Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
Reklama Allways z dziewczyną wchodzącego do pelnego samochodu i wpychającą tyłek koleżankom pod nos. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam, ze w reklamach nic mnie juz nie zaskoczy, ale ostatnio widzialam reklame srodka do wc harpic max przeciwko śladom po kupie w kiblu, leciala akurat w porze obiadowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama z tym serkiem do kanapek, matka i córka dwie blondyny, mają mordy jakby ktoś mi prasował żelazkiem, z*****a reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotokto
Reklamy środków na infekcje pochwy.....od razu pada podejrzenie ze każda z nas to świństwo ma, brrrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-wonga.com z tymi kukłami :O ,,wiatr we włosach -zawsze mu mało,więc mu włosów mało juz zostało '' :D -old spice -nowa reklama dx2 ,,podaj ten w czarnej tubie'' :D ale przecież ty nie łysiejesz :D :D -te radiowe na lipido -asecurella -lakcatyd -kosiarka jakaś ,,tato mieliśmy łowic ryby'' radiowa :O - hochland jest tak durne,że to szok :O zrobił jej kanapkę w kształcie motylka i od razu sie pogodzili :D -allwaysy zawsze zdobywały 1 w rangingu najdurniejszych reklam :O -cify,vanish,vizir i inne :O Za to fajne: -reklama master card co dziadek poczuł zew młodości,pokupywał święcące buty,balony i pobiegl do szpitala do wnuka i córki bodajże :D i ta głównie kwintesencja z***bistościi tkwii w piosence queena dont stop me noww :D Swietnie dobrana no i zawsze ją śpiewam,gdy ta reklamę akurat puszczają -z***bista reklama jakiegos samochodu z piosenką my way ,najlepszy moment gdy ten samochód przyśpiesza i sinatra daje popis wokalny pod sam koniec plus miasto w nocy :D Ale juz chyba nie emitują :( -też reklama samochodu,równiez nie emitowana juz z piosenka knockin on the heavens door .Zespołowii neimo udało się scoverować dylana prawie tak dobrze jak gunsom :D Ale dlaczego oni tam śpiewaja ,,mamma take this badge of mine'' skoro powinno być of my? -reklama marsa i piosenka when did you sleep last night? Tylko za cholerę nie wiem kto ja śpiewa.Najbardziej znaną wersją tej piosenki jest wersja nirvany ,ale to nie ta. -dobra była tez reklama samochodu z piosenka buble bodajże i w refrenie,hello,hello'' no i ta ,,to nic niezwykłego'' nie pamiętam tylko do czego to było ,obie juz nieemitowane -i reklama ,która widziałam na yt tylko telewizory LG chyba z facetem co psa sztucznego na spacer wyprowadzał :D Najlepiej jak te doniczki powywalali w biegu :D i trafne haslo pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi w tej reklamie z tygrysem i isciem do lozka??? bo jestem tepa i nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię reklamę bakomy twist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bakomy łyk and shout :D :D :D :D :D Jak beatelsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od frugo jest z***bista ,,poświecę państwu'' i serce i rozum ,,szklana pogoda'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIENAWIDZE REKLAMY PIZZY DR OETKER GUSEPPE to ta w której śpiewają zmnienionymi głosami;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".Zespołowii neimo udało się scoverować dylana prawie tak dobrze jak gunsom Ale dlaczego oni tam śpiewaja ,,mamma take this badge of mine'' skoro powinno być of my?" Na pewno nie "of mine" ani nie "of my", a jeśli już, to poprawna byłaby wyłącznie wersja "of mine". W każdym razie wersje są różne - "off of me", "from me", chyba co wykonawca, to inna wersja. Wracając do tematu, strasznie wnerwia mnie ta blondyna z reklam playa. Kwiczy, wrzeszczy, lata jak z pieprzem w d***e, cholery można dostać. Facet też mnie wkurza, ale ona to już wybitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Oto przepis na sprawdzoną pożyczkę... 2. Niquitin, 3. Magnez, 4. Orbit, 5. Belvita, 6. Ania Przybylska i jej sekretne SPA..., 7. Reklamy z bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia 87
