Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość Karennnn
no to musze ci powiedziec monika,ze bardzo bys sie zdziwila jakbys zobaczyla moja starsza siostre! ma 34 lata,ja 24,a niejeden moj kolega-rowiesnik chcial z nia byc!! nie,ze chcial ja przeleciec!! a byc z nia w zwiazku!! moi koledzy sie w niej zakochiwali!! :-D wierze w to, co napisala osoba wyzej,bo wiem i widze jak jest. dagna zawsze miala wielkie powodzenie,do tej pory jak z nia ide, to faceci na slupy sie pakuja, tak sie na nia gapia,na mnie nie, choc brzydka nie jestem,w koncu jej siostra! :-p kolezanki tez ma bardzo atrakcyjne,choc to raczej moja siostra je bije na glowe jesli chodzi o urode. i zeby nie bylo:nie ubiera sie wyzywajaco, nie ma cyckow na wierzchu, itd, itp monika,ty jestes raczej z tych,co to odkryly,ze jakies tam branie masz,ale zdajesz sobie sprawe z tego,ze to jest chwilowe,wiec trzeba korzystac,poki jest,bo tobie czas umyka i co gorsza to widzisz :-0 nie dziwie ci sie;po prostu jedne sie szybciej starzeja,inne wolniej i sa dluzej piekne. moja siostra np, nigdy nie robila problemu ze swojego wieku, o nia zawsze starali sie jacys faceci, zawsze miala swiadomosc swej atrakcyjnosci. z kolei mam kolezanki w moim wieku,co juz sie stare czuja i boja sie ze meza nie znajda :-D faktycznie takie ciotowate. i jesli myslisz,ze mozna je porownac do kobiet jak moja siostra lub jej kolezanki, to smieszna jestes!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem 15 lat starsza
ja też mam 15 lat młodszego partnera i dzieci z małżeństwa (tyle że już pełnoletnie), ja 43 on 22 lat i jest we mnie zakochany ,przynajmniej tak twietrdzi, wiesz co ich pociaga w starszych kobietach, bo ich olewamy,nie zamęczamy,nie mamy czasu na dzwonienie kilka razy dzieniie,nie uganiamy się za nimi, bo sex jest dla faceta wyzwaniem i spełnieniem oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolooorowaa
do tej wyzej, co sie chwali, ze ma faceta 15 lat mlodszego: naucz sie liczyc, oślico..!!! :-0 :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby co znaczyy trochę więcej dystansu kobieto, nie oszukuj samej siebie, masz już te 32 lata i jakbyś się nie starała nigdy nie dorównasz dziewczynkom w wieku szkolnym, nie ta gęstość skóry,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
psycholożka, no mnie akurat dystansu do siebie nie brakuje..! gęstośc gęstością :-D ale gdybyś mnie widziała byłabyś w szoku. nie wiem, jak mam cie przekonac. ja czuje sie czasem wrecz zazenowana, np sytuacjami w urzedach, itd.. jakis miesiąc temu byłam w jednym z urzedow własnie i gdy konczylam zalatwiac sprawy, jakies babki poprosily mnie, czy nie moge zrobic z nimi jakiejs tam, anonimowej ankiety. no i one mi zadaja rozne pytania, cos tam zapisuja w komputerze. na wesolo sobie gadamy. i na koniec: czy moze pani podac swoja date urodzenia? chocby rocznik. ja mowie, a te sie na mnie gapia. i jedna z nich mowi: to zart?? i sie smieje:-D a ja z powaga: no nie.. a druga: ale laska mlodo wyglada! w zyciu bym pani tyle nie dala :-D to my jestesmy mlodsze o 2 lata /choc w istocie wygladaly na starsze/ powiedzialam cos w stylu,ze jestem juz przyzwyczajona,ze mi tak daja od zawsze. na co jedna z nich: a co? jakies botoksy pani stosuje?? :-D i moja odpowiedz: nie, po prostu mam mlodego narzeczonego :-D mozecie mi gadac, a ja moje zycie znam i nie od dzis slysze, ze wygladam zdumiewajaco mlodo! wiec jesli juz, to wlasnie wam zycze wiecej dystansu do siebie, drogie panie! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy dalej swoje , a ja jestem jebnięta tylko dlatego ,że powiem wam prawde ;) ale ok oszukujcie się dalej..tak, tak faceci wolą starsze młódki są dla nich bleee i biorą je tylko dlatego ,że są naiwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy wyglądacie lepiej niż nastolatki co starują na miss polski i wasza uroda olsniewa i młodzienczy blask ;) tak, tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholozka -no wlaśnie ! wreszcie się ktos madry na tym forum znalazl bo poza tym to smiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
monika, tak cie zawisc zżera, ze musisz sobie dopowiadac slowa, ktorych nikt nie uzyl :-D :-D "a wy wyglądacie lepiej niż nastolatki co starują na miss polski i wasza uroda olsniewa i młodzienczy blask tak, tak.." przeciez nikt niczego takiego nie powiedzial, babo..! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuzuz
