) - dziecko ze szczęśliwą miną i radością w oczach biegnie napić się soku z pomarańczy - a tu matka sama wypija! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama odświeżacza do powietrza air wick (czy jakoś tak), jakim cudem w tej reklamie ze związku pani pingwin i pana niedźwiedzia wyszły dzieci świnki? :) reklama perwollu, ta w pubie/dyskotece z babą w różowej mini sukience... tak, bo przecież każdy na imprezę nosi ze sobą perwoll. :p olej kujawski (bodajże?)... ojej babo ojej, mniej ty w głowie olej... co ma do oleju scenka z pola gdzie się zbiera żyto (czy co tam?). że niby olej ze zboża? ;) i klasyka jogobelli prosto z krzaczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio nie mogę
patrzeć na 2 reklamy: -jakiegoś banku,jak dziewczyna przychodzi zająć sie dzieckiem i gada takim idiotycznym głosem,a facet zamyka jej przed nosem drzwi :O -cała seria reklam z Edytą z PM.Po prostu żenada :O A widziałyście jak Kukulska reklamuje Sensodyne? :D:D Padłam Za to urocze są reklamy Beco,ta z psiakiem i podobała mi sie ta,jak facet chodził w nocy ciągle po jedzenie dla swojej żonki w ciąży.Fajne to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronisłąw kompla
wiecie mnie najbardziej wkurwia reklama kit kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Super jest taka reklama (nowa) tego "36 i 6" z tym bobrem. Jak ją oglądałam pierwszy raz to myślałam, że się posikam. jest też taka nowa reklama jakiegoś mleka czy czegoś (strasznie wkurzająca) co idzie chłopak przez stołówkę jakieś dzieFFcynki się do niego śmieją i mają ochydne, czarne, zepsute zęby bo nie piją mleka a później jest dzieFFcynka która pije mleko i ma białe zęby. Na końcu ten chłopak się do niej uśmiecha i też ma zepsute zęby bo nie pije mleka. Później jakaś modelka gada coś o zasranym wapnie czy coś takiego. Ahaaa i jeszcze jest taka durna reklama orange, co jadą ludzie na rowerze jeden jest pomarańczowy (z orange) a inni są ubrani na szaro (inne sieci). I jeszcze ta debilowata muzyka na trąbce luuudzie głupszej reklamy się zrobić nie dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghg444
a ja nienawidzę-DZIECIAKI JUŻ ŚPIĄ NAPIJEMY SIĘ ELGREYA? Facet wygladą jak niedżwiedż zboczeniec a ta baba udaje wielką cnotliwą starą ciotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Ja tak samo. To nie można pić hebaty jak dzieci nie śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie ta reklama
z bobrem strasznie nie podoba :D. Ten koles, co trzyma tego bobra wyglada jak jakis manekin, a nie zywy czlowiek, az sie go boje. Okropnie mnie tez drazni ta reklama Deichmanna, jakies babsko ze slupowatymi nogami miota sie niczym w tancu sw. Wita (w zamysle mial to byc taniec indianski - tyle, że tworcy chcieli dobrze, a wyszlo jak zawsze), a potem zamienia w stos trepow :D. Buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesssss
-Alpinistka?? po prostu kocham gory REKLAMA IBUPROMU MAX.. SEPLENIACA ANALFABETKA,NIE MOGE TEGO SLUCHAC!!!!!!!!! -karmel,ciastko czekolada MASAKRA -tina BEZ KOMENTARZA -jogobella CO ZA IDIOTKI!!!!!! -kisiel fisiel J**NIETY KROLIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bleeeeeeeeeee
A ja nie mogę patrzeć na brzydką Jungowską w reklamie odświeżaczy Ambi Pur :o Jest okropna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiegoś odswieżacza do klopa
w której dzieciak mówi do matki że chce się wysrać ale nie w domu tylko u kolegi :-o ja pierdole, szczyt chamstwa i skąpstwa :-o i co to w ogóle za przekaz - jak kupie ten odświeżacz to ludzie będa przychodzi srać do mojego kibla? nie, dziekuję serek turek też mnie wkurwia i ta piosenka :-o jakiś szampon dla facetów na łupież - "ja wybrałem ten szampon a ona wybrała mnie" - bez komentarza w ogóle wiekszość reklam to porażka poza bobrem który zna 1000 bitów :D chyba każdy wolałby takiego boberka niż 100 bezpłatnych smsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
O masakra!!! Dzis widzialam reklame na masakre wqr***jącą. Facet jest w roznych miejscach typu kino, bank, dom i ciagle gada \"PSI PSI\". Znaczy szczac mu sie ciagle chce. Nie no, jak to widze a zwalszcza jak slysze to kretynskie psi psi to szlag mnie trafia!!! Myślałam na początku że on jakiegoś pieska małego woła ... Nie, no q*wa żal.PeeL !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
A zauważyliście że w reklamie kisielu temu przerażającemu królikowi zmieniono twarz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×