Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Co do reklamy mentosa z tymi długaśnymi sutkami- byłam chyba jedyną osobą której ta reklama się podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeojeo
fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prewencja
Aegon: by szczyty zdobywać! o kurwa? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebista Dama
o tak misiek Dody też jest yebnięty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to wkurwia
reklama mukosolwanu na kaszel jak ten bachor pokazuje jak ona kaszle a jak tata, bleeeeee... i jeszcze matka dzieci żartują z kaszlu. a z czego tu żartować???? oczywiście perwol, tina, vanish, jogobela a i jeszcze co tak szepczecie ? tłumacze oli jak dbać o drogi moczowe PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Alior bank sztywny chłop w zasranym kapelusiku kurde wszyscy na świecie chodzą w tych zasranych kapelusikach. Eskalopki z dupy (jadłam to, ochydne tak jak ta cała reklama). FISIELL INNY KISIELL! To musi jak gówno smakować. Teraz w reklamie Joeogówna jest hjakaś zasrana piosenka ie ma już tego "ofoce serfane prosto se kszaczka", "jogurt jem na śniadanie, jogurt jem na lunch (?), jogurt jem na kolację" i "te owoce SOM SOM takie chrupiONce SOM". A posranej tiny nie raklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku o rany
nowa reklama Tymbarka Multiwitaminy, z jakims bazylem fruwajacym wsrod owocow. Skretynialy wyraz twarzy tej osobniczki doprowadza do bolu zebow, glowy i wlosow na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
No to teraz moje typy: Szczerząca zęby baba w reklamie pasty Signal White i zahipnotyzowani faceci,którzy pomagają jej w przeprowadzce :o Co za bezsens,normalnie wszyscy by stali i patrzyli jak sama wciąga na górę te graty i nawet by palcem nie ruszyli :o I numer dwa: Pepsi Max, gdzie jebnięty facet żeby zdobyć pracę udaje,że szef go maltretuje Kto by przyjął takiego pojeba do roboty? Później wyłudzałby w ten sposób podwyżkę,nie można byłoby go zwolnić nawet jakby się opierdalał bo znów zgrywałby chorego psychicznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking bleeeee
1. brudaska udająca maratończyka, którza wyrzuca pod nogi innych opakowanie po leku 2. Chajzer i proszek 3. facio (chyba Irek) i jego zachwyt przy czyszczeniu grila na molo w Sopocie 4. jogurt z owocami "ze krzaczka" 5. ten duren od kredytu na początku miesiąca i na końcu miesiąca spłacanego, na rękę i na konto ... przy tej reklamie mam ochotę go pograpać, czysta żywa agresja 5. kretyni zabierający na imprezy płyny do zmiękczania 6. netia 7. Marek K. i jego bank - żenua! 8. idiotki od zielonych tabletek przeciwbólowych - cała chmara kretynek 9. środki na sraczki, zaparcia i drogi moczowe 10. Tina i ta trzeszczatooka paskuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nie Fisiel powrócił
Z taką mordą czy inną i tak odrzuca mnie po tej strasznej reklamie od tego produktu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z Tiny ta z wytrzeszczem
Proszę mnie tu nie obrażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello Shitty
To gówno do mycia garów (Fairy) i ten popieprzony prowadzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Ten żul co siedzi nad stawem w jakejś piżamie czy czymś, staje na jednej nodze podnosi ręce i ryj i to ma być jakaś zasrana dziewiątka. A co ma to gówno do dziewiątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna wdowa superstar
Jupijej, nie zczaiłaś kompletnie przekazu reklamy Pepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasia02
big star - doda ... Widziałyście reklamy outdoorowe z dodą w roli głównej ;/ big star zapewne liczy na wielki zysk dzięki jej buzi. Jednak ja nie moge na to patrzeć - zwłaszcza że nosi na sobie świetna kamizelkę jeansową - już nawet przymierzałam ją - jednak nie chce być utożsamiana z osobą która kupuje ciuchy dla dody ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srany królik z Fiślu