Monique, a co powiesz o trzydziestkach takich jak sylwia gliwa na przyklad?? albo maria niklinska?? i inne, z naszego,polskiego podworka, wiele innych! i co?? powiedz mize staro wygladaja!!! sama stara jestes. znam od cholery takich dwudziestek, co wygladaja jak prochna. musisz wiedziec,ze piekna osoba zawsze bedzie piekna, tyle ze starsza. a nie kazda dwudziestka jest piekna i nie pomoze jej nawet mlody wiek!! 🖐️ i opanuj sie z tymi zlosliwosciami, bo im bardziej ktos krytykuje, tym bardziej ma nędzne zycie, pelne frustracji. to stara prawda! i to ci powie nawet pani, ykhm...psycholożka :-D ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem facetem. mam kobiete starsza o 12 lat, kocham ja nad zycie, mamy cudowne dziecko. jest wyjatkowa jako czlowiek, jest cudowna. jest piekna, mlodsze przy niej nie maja szans, nie maja tyle wdzieku, urody i klasy. i nie jest to tylko moja opinia, faceta zakochanego. wszyscy kumple mi jej zazdroszcza, a co niektorzy probowali mi ja odbic, moi rowiesnicy. i nie obchodzi mnie pieprzenie, ze sie zestarzeje, ze bla bla bla. kazdy sie starzeje, ty i ty sie zestarzejesz, jeden gorzej drugi lepiej. a to jest kobieta mojego zycia i zadnej innej nie chce. uwazam,ze Monique ma jakis problem, moze zaczyna sie szybciej starzec. moja byla, ktora jest prawie moja rowiesniczka, nie wyglada tak dobrze jak moja cudowna dziewczyna. pod kazdym wzgledem. kazdy facet wybralby wlasnie ja, a nie moja ex, ktora przeciez jest mlodsza. wezcie sobie do serca to co mowie, zapatrzone w siebie, idiotycznie i pusto, dwudziestoparolatki. przyda wam sie, gdy bedziecie nieco starsze, a to juz niedlugo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówmy się, są ludzie ładni, którzy bez względu na wiek będą ładni tyle, że starsi. I chyba nie chodzi o to żeby zawsze wyglądać jak 20 latka, tak się nie da, natomiast można być ładną 30stką ;) I taka ładna 30 stka może spodobać się i zachwycić takiego 20latka. Ot tak po prostu jak ludzie się sobą zachwycają. Moniqpa, czy jak ci tam dziecko, to nie tak, że mężczyzna jest ze starszą ze względu na interesy. Trochę za bardzo generalizujesz, Oczywiście i taka sytuacja może się zdarzyć, ludzie są różni, ale są też sytuacje, w których jest po prostu miłość. To całe generalizowanie "młodzi wolą starsze" "starsi wolą młodsze" "starsze wolą młodszych" to jest kompletna bzdura. Nie lubię też tekstów typu starsi faceci lubią przelecieć młode ciałko, jeśli facet rzeczywiście leci tylko na ciałko to prostak jest nie mężczyzna ;P W moim życiu miałam różne okresy było, że byłam zakochana z wzajemnością w mężczyźnie o 12 lat młodszym, bylismy razem 4 lata, był też moment, kiedy byłam z mężczyzną starszym o 10 lat. Teraz jestem z rówieśnikiem, a podrywa mnie mężczyzna o 18 lat młodszy ;) Życie różnie się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zazdrość mnie zżera wobec starszych ode mnie bo też chce być starsza od razu pewnie bez przezycia młodosci od razu chce mieć 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorian, Monique i tak tego nie zrozumie :) To jest ponad jej intelekt, może jak emocjonalnie dojrzeje... A kobiety gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poprostu tu kobiety sobie udowadniają na siłe ,że faceci ,, wolą dojrzałe kobiety" , a to nie prawda tak generalnie wola młodsze i tyle , tak jak generalnie wolą szczupłe itd.. to nie znaczy ,że starsza nie ma szans na partnera ,ale jeśli chodzi o urodę to przegra z ladną nastolatką czy 20 latką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją ,ale to mniejszość i nie jest to takie powszechne ,że oni ,,takie wolą" bo są lepsze od tych młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mniejszość, bo statystyk nie prowadzę. Zgadzam się z Tobą, że to żadna prawda, że tak jest, że wolą starsze. Bo to zależy i od mężczyzny i od czasu i od tego jaką kobietę spotka na swojej drodze. Jednak takie związki są dość powszechne i częste. Pracuję w dużej firmie, mam 45 lat, wokół mnie sporo par w różnym wieku w tym kilka par, gdzie kobieta jest starsza. Poza tym wśród znajomych. Myślę, że z biegiem czasu zauważysz, że to nic dziwnego ;) Takie związki są i warto to zaakceptować, nie doszukiwać się ukrytych, podłych zamiarów mężczyzny. Miłość nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam również