Ta Pani ginekolog z reklamy tego środka na ,,bakteryjne zapalenie pochwy'' ma zeza, wyraźnie to widać. Ten zez to chyba od zaglądania wiadomo gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama w ktorej gola bladyna podaje facetowi szampon dx2 czy jakos tak 'przeciez ci nie wypadaja wlosy', 'to ja ci kupie dx2 w aptece' ja piernicze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Reklama w ktorej gola bladyna podaje facetowi szampon dx2 czy jakos tak 'przeciez ci nie wypadaja wlosy', 'to ja ci kupie dx2 w aptece' ja piernicze!" W ogóle to babsko wygląda jak jakiś terminator, okropna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgłupsze są reklamy w radiu chyba... ostatnio jechałam z chłopakiem ,który mi się podoba , gadamy sobie a tu w radiu reklama ,, erecton... i będzie pan zadowolony"... albo te wszystkie reklamy o zakazeniach pochwy , grzybicy stóp , biegunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tigerem chodzi o to że on mowi cos tam : "zuch, nie dosc ze nie poszedl do lozka to moze jeszcze pojdzie do lozka" znaczy, ze nie poszedl do lozka spać, a pojdzie do lożka na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj nam swoje łóżko a na zawsze je odmienimy, czy k***a jakos tam... reklama jakiegos syfu do plukania... albo ze poukrywali smierdzace rzeczy w domu i z******i jakis odświeżacz powietrza, i im fiolkami pachnie. Reklama lodowek czy zmywarek z tymi dzieciakami co samochod prowadzą dx2.... ja p*****le!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie w*****a na maksa ta reklama tabletów z tą rodziną w samochodzie, gdzie bachory z tyłu drą mordy, walą ojca po głowie jakimś dmuchanym młotkiem, a rodzice oczywiście zero reakcji tylko udręczone miny. K***a, wysadzić gnojów w szczerym polu i sprać na kwaśne jabłko, to zaraz byłby spokój. Bezstresowe wychowanie, ja p******ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje ostatnio reklama pt.: ,,Nazywam się Iwona Żbikowska i jestem Pielęgniarką...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje reklama z bachorami i samochodzikiem+sprzet AGD "Wsiadaj malenka",a lubie "Ty pryskasz,kobieto??". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szined
Najbardziej reklamy Domestosu z tymi obrzydliwymi stworami "zamieszkującymi " sanitariaty :( Nie wiem kto to robi i dopuszcza do emisji. Reklamy są zwyczajnie nieestetyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja podniosę. Reklama kinder schoko bons czy jak to tam się nazywa z tym cukierkiem z nogami i rękami. Dla mnie on zawsze będzie kogutem a nie cukierkiem... i ten głos jak śpiewa jest dla mnie jak drapanie widelcem w metalowy garnek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie obejrzałam reklamę Biedronki z serii ''My Polacy tak mamy'' i myślałam, że zwymiotuję, kiedy zobaczyłam tego oblecha - tatusia, który klęczał przed swoją krową rozpłodową, głaszcząc ją po tym ciążowym brzuszysku... A ta jego pasztetowa pewnie ma c**ę zarośniętą jak w średniowieczu :-/ Tfu! Wstrętna reklama... bardzo wyraźnie widać u Pani depresję z powodu niepłodności i niemożności zajścia w ciążę - polecam wizytę u specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- reklama zabki kiedy ten lew czy co tam mowi " robimy co? łowimy je" k***aaa gada to glosem jak jakis pijany menel szlag mnie trafia -wszystkie w których wystepuje ta idiotka Magda Gessler szczególnie pęcherzyki w BRZUCHU i ta tvn co piszczy jak p******a - bebilon 2 czy inne gowno z tymi piszczącymi bachorami ja p*****le - wszystkie te na grzybice pochwy w*****a mnie tak jakby akustyka tych reklam ze te baby gadaja i jest takie echo jakby mowily to w zamkniętym całkowicie pustym pomiesczeniu bez mebli itd. - "pełne mlekaaaaaaaaaaaa na co czekasz" telepie mna - te z tymi polisami na zycie żeby nie opłacali pogrzebu- k***a 500 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nainowsiet
Właśnie obejrzałam reklamę Biedronki z serii ''My Polacy tak mamy'' i myślałam, że zwymiotuję, kiedy zobaczyłam tego oblecha - tatusia, który klęczał przed swoją krową rozpłodową, głaszcząc ją po tym ciążowym brzuszysku... A ta jego pasztetowa pewnie ma c**ę zarośniętą jak w średniowieczu :-/ Tfu! Wstrętna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oto wrocily reklamy na wszelkie przeziebienia i choroby iiii... uwaga! okazalo sie ze jak mezczyzni i dzieci choruja na przeziebienia i katarki to my, kobiety nagle w sezonie grypowym zapadamy na... nie wiem jak to nazwac... przeziebienie c**y??? a i ta reklama vitamineru... o matko boskooo. zwlaszcza ta baba w niebieskiej bluzce z tym debilnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa te wszystkie reklamy przeziębień, w których panowie wielce śmiertelnie chorzy na grypę, a panie im usługują :O gdzie ja się pytam odwrotna reklama: że panie chore, a panowie im usługują? :O nie znosze reklam z bachorkami: wszystkie gerbery, pampersy, bobovity i zbiera mi się na rzygi :O ale ja ogólnie nie trawię dzieci, więc to pewnie dlatego. a od reklamy mleka modyfikowanego dla niemowląt to już po prostu nerwicę mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×