Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

''kurcze powiem Wam ze do tej pory myslalam, ze wkurza mnie tylko reklama ibupromu, ale jak czytam Wasze posty to przy co drugim sobie mysle: "no fakt - beznadziejna" '' racja!! ;D tez tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
śrdek na zaparcia, zauważcie niby obie babki w średnim wieku ale to co się zatkała jest puszysta:P no bo regularne stolce powodują ,że możesz założyć bikini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze reklama tego jedzenia dla kotow, gourmet, takie zmyslowe ujecia kota i jego panci, nie moge, leje z tego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam dosyc tego goowna
U mnie Kondrat i Tina też wywołują skurcze. Ale najbardziej pani blondi, która gada, że "kupowanie pasty do zębów stało się TAKIE SKOMPLIKOWANE"! No i jeszcze wszelkie środki na srakę, rzekomą poprawę perystaltyki jelit (w rzeczywistości szkodliwe, bo karmiony stale z zewnątrz dobrymi bakteriami organizm przestaje je produkować - nie wiem, czy wiecie, że Actimelu się nie niektórych krajach już nie sprzedaje, bo NIE WOLNO) i na gazy - w porze obiadokolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
hehe jeszce jest z biedronki...\' pan tu pracuje? nie. ale chciałbym\' no masakraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwoniarka
nienawidze perwolu, nie dosc ze reklama jest stanowczo za dluga to co drugie slowo wystepuje perwol, perwol perwol i perwol:O szlag mnie trafia gdy slysze te perwole:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O EM GIE DWA STO "Może masz podwyższony cholystyrol....... ja tyż czułam się dobrz a mimo to miałam podwyższony cholystyrol" hahahhahahahaaaaaa :D nie moge, zaraz sie porycze ze smiechu... :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
popłakałam się ze śmiechu... a pamiętacie, jakiś czas temu leciała reklama preparatu urinal...jak to leciało? "nauczyłam przyjaciółkę, jak dbać o drogi moczowe..." jeeeeeezuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka86
a co do perwolu, to niech mi ktoś powie: dlaczego te babki wszędzie jeżdzą z butlą perwolu w torbie?? na miłość boską!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
dajcie juz spokój, z radości oplułam monitor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
reklamy Cilit Bang, czy ja jestem kurwa ślepy a reszta widzów ulega wraz ze mną zbiorowej halucynacji ,że to Photoshop umył kibel a nie Cilit Bang:o w ogóle ludzie w reklamach mający taki syf , jakby się stado pawianów pierdoliło...kurwa po tym to juz żaden środek nie pomoże tylko laska dynamitu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez baba
paranormalny -> teraz ja zaplułam monitor. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Basia? Nie Basia, tylko ketoprom! \" i oczywiście nieśmiertelna TINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimowiczka
PERWOL- ja widziałam że one tej butli nawet w torbie nie noszą tylko wyjmują zza pleców. Impreza wieczorowa, strój wieczorowy, koleżanka, narzeczony a ona za plecami trzymała Perwol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka86
oj popłakałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranormalny no dokładnie :D Kto do takiego stanu klopa doprowadza albo piecyk :O :D Albo te kretyńskie reklamy Providenta: w jednej lodówka się spierdoliła to ci już zamawiają nową, przecież po huja naprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa_smerf
wiecie co ja myślę że to specjalnie takie reklamy dają... Żeby zapadły w pamięć...no bo jak coś będziecie komuś polecać to pierwsza nazwę jaką podaćie to będzie ta z reklamy;) mnie osobiście wkurza ta reklama że kot się oblizuje na widok" karmy nadziewanej czyms tam". Przecież to jest wogóle dziwne.. Jak dla mnie kot i tak woli kiełbasę:P albo te 36i6... Po prostu kretynizm... Ktoś powiedział że reklamy plusa są spoko. Hehe, nie są najwyższych lotów ale w porównaniu do pani z Tiny, to już postęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
no i miałam doła, i dzięki Wam mi przeszło,dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeo
a dziadek niech dalej smaruje masłem, to szybciej zdechnie, bo patrzeć na niego nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbfgbf
A ta zgraja ludzi którzy drą ryje i walą kakafonicznie w jakieś metalowe przedmioty przewalając się ulicą, i ta baba drąca się przez megafon "ludzie, dopiero rano (czy jakoś tak) a wy już nie macie energii"? Przecież to zohydza produkt, jakieś ciastko, nie napiszę jakie. Nic tylko strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjh
niecierpie reklam! szczegolnie miazge z mozgu robia mi reklamy tabletek na sr.czke😠 albo-kolezanka polecila mi aktivie-grrrrrrrrrrr i wszystkie reklamy gdzie baby popadaja w depresje z powodu plamy na ulubionej bluzce i chwila kiedy ratunek (proszek,odplamiacz)spada z nieba a one szczerza kly w poczuciu szczescia!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbfgbf
też lubię reklamy Tesco, czy Mumio w reklamie telefonii komórkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie reklamę tego środka na rozwolnienie IMODIUM czy jakoś tak, co na kiblu siedzi murzyn wystają tylko jego nogi i przy czym murzyn krzyczy ... trener, mamy problem... :) Ale to była idiotyczna reklama i puszczana była jakoś w czasie kiedy w reprezentacji grał Olisadebe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powazniej mowiac,spojrzcie na te reklame "deprimu" np.Zalamana babka siedzi na kanapie,szaro na okolo,wezmie tabletke i juz nie ma depresji,juz jej wrocila radosc zycia.Jakby to bylo takie proste.Takie reklamy sa nawet niebezpieczne,uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×