Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

gadatliwa mahula a mnie dobija ta reklama ubezpieczenia samochodu --,,kto z panstwa ma 30 lat?-ja ja ja Ty nie!! i ten koles zrobiony na jakiegos dzieciaka o glowe nizszy niz tamci i w czapeczce a tamci co maja po 30 tal wygladaja na 50 przyklejane wąsy o matko to trzeba zobaczyc do szalu mnie to doprowadza znacie to?? tak.przyhujała reklama strasznie, albo to:zadzwonimy do li...do lidki, nie do link 4.no właśnie mówiłem, że do lidki bo ona pracuje w link 4 :O ta reklama z tym autobusem i chłopakiem z torebką to jest po prostu tragedia.Jak można coś takiego wymyśleć i uznać że to świetna reklama :O i ogólnie reklamy carrefoura. np. ta klientka co wybiega z jakiegoś podrzędnego saloniku fryzjerskiego.Wszystkie takie wiesniary badziewiary, albo ta co koleś podjeżdża różowym cadillakiem i nawija niby z amerykańskim akcentem.masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię tej
francy, która biega w maratonach i wyrzuca pudełko w trakcie biegu... tak sobie je ciska pod nogi innych krowa jedna... nie dość, że paskudna, to jeszcze brudaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niezła jest ta coca coli co koleś się stara o pracę i jego kumpel udaje że przyszły pracodawca go pobił i tym sposobem usuwa całą konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też zniesmacza
ta nowa reklama pasta na paradontozę normalnie słabo mi się robi gdy widzę tę niby krew wypluwaną do umywalki ta reklama wzbudza we mnie nieopisany wstręt i niesmak, chyba celowo chcieli ludzi w "zębofobię" wpędzić patrzysz na reklamę i już masz wizję krwawiących dziąseł i chwiejących się zębów normalnie odwracam wzrok od telewizora gdy tylko pojawia się ta reklama, nigdy nie zdołałam obejrzeć jej do końca by odkryć jaką pastę reklamują :-( autentycznie przewraca mi się w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
dajcie spokoj,przeciez nawet tej krwi nie widac;/ tylko jest czerwony napis ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllllleeeeeeeeeeeeeeee
a ja myslałam że tylko ja mam odruch wymiotny na reklame tej pasty...porażka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllllleeeeeeeeeeeeeeee
GlaxoSmithKline weszłam na strone producenta tej pasty i tam im napisałam jaką oblesną mają reklame.A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghghghg
''NURSEA DAJ SIE SOBA ZAOPIEKOWAC'' NO SORRY JA NA POCZATKU SLYSZALAM TAM ''DAJ GO SOBIE ZAAPLIKOWAC'' :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo do domku
maly glod.....to masakra jakas:(...jak ta laska nie chce sie calowac bo jemu burczy w brzuchu..bllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee a na neciee ta relakma bez cenzury...no tragedia:) poza tym Konrad w relkamach...profanacja...ale sie zeszmacil...i on jeszcze twierdzi, ze grunt to dobrze robic to co sie robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledinka
Przygnębiają mnie reklamy proszków do prania. Te głupie, sztuczne dialogi. Ochyda. Zraził mnie Persil. "Tylko Persil, zawsze Persil"- zapamiętam to na zawsze, ale na pewno go nie kupie z powodu tej strasznej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie mówi GLAPCIU
tylko GAPCIU - że niby taka gapa, bo zapomnial Actimela wypić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaeeeelllllla............
jakos mnie wkurza ta reklama-gosc wyglada jak niecalkiem......i.....woli zarcie z"torebki"niz sliczna kobietke......chyba jakis impotent wymyslil ta reklame jakas dziwna ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne ogarnianie tematu
Foremniak prekrasna - fuj... Nie dość że sztuczna to jeszcze głupia. Irving tea - uszy mi pękają jak ta idiotka wyje iiirwiiiing tiiiiiii a słyszę iiiiiiiiiiii iiiii. Nowa reklama Saturna - o matko co za nieskładność , źle podłożony dubbing, generalnie załamka. Fisiel - na szczęści już ją zdjęli. Nie dość że idea marchwiowego kisielu jest porażająca to ten palnięty pseudo zając z ADHD przerażał każde dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma juz takichhaaallllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest straszne
-raklama tego nowego napoju od kubusia. dla chłopców jabłkowy (jabolo czy jak tam to szło) dla dziewczyn jakiś truskawkowy bodajże. no kurka mać to jest żałosne. nie mogę patrzeć na reklamę tego różowego soku dla dziewczynek. puste małe laleczki. no po prostu w*urwia mnie jak te małe pokemonki się wyginają. wypindrzone maluchy. -reklamy ery gdzie baby kręcą dupą. no cholera nie cierpię tego no. -reklama laptopa z hp chyba. o tym gościu co jeżdzi na snowboardzie (twarzy nie widać) no dobra reklama jest nawet bardzo fajna, tylko wnerwia mnie ten straszny, nijaki dubbing. ohyda. -reklama w której jakaś kobieta pitoli że od razu zrobi bitki. i że poddusiła a rodzinka jadła tak że aż im się uszy trzęsły... -reklama z markiem kondratem. boże co za żałośni, sztuczni statyści. i jeszcze dają zbliżenie na azjate robiącego zdjęcie. denerwuje mnie kiedy tak ukazują azjatów. jakby byli mało rozumni i fokle. jakbym była skośnooka to bym poczuła się tą reklamą urażona. -O! pamiętacie reklame mcdonalda, kiedy to serwowali jakieś krewetki? to było coś najgorszego co tylko mogło być. pierdoleni klienci żarli te hamburgery z krewetkami i robili palcami skośne oczy. już nigdy nie odwiedzę mcdonalda. ta reklama... nie. to było coś najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama Masakra