że mężczyżni w zalezności od wieku mają różne upodobania a) 20-30 wolą starsze zdecydowanie b)30-39 wolą starsze c) 40- latkom odpieprza, chcą się niby dowartościować, niby szukaja młodszych ale poco? imponują im często sponsorują, pokazują kolegom że mają młodszą,tylko zazwyczaj te młodsze puszczają ich kantem bo poprostu są nieatrakcyjni, zauważcie że kobiety koło 40 w większości są zadbane, a faceci? tatusiowie z mięśniem piwnym i odciskami od pilota,nie generalizuję oczywiście ale niewątpliwie kobiety lepiej się prezentują w tym wieku.Sama mam 42 lata i mimo że nie prowokuję ani wyglądem ani zachowaniem widzę że wzbudzam zainteresowanie u młodszych facetów, bez przesady oczywiście.Zgadzam się z wcześniejszą opinią że jesteśmy dojrzałe emocjonalnie, mądre życiowo, przewidywalne.Facet szukający związku a w szczególności po przejściach własnych nie będzie ryzykował młodej kozy, która nie wie czego chce, marzy o kasie, bezproblemowym życiu i sielance.To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dodam również Ty też generalizujesz ;) Co to za podziały na wiek? Stworzone w twojej głowie? Na kafe ludzie, aby się dowartościować lubią poudawać, że są lepsi od innych, albo przynajmniej od pewnej grupy i tak, kochanki kłócą się z żonami, młodzi ze starszymi, żony marynarzy są lepsze od żon lekarzy, górnicy są lepsi od stolarzy itd. A miłość po prostu przychodzi, czasami zakochujemy się w starszych, czasem w młodszych, czasem chcemy poeksperymentować ;) Młode kobiety wcale nie są głupie i puste, tak samo kochają, tak samo myślą i tak samo pragną miłości i dobrego związku. Bywa, że młoda osoba ma dużo większe doświadczenia życiowe od starszej, bo np. miała trudne dzieciństwo. Ten podział wiekowy jest dla mnie sztuczny i bardzo niesprawiedliwy. Wszystko zależy od jednostki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam również- Tak czyli praktycznie kązda grupa facetów wg ciebie tylko nie 40 -latkowie ,którym ,,chwilowo odpieprza" ;) jakby tak było to młode kobiety ogólnie były by uważane za mało atrakcyjne ,a jest wręcz odwrotnie !i to mnie własnie śmieszy takie oszukiwanie się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie jakiś kompleks wieku poprostu .. Owszem są atrakcyjne koebiety w średnim wieku ,ale to młodość = witalność itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam trochę i...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam trochę i...
Monique, na Boga, nudna juz jestes z tym twoim dolowaniem :-0 :-0 :-0 znow niewypal. ja mam 24 lata, a moja mama 59. ja wcale taka witalna nie jestem, siedze non stop na doopie; net, ksiazki, tv itp. cale szczescie, ze jestem szczupla i nie mam tendencji do tycia, to by dopiero bylo :-D moja mama natomiast nie usiedzi w jednym miejscu! jest non stop w ruchu! zawsze byla bardzo aktywna. nie uwierzysz, ale ona do tej pory jezdzi na lyzwach!! plywa jak szalona, non stop na jakies wycieczki chodzi!! ostatnio dzwoni do mnie i mowi,ze smiga z tymi kijkami z kolezanka, po kilka kilometrow :-0 :-D a ja sie ciesze,ze mieszkamy daleko od siebie,bo by mnie non stop wywlekala tu i owdzie, choc przyznam,ze by mi sie przydalo! ;-) masz problem,bo szufladkujesz ludzi. wyluzuj kobieto!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra kobieta może być witalna jak na 50 lat ,ale nie oszukujmy się 20 latki nie przegoni ! 30, 40 latka też nie. bo czas idzie do przodu. I nikogo tu nie chce dołować tylo otworzyć wam oczy bo wy wmawiacie sobie ,że starsze kobiety są atrakcyjniejsze od młodych ,a to nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dalej te swoje glupie teksty :( naprawde nie potrafisz nic innego wymyslec tylko wyzywac od pustakow , idiotek itd? tez bym ci mogła napisać coś w stylu ,,spadaj na bambus pojebie" ale to nie moj poziom wybacz..poza tym ja przytaczam jakies argumenty ,a ty nie masz zadnych tylko obrazać potrafisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique888 - co Ty chcesz nam tu udowodnić? są gusta i guściki. jeden lubi pomarańcze inny lubi zbierać używaną damską bieliznę. są amatorzy 20stek są amatorzy 40stek. skąd wiesz, że za te 20 lat, będziesz nadal szczupła, atrakcyjna, zadbana? a ona teraz jest. widać to. a my jesteśmy wzrokowcami. później przychodzi czas na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×