Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość heheheheh
Pamiętam prusakolep i \"w lagarto prać warto\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwoniarka
w reklamie tiny tez pierwsze co rzuca mi sie w oczy to makijaz tych bab. moze mieli maly budzet i wynajeli poczatkujaca wizazystkie albo aktorki same jakos sie pomalowaly? ale sadzac po efektach ta kzywde wyzadzila im jedna osoba bo 2 babki wygladaja tak samo strasznie:O ze one sie tak daly oszpecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
no to pewnei pamiętacie reklamę POLONEZA FSO gdzie koles w knajpie z dumą mówił , nie moge bo prowadzę następnie było porównanie Poloneza do rumaka krwi arabskiej 2 kłamstwa w ciągu 2 min:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez baba
Jak to szło? "To nie wungel, gołąbeczko, ino elektroniczno wago sklepowo" Reklama jakichś zabytkowych komputerów - "Dwa czterdzieści może być czy odrąbać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikikiki
Send Free SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez baba
Jak mi się przypomina, że kiedyś za PRLu w zasadzie nie było reklam, to normalnie sama w to nie wierzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie pamiętam reklam które leciały dawno Ale przypomniała mi się reklama z "Dnia świra" "Co to? ładnie pachniesz...nowe perfumy?" "Nie, to wyciąg z fiuta" "Wyciąg z fiuta Twoim zapachem" :D Polecam jak ktoś nie oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
FAJOS? NIE, CHUJOS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
aha była jedna straszna reklama jak babka ściągał z siebie celulit, porównujac plastycznie, to wyglądało to jakby zaraz miało się okazac , że jest kosmitką:P niczym z larwy w motyla albo INTELIGENTNY LEK N BÓL KUUUURWA mać , wsadzasz do ryja, rozpuszcza się w żółądku 70 % i tak wychodzi z gównem a reszta krąży po organiźnie to jak nie ma trafić w miejsce bólu aleee nieeeeeee ten lek jest inteligentny i sam wybiera prawą albo lewą tętniće dzięki za wiarę w konsumenta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka86
Ha! A pierwsze reklamy Alwaysów ze skrzydełkami pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
pamietamy WASH AND GO i młodego Kedryńskiego w reklamie główki i ramienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam poruszyć temat starych reklam :) Pollena 2000 i \"Ojciec prać\" to naprawdę pierwsza polska reklama. Prusakolep też pamiętam, ostatnio na youtubie oglądałam stare reklamy :) Była jeszcze Baltona :) I pamiętam taką reklamę, której nie pamięta nikt, kogo o to pytałam... Było coś takiego, że kolesie w strojach roboczych chodzą po wybiegu i prezentują kible pod muzykę \"Wonderful Life\" :) Czy ktoś to kojarzy?? Bo niedługo zacznę w jakąś paranoję z tego powodu wpadać :) A pamiętacie \"Aniu, czas na Colgate! - Mamo, ja jeszcze rysuję... - Porysujemy razem?" - brechta... Mnie jeszcze wkurza ta reklama pieluch do spania i zabawy. Piosenka jest po bandzie, a ta babka co śpiewa to w ogóle brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Dokładam swój głos na sok COSTA - z językiem hiszpańskim to ta reklama ma tyle wspólnego co ja z cesarzową Katarzyną :o Seniooooooooora!! Aaa tylko powystrzelać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim, za to, ze poprawiliscie mi humor :) dawno sie tak nie obsmialam... jutro tez tu zajrze :D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwoniarka
a pamietacie reklamy z serii mentos? jak babka szla na randke a tu nagle obcas jej sie zlamal? zjadla mentosa i ja od razu olsnilo! ulamala drugi obcas i cala dumna spotkala sie z kochanym:D albo jak facet usiadl na swiezo malowanej lawce w swoim najlepszym garniaku, zjadl mentosa i wpadl na genialny pomysl ze poturla sie na lawce i bedzie caly w pasy, potem zadowolony z siebie szedl na spotkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ze starych reklam to pamietam chyba jedna z pierwszych reklam calgonu (?) "Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki" blabla... Jakoś mi ten tekst utknął w pamieci bo raz mi sie przyśniło ze mnie Henryk Zając goni :o Kurde, jaką te reklamy robią wode z mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
to używaj kalgonu bo jak miec wodogłowie to chociaz z miękka woda:D aaaa tu mi isę przypomniało Kochanie mamy twardą wodę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
stary był to już nie mógł stukać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos Basi i ketopromu, jest taki autentyk, nie wiem, czy słyszeliście. Że szla sobie jakaś Baśka przez powiedzmy ŁÓdź, a jej koleżanka stała na przystanku i nagle ją dojrzała i zaczęła isć za nią i wołać: "Basia! Basia!", a jakiś młody przechodzień się odwrócił i powiedział do niej: "Nie Basia, tylko Ketoprom" i poszedł dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Nospa i ta baba w taksówce :p "Może przejdzie - Co? Okres?" A potem daje lasce Nospę i na koniec zawraca na ręcznym i odwozi laskę z powrotem na imprezę, bo tylko połknęła procha i jej ból minął :) Jak widzę tą reklamę, to zawsze sobię dodaję, że po Nospie ona się jeszcze z tym Wojtkiem czy Bartkiem co ma być na imprezie poszła pieprzyć mimo okresu. Nospa zatrzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie najbardziej wkurza: Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeń DOooobry.....coś tam coś tam jest rano a już nie macie energi? SRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU GOOOOOOOOOOOOOOOŁ :O nie no....najgorsza reklama na świecie.....jak ona mnie wkuuuuuuuuuuu u...........rrrr.....wwww.....iii..aaaaaaaa!!!!!! No i Bang i po brudzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire - cos mi te kible switaja z takich starych reklam - zagranicznych kojarze dezodorant "limara" - nawet ja cała przed oczami mam i kiedys była taka reklama princessy - "zadzwoni na pewno zadzwoni, obiecywał" bardzo ja lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
apropos Nospy i taksówki, jakby kierowcą był facet to by byłao ,że tabletka gwałtu:D ja się boję czasem wziąć jakąś próbke z tacki w supermarkecie a miałbym brać procha od obcej baby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
maliniak - o właśnie ta z petitkami najstraszniejsza!!!!! Taki wkurzający głos, ze chce sie wywalic tv, natychmiast przełączam kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×