FISIELLL! INNY KISIELLLL! Nie cierpię jak w tej reklamie ten królik stoi nad garem i rozciąga se ryj. I jak tańczy na końcu jak jakiś pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Ja bardzo lubię tą reklamę pralki BEKO z funkcją usuwania sierści z ubrań. Tą z tym słodkim małym szczeniaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Na TV Puls leci taka reklama jakiś futrzaków na telefon. Rzygać mi się chce jak ta laska wyjmuje se z dupy (oj, sorki z torebki) tego zasranego futrzaka. I po jakie gówno to komu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
czarna wdowa superstar Jupijej, nie zczaiłaś kompletnie przekazu reklamy Pepsi Wytłumacz mi więc o co tam chodzi. Facet chce wyeliminować stojącą pod drzwiami konkurencję i robi z siebie debila :o Pytam: jaki jest przekaz tej reklamy ??? Róbmy z siebie chorych psychicznie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia
nie odróżniasz postaci w tej reklamie. przecież facet, który udawał psychola nie starał się o pracę. robił to dla kumpla, pomagał mu tylko wygryźć konkurencję. i wygryzł skutecznie, bo kolega dostał robotę - wszyscy inni, łącznie z udającym psychola uciekli. nie było z kim rozmawiać, więc pracę dostał ten, który został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze reklamy Snickersa, jak idzie baba po schodach w kiecce w torty i jakis koles ja gryzie w du.pe. No poprostu szlag mnie trafia jak widze ta zje... reklame!!!!!! Albo reklama Stodal na kaszel i ta rysunkowa rodzinka,ktora spiewa stolat, stodal ,w zyciu nie kupie tego syropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Myślałam,że to ten sam :o Nigdy uważnie nie obejrzałam tej reklamy,bo zaczynam się denerwować,jak ją pokazują. Dzięki za uświadomienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia
gdyby był tym samym, to przyznałabym rację - reklama nie miałaby najmniejszego sensu. w każdym razie, udała im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmm
i żyli długo i szczęśliwie w Weronie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndfjnjfsngjsfhfhn
reklama Jogobelli gdzie jakaś kretynka się wypowiada że w jogurcie są owoce zerwane " seee krzaczka" Porażka Albo reklama Sensodyne gdzie ludzie pokazują jak boli kiedy piją zimny napój "Ałaaaaa" Jak można taką szmirę włanczac ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorkie
Oo królikowi z Fiślu/Fisiela/Fisielu zmienili ryj. Dopiero teraz zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkowo czerwcowa
Wszystkie cudowne gospodynie domowe i ich pyszności z proszku :o Cilit Bang. Bang Bang i po brudzie Chętnie zrobiłabym bang osobie,która wymyśliła tą reklamę. Banki i ich wspaniałe pożyczki,lokaty,kredyty. Nowa lokata Eldorado i facio mówiący z niby amerykańskim akcentem :o Wnerwiają mnie też panowie z kabaretu Mumio w reklamie telefonów, którzy mają ewidentną wadę wymowy. Chwilami nie mogę ich zrozumieć! Herbata Irving, gdzie pani śpiewa niewyraźnie jakby chodziło jej o lifting. Szału dostaję,jak słyszę: Sa no stoooooool (te dzieciaki tak zmiękczają to ,,l")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebista Dama
Mnie ostatnio znowu wkurza reklama urodzin jakiegoś sklepu i Edyta z 1 miłości na fotelu dentystycznym -Bo ja sie pesze -Peszy? a śpieszy się pani jebane seplenienie, nie wiem oni chca w ten sposób oddać hołd tuskowi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmi się podoba reklama
majewski show z ta amerykańską rodzina głupków (był kiedyś taki film) ,,czy i wy, czy i wy? chcecie być jak my? przeszczęśliwi tak , tak jak jego ptak? czy i wy , czy i wy? chcecie byc jak my? guzik w pilocie i zaczyna się. No ,a jeśli nie, w dupsko ugryź się " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie nawet podoba
ta reklama Eski z dresiarzami i facetem z zona w ciazy. Samego radia nie slucham, bo to gniot, ale pomysl na reklame fajny. Beko z malutkim psiaczkiem - cudo :D ❤️ Ale zeby bylo na temat - z niefajnych - koszmarne dzieciaki z Bebiko (robia na mnie wrazenie jakichs zmutowanych :O), reklama z wypadajacym zebem (fuuuuuuuj, bleeeeeee), smarkacz, co fafle (bo przeciez nie mowi) - "sofysty kulcak" (jak bym tak mu kopa sprzedała, toby zaraz sie nauczył normalnie mowic :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×