Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

reklama wonga.com bo sa w niej takie potwory ze nie moge na nie patrzec. reklama polis na zycie dla starszych- to odczytywanie testamentow, poradnik "zaplanujmy wspolnie pozegnanie" reklama ultra doux z tym spiewaniem "zubi zubi zum" no i wszystkie raklamy vanisha, cilit bang i reklamy z chajzerem i bieleninikiem. obrzydliwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wddwwwfwfwe
a i jeszcze,, zupa romana" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ: PAMPERS2012
ODPOWIEDŹ: PAMPERS2012 http://www.youtube.com/watch?v=AT3cvNO7Mf8 O rany, nienawidzę tej reklamy i tego przytępego dzieciaka. To tak żenujące, że aż irytujące. No i jeszcze ''Zupa Romana'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhcvjudhgsjuvdvbujd
Mnie ostatnio wręcz doprowadzają reklamy vanisha, są bardzo natrętne i puszczają je bardzo często. Poza tym słynne lody koral z Koroniewską, nienawidzę tej reklamy zarówno telewizyjnej jak i radiowej. Jest jeszcze reklama ciastek Belvita na rmfie, szlag mnie trafia jak to słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgghyyy
Prince Polo a tym dziadkiem na koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsdsyguy
Nie znoszę tej nowej reklamy t-mobile nju coś tam. Jest strasznie wkurwiająca. No i uwaga mistrz nad mistrzami: reklama odświeżacza w aerozolu, gdzie baba tańczy na środku pokoju i wypsikała chyba z 5 opakowań. Normalnie jebnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
''Słit and szuga and ewryting najs'' - debilna reklama Microsoft z debilną z.d.z.i.r.ą która ma dałna wypisanego na twarzy. LOL ''Oooooo aj łona bi, oooooooo'' - ja je bię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
''Słit and szuga and ewryting najs'' - debilna reklama Microsoft z debilną z.d.z.i.r.ą która ma dałna wypisanego na twarzy. LOL ''Oooooo aj łona bi, oooooooo'' - ja je bię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
''Słit and szuga and ewryting najs'' - debilna reklama Microsoft z debilną z.d.z.i.r.ą która ma dałna wypisanego na twarzy. LOL ''Oooooo aj łona bi, oooooooo'' - ja je bię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
''Słit and szuga and ewryting najs'' - debilna reklama Microsoft z debilną z.d.z.i.r.ą która ma dałna wypisanego na twarzy. LOL ''Oooooo aj łona bi, oooooooo'' - ja je bię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
''Słit and szuga and ewryting najs'' - debilna reklama Microsoft z debilną z.d.z.i.r.ą która ma dałna wypisanego na twarzy. LOL ''Oooooo aj łona bi, oooooooo'' - ja je bię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory z reklamy pieluch dada
wkurwiające nieziemsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju cośtam to nie jest T-Mobile a nowy projekt Orange na zasadzie Era->Heyah lub Plus->36.6 czy Sami Swoi. A co do meritum to zawsze wkurrwiały mnie reklamy właśnie Orange z tymi pomaranczowymi kulkogównami "w krainie orange". Wkurrwiają też reklamy wszelkich fundacji bo wycyganiona na litość kasa wcale nie idzie na te biedne i chore dzieci czy bezdomne pieski a na zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama rutinoscorbinu, w której pani mówi, że bierze go jak atakują wirusy, czyli sugerowanie ludziom, że to lek przeciwwirusowy. Noż kur... W ogóle reklamy leków powinny być zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablaaaaaaa
Zgadzam się. Tak samo powinny być zakazane te durne reklamy z głupimi bachorami, które ciągle irytująco wrzeszczą. Wiecznie szczęśliwe, uśmiechnięte i wymuskane rodzinki. Niedobrze się od tego robi. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak trza
Faktycznie, te bachory z Da da wygladaja jak dzieci czarnobylu i te ich ruchy jak w chorobie sierocej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie obejrzałam reklamę Biedronki z serii ''My Polacy tak mamy'' i myślałam, że zwymiotuję, kiedy zobaczyłam tego oblecha - tatusia, który klęczał przed swoją krową rozpłodową, głaszcząc ją po tym ciążowym brzuszysku... A ta jego pasztetowa pewnie ma c**ę zarośniętą jak w średniowieczu :-/ Tfu! Wstrętna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna że wszystkie te głupie teksty na temat reklam z dziećmi piszą niedorozwoje i karierowicze, którzy za parę lat pozakładają tematy "bezowocne starania o dziecko po 40tce" :D co, zazdrość d*pska ściska że ktoś ma dzieci a wy tylko koty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wiesz, że siedzę na koniu.. tyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyroy?
nie noszę noża w kieszeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigson
jak dla mnie najbardzie wkur...jąca reklamą dekady jest Snickers z udziałem Joan Collins. Zawsze ale to zawsze g***townie naciskam wyciszenie albo przełaczam na inny kanał aby nie usłyszeć tego chamskiego "a kto by cię chciał wąchać?". Jak dla mnie jest to mega chamska odzywka do kobiety majacej 80 lat i nie zmienia to faktu, że potem okazuje się że Collins to w rzeczywistości koleś z drużyny. Z drugiej strony reklama Mars'a to majstersztyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie specyfików na libido/potencję/siusianie/niemoc sisiania/kupkanie/niemoc kupkania/chore drogi moczowe i wątrobę... bywa ze puszczaja je w jednym bloku...niemal jedna po drugiej...maskara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie odmiany magnezu. Reklama często leci w radio. Nie znoszę reklamy urofuragin, też z radia, gdzie laska łamaną angielszczyzną chce kupić w aptece. Nosz k***a, nóż się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopejaejaa
Odpowiedź do: gość ''Właśnie obejrzałam reklamę Biedronki z serii ''My Polacy tak mamy'' i myślałam, że zwymiotuję, kiedy zobaczyłam tego oblecha - tatusia, który klęczał przed swoją krową rozpłodową, głaszcząc ją po tym ciążowym brzuszysku... A ta jego pasztetowa pewnie ma c**ę zarośniętą jak w średniowieczu :-/ Tfu! Wstrętna reklama...'' Ahahahahahaaaaaaaaaa jestes moja mistrzynia, no ZA JE BI STE :-D Trudno sie z Toba nie zgodzic, sam mam mdlosci kiedy widze te potzreszczala reklame....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopejaejaa
wszystkie krowy rozpłodowe należy ukamienować a ich mężusiów przekazać nam - dumnym nowoczesnym ełropejskim gejom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula_Cebula
no nie wiem właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swojego czasu nie cierpiałam tego helmuta co puerdzielil flora prołaktiv w różnych jezykach. uwielbiam reklamę wonga.com;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×