Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I AM CRAZY

cZY MYSLICIE,ZE 16 LAT TO WYSTARCZAJACY WIEK NA 1 RAZ?

Polecane posty

Plastry to tez hormony... a poza tmysie odklejaja inigdy nie wiadomo jaka dawka sie uwolni...A 20 lat to spoko na branie tabletek :) Ja stosuje prezerwatywy i jest wszystko ok. Kiedys bralam tabsy,ale odkad studiuje ten kierunek przestalam...Ale to moj wybor ,oczywiscie mozecie sie kierowac innymi kryteriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastry a tabletki - obydwie reczy to hormony, jedyna roznica polega na tym ze uzywajac plastrow niweluje sie przejscie leku przez watrobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Heh ja wiem ze to rowniez hormony, ale mysle ze oszczedzajac watrobe i nerwy lepiej sie wziac za plastry, owszem jezelibede miala 20 lat, to same prwzerwatywy, bo w wieku 21 lat planuje pierwsze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - a dlaczego przestalas? To co, jak Cie boli głowa to nie wezmiesz aspiryny bo narazasz sie na chorobę wrzodowa? Tak naprawde trzeba pamietac ze lek i trucizna to to samo, roznia sie tylko dawka ;) Nawet witaminy w zlych dawkach szkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przed braniem mialam podejzenie PCO, wtedy nie mialam pojecia coo jest, lekarz przypisal mi tabsy bez rzadnych badan,czulam sie po nichfatalnie -deperesja itd. Wiec poszlam do innej kobitki, obejzalysmy sobie moje jajniki i wszystkobylow porzadku,wiec bralam znowu zmniejsza dawka. ALe mojelibido niebylo takie jak wczesniej, stwierdzilam ze jesli bez tabsow mam owulacje ,a cykle sa nieregularne topewnie powodem jest stres ,albo inne czynniki i wole zeby dlugosccykli uregulowala mi sie samoistnie lub zapomoca duphastonu. Po paru miesaicach wszystkowrocilo do normy , czuje sie rewelacyjnie , cykle mam regularne , no i ochote na seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
A moja siostra po tabletkach nie miala takiej ochoty jak bez;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×