CZupa czupsa masakra :O i tej herbaty live tree czy coś :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ostatnio doprowadzaja
do bialej goraczki dwa maksymalnie popierdolone babsztyle :O: - wyszczerzona jak filmowy Obcy małpa w czerwonym z reklamy Winiar, przezywajaca trzydziestominutowy orgazm na sama mysl o uraczeniu rodziny, ktora niby tak bardzo kocha, jakims sosem z torebki - druga małpa, tym razem w niebieskim, z reklamy Cholineksu - łeb ma wielki jak wiadro, a IQ, sadząc po wyrazie twarzy, wybitnie ujemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robcie se jaj
Ja, kiedy pierwszy raz mialam kontakt z reklama irving tea, bylam z dala od telewizora i nie widzialam obrazu, ale slyszalam jakies wycie przypoinajace "kwi-kwi-kwiiiiiiiiiii". Dopiero pozniej zobaczylam te reklame i pojelam, ze laska wyspiewuje nazwe tej herbaty, masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bil klinton
hehe dobry temat. Najgorsze są oczywiscie bitki. Fuu.... Ogolnie aktualne reklamy są fatalne i slabej jakosci. Ale za to podklad do reklamy paella frosta jest zajebisty. Pozdrawiam osoby związane ze swiatem reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjhh
Bogu dzięki za ten temat :D Przyda mi się do prezentacji maturalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sciema
URINAL!!!!! "Dziewczyny co tak szepczecie?" "Tłumaczę Oli jak dbać o drogi moczowe" !!!!!!!!!!!!!!!!!! No ku**a takiej zj***nej reklamy to jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtam lalala
pamiętacie najgorszą reklamę- reklamę kisiela-fisiela? właśnie przed chwilą była... zmienili temu królikowi głowę XD znaczy się na miejsce tej starej, strasznej dorobili jakąś komputerową XD nie no ja nie mogę 8DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makutra
Mnie rozkłada na łopatki reklama środka przeciwbólowego IBUM, gdzie pani śpiewa "i bum, i bum, i bum, i bum...", a którą mój facet przerobił na "i j.e.b., i j.e.b., ..." XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebista Dama
a moje top ten wkurwiających reklam wygląda tak: 1.Nursea i ta głupia melodia "daj się sobą zaopiekować" 2.Te smiejące się dzieci, jeeeju ja mnie to wkurza! 3.Ta promocja amerykańska w jakims tam sklepie co gościu różowym autem przyjeżdża a ta edyta z 1 miłości mówi "a skąd masz to różowe coś??" 4.Crunchips i te baby-nauczycielki coś pisza na tablicy a jak się paczka cruchips pojawia to zmieniają się w świstające tyłkami murzynki. 5.Darmowy internet dla każdego-reklama jakiegoś banku. 6.SIGNAL -uśmiech bielszy od zaraz 7.Kit kat "pracujesz jak maszyna" i to yebane "biiip" 8.Była taka reklama jak jakaś laska dzwoni do faceta i mówi "mam gorączkę i dreszcz może powinnam wziąć 9.Szampon Ibisza 10.Stoperan "Nie mogę jechać dostałam biegunkę" wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda po
eskalopki z kurczaka. ta baba jest tak przerażająco szpetna, że po prostu nie mogę patrzeć na tą reklamę. reszta wkurwiających mnie reklam została wymieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittty
Calgonit. "To tak jakby pozwoliła pani jeździć synowi bez kasku.-NIGDY!!!" Hello, dziecko jeździ na HULAJNODZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittty
http://www.youtube.com/watch?v=JbE_JytRz1M FISIEL! MASAKRA! Jeszcze z tym psychopatycznym królikiem... Super jest ta reklama PZU "z pieniędzmi jest ja z dziećmi..." -To ten dzieciak? (ciumk) Mmały... Ale to nic. Tak go wykarmię, że w tydzień urośnie ze 20%. A i go nauczę pisać. Zobaczy pan. (ciumk) To moja ulubiona reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socysty kulcak
Oprócz tiny i jogosrelli to jeszcze te: -Winiary pomysł na i to dziecko z napchaną gębą "nomufe ze socyste!" -Reklama jakiegoś barszczu z kartonu w którym rodzinka wpieprza obiad chłop uwalił se ryj barszczem i się cieszy -"kocham moją żyć, sram jak chcę" czyli bank xxx z Urbańskim -"Helloł to ja nowy misiek dody" czyli nieudana podróba głosu Czesia -"Będę miała siostfyczke!" "F cionszy jezdem!" -Jacobs w którym jakaś ruda babka pije kawę, później śpi i przylatują jakieś rozwrzeszczane bachory -KUBUUUSIUUU! CIOCIA PRZYSZŁA! Żygam normalnie -Dawno była taka reklama Mentosa w której chłop zżarł mentosy i miał takie długie ... yyy... -Ania srania i sos śliFFkowy. Dzieci się cieszą że Ania Srania zrobiła jakiś gówniany sos z torebki do starej wieprzowiny -Kur*a i ten zasrany perwol baba w każdym miejscu na lodowisku, na imprezie WSZĘDZIE wyciąga dwulitrową butle perwola z torebki! To już chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
nienawidzę reklamy jogobelli i babki, która mówi "jakby były zerwane se kszaczka" kurwa, ale mnie to rozpierdala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×