Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość paranormalny
jeszcze była Algida gdzie koleś miał jedna monetę i do wyboru gumki albo loda... ja bym wolał loda bez gumki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już już akurat
albo "pani goździkowa, mojej mamie popękała głowa" grrrr ten dzieciak z kluchami w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę nic nie widzę
w radiu dawno temu jakos tak leciało TATA MA GACIE MAMA MA PROSZEK PERŁA WIĘC MAMA TACIE UPIERZE GACIE I BĘDZIE ZNÓW OK POLLENA , POLLENA .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaa
o boze, z tymi gaciami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
oj plama plaaaamaaaaa co za pech:P to był jakiś taki odplamiacz..3 litery zielono białe opakowanie:P albo Cilit, gdzie baba musi pozmywac bo tesciowa przyjdzie, ale o tym ,ze ma tak nasrane jakby jej kibel wybił to nie pomyslała wczesniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwizdalska
była plama - nie ma plamy, bowiem ... odplamiacz mamy sil to był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie to
-Czarownik, Czarownik, zepsuc mi sie pokretło od radia! -Ja nie miec problemu, ja miec Kropelka! i slynny tekst -co kropelka sklei sklei zadna sila nie rozklei, kropeleczka na czubeczku i juz wszystko w porzadeczku!- :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę nic nie widzę
...łona ,łona , ino nie kompona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamuuusiuuuuuuuuuuu
"kropeleczka na czubeczku i juz wszystko w porzadeczku!" o kurwa :O dzięki, teraz mi się to przyśni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamuuusiuuuuuuuuuuu
ten na 3 litery to chyba Ace był "Ace - wybielacz nad wybielacze" - czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
Sil:D "mama asa duża cytrynowa siła" i szympansy na pralce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę nic nie widzę
a najgorzej jak sie takie przebojowe warzywa bonduelle przyczepia i chodzą po głowie cały dzień, albo kiedyś : wrigle'ys spearmint gam gam gam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamuuusiuuuuuuuuuuu
nie mogę czytać tego tematu :O teraz we łbie mi dudni to cholerne: gam gam gam gam gam gam nie lubię Was :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbhb
MIAŁAM CI JA PIECZEŃ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka reklama-
Monte dziecka czas....spiewa jakis kutas - albo ja mam "pranie" z Tiną i NAj.......... kurrwa najgorsze bruki i reklamy kosmetyków szczegolnie szamponow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanaod rana
albo ze skora głowy kobiet i mezczyzn rozni sie od siebie.. i siedzi takich dwóch emo boroków :/ łeeee, jakby ze studni z ringa wyskoczyli :/ kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pyszna czekolada, smaczne orzechy, zdrowe mleko w lekkim kemie, monte dziecka czas\" - cała rodzina patrzy się jak dzieci jedzą monte, albo \"Jest tina?\" , \"i TO JAKA!\"(orgazmu dostała, dlatego tak jej gały wylazły. Albo ta przyśpiweka \" Gilete, Gilete, Najlepszy dla mężczyzny\" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleinka123
widzę, że temat ciągle aktualny:-) ktos tu poruszył problem reklam netowych które wyłażą na cały ekran i nic nie da się zrobić...na taką jest jeden sposób: klawisz F5:-) a z reklam tv przypomniał mi sie mentos i facet na którego rzuca się pies i całują się...fuuuuuj....:-{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica 123
danone i baba co robi oczy jakby wysrać sie nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość reklam jest denerwująca , moje typy to: 1. reklama perwolu- wszystkie są tak denne że rzygać się chce...baba na lotnisku, w kinie, lodowisku zawsze ma ten kurwa perwol ! poprostu szlag mnie trafia jak widze tą reklame 2. tina, jogobella - odczucia mam identyczne jak Wy odruch wymiotny 3. chyba vanisz- bahory biorą bluzkę i ją brudzą pomidorami, zimnią i czym się da(szkoda że nie nasrają na nią) a potem matka zadowolona że vanisz odeprał to bluzkę i jakich ma słodkich rozrabiaków żal żal żal :o 4. kilka razy widziałam reklame że bachor matke w kuchni wodą ze szlaufa oblewa i ona go też - mają zajebistą zabawe a potem matka dostaje orgazmu sprzątając ten burdel superchłonnymi recznikami :o 5. wielki aktor reklamowy Konrad - błahaha nigdy nie zapomne jak gardził aktorami występującymi w reklamach a tu prosze sam się błaźni. pojebany te reklamy na maksa :o za to lubie reklamy: biedronki, tesco i te z łyżeczkami gadającymi(pudliszki albo łowicz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak widac , spełniają swoją rolę - nawet te najgłupsze - bo o nich rozmawiacie. I o to ich autorom chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jest
kiedyś była taka okropna reklama z facetem co się podniecał że jak umył kawałek okna to kwiatek się przemieścił do światła. Boże jego morda teraz mnie będzie prześladować w snach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta2345
A mi przypomina sie reklama delicji. Facet spocony, zmeczony,glodny na maxa widac-wraca z dlugiej podrozy z plecakiem do domu a zona wita go z delicjami na stole. Kurde to zamiast podac schabowego, miche kartofli, salatke to ta wyjela delicje buhahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×