Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaSiuLa88-88

6.08.2008 Głodówka start

Polecane posty

Gość KaSiuLa88-88
No ja nie chce nic mówic ale mnie wlosy juz wychodza garsciami schudne i łysa bede hehe, nie no.. Yy biore witaminy oraz tabletki na wlosy, niektorzy moga twierdzic ze to juz nie jest głodówka, ale nie moge dopuscic do tego by wyszly mi wlosy. 1 dzien mija powolutko, ale mija gdyby jakies zajecie znalesc mzoe bylo by inaczej moze nie myslala by sie o tym ze nie mozna zjesc :P ee hehe Tak czy inaczej 1 dzien dobiega konca, i same plusy, jesc mi sie nie chce w ogole, nie boli mnie glowa, głodu nie czuje. Mam nadzieje ze zadna obecna dzisiaj tu osoba nie poddała sie, zycze wam powodzenia :D Mmmm bedziemy piekne :P hiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna smakołyków zakazanych
nic Ci nie da ze lykasz witaminy na glodowce! witaminy i mineraly organizm przyswaj poprzez tłuszcze,wiec w Twoim przypadku przelecą tylko przez Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiula jak ja Ciebie rozumim ja też stosowałam ostrą dietke i już mam 5 włosów na krzyż;) ajakie witaminki bieżesz bo ja skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja koncze 1 dzionek, heh jeszcze 16;p myslicie ze jak bede 17 dni glodowac to strace jakies 6kg?Ja glodna nie jestem:)Wypilam dzis 2l czerwonej herbaty,a czupryna bujna wiec sie o nia nie martwie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
Yyyy kusi mnie by zjesc chociaz by jedno warzywo :(( POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula przestan już cału dzień wytrzymałaś wiec nie warto bo bedziesz żałować tak jak kundzia idz się wykąp tak jak ja a potem lulu i zapomnisz o jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
nie ma jedzenia:) KaSiuLa88-88 a za mna 2 dzien;) wzielam sie za sprzatanie i zlecialo ale o jedzeniu nie myslalam oczywiscie jak szybko wstawalam to mi sie troche w glowie krecilo ale to normalne zawsze tak mam;) jutro 3 dzien głodówki;) i rano sie zwaze:) ostatni raz a pozniej dopiero we wtorek zeby zobaczyc czy sa efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
karolcia18-21 ble nie masz pojecia jak mam ochote na porcje warzyw :P nie na czekolade ale na warzywa eh... Tragedia, ale z drugiej strony mysle sobie popijajac wode, ze jedzac tym bardziej oo tych porach nigdy nie dojde do tego czego pragne :] aaa iwec yy glowa do gory musze jakos wytrzymac za kilka dni napije sie soku :P ee hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
dam rade wierze w to ze Ci sie uda :P Pomyslec ze zalozylam ten topik a taka silna wole mam ze w 1 dniu kusi mnie juz na warzywa eh :P ale jakby nie patrzec to yy zawsze mozna je zjesc jak sie schudnie prawda ? ale mam chwile zwatpien eh mam nadzieje ze bedzie inaczej bo poki co przychodza mi glupie mysli na mysl ze gruba juz zawsze bede gruba i tyle :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
heheh ja zawsze jak wracam do domu popoludniu i wchodze do kuchni to mam taki napad głodu wiec staram sie omijak kuchnie szerokum łukiem;) ja tez wierze ze sie uda wiem ze mozna schudnac bo ja dałam rade naprawde w tamtym roku wazylam o kilkanascie kg wiecej i schudłam i bylam i jestem z tego dumna i wiem wiem ze nie chcem byc Gruba!! bo tak sie zle czuje tym bardziej ze jestem mloda zaniast spedzac czas na objadaniu sie wole isc i poszalec wybawic sie albo isc na rolki rower a nie objadac sie to wiem chce byc szczupła i bede:) chce ładnie wygladac i nosoc rzecy ktore mi sie podobaja nie chce byc wytykana i obgadywana ze jestem gruba wole byc obgadywana z takiego powodu ze pieknbie wygladam i super wygaladm w ciuchach;) i niech z tego powodu innych zzrzera zazdrosci;) zazdrosc innych to moja głowna i skuteczna i mocna strona w dozeniu do celu niech mi zazdroszacza dam rade;) a moje kolezanki niech sobie mnie obgaduja i zazdroszcza ...:) a ja bede szczesliwa:) szczupła i piekna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
Dam rade Powiedz mi głodówka wraz z cwiczeniami pozwoli mi schudnac ? tak tu masz racje ze lepiej wygladac szczuplo i by cie obgadywano niz grubo i wysmiewano... :P Hmm jejc dzis wychodzac do sklepu myslalam o tym ze jestem gruba... Ze wszyscy na mnie patrzac... Masakra musze cos z tym zrobic... 1 dzien minal ok :] to nie do wiary ze wazylas 86 kg i schudlas tyle tylko cie podziwiac nic wiecej. ja nie chce stac sie od razu szczupla zgrabna dziewczyna :) Chce byc w miare ;] normalna e hehe Powiedz mi mam pytanie mianowicie hm na glodowce spada tylko brzuch czy tez uda itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
ja na głodowce jestem pierwszy raz wiec nie powiem ci dokladnie zobaczymy jak bedzie;) ja mam problem z udami i ranionami to moja znora bo brzuszek oki jest szczupły;) a wszczeniej schudłam poprotu przed dłuszczy czas i to polegało na tym ze nie jadłam nic po 17;) piłam minimum 2 litry wody rano naczo 5 l czyli szklaneczke pozniej jadłam sniadanie czyli jadurt albo mleko z płatkami owsianymi mi to smakoje wiec nie mialam problemu pozniej drugie sniadanko oczywoscie najpierw tez szklaneczka wody i na drugie sniadanie owoc albo jogort;) wracajac do donu szklaneczka wody przed obiadem takim jak reszta domowników czyli to co było;) i pozniej czasmi zdzrzało sie cos słodkiego ale starałam sie nie jesc słodyczy ale jak chodze krew oddawac to dostaje tyle czekolad ze nie moge sie powstrzymac tak uwielbiam czekolade;) no i pozniej szłam na rolki albo rowerek wracałam do domu to wypiłam wode i w sumie dzien zlatywał a o jedzenu nie myslalam bo płatki owsiane duzo daja;) nie chce sie jesc o włąsnei tak samo dobre sa ciasteczka owsiane leprze niz jakies kruche owsiane sa puszne ja bardzo lubie i czamsi je piekłam i one zastepowały mi 2 sniadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka30
Cześć Nie wiem co sie stało, ale poprzedni wpis gdzieś mi uciekł:( PIsałam że jakieś 9 lat temu też miałam głodówkę:) Koleżanka pożyczyła mi ksiązkę "zdrowotna głodówka".W 7 dni zgubiłam 10kg:) Teraz niestety parę kg przybyło:( i czyba czas zacząć głodówkę na nowo Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?? Trzymam kciuki za wszystkie głodujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
ehh jakos tak bedzie :) 1 dzien mimo wszystko jakos zlecial, jesc nie bede nic zobaczymy jak dlugo jesli zobacze ze cos to niejedzenie mi daje, ze widac ze brzuch robi sie mniejszy bedzie mnie to motywowało choc na wage nie wejde conajmniej do srody przyszlego tygodnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
miało byc 0,5 l wody:) sorki ze tak sie rozpisuje moze nie chce sie tego czytac ale jakos mam dzisiaj taka wene;) kurcze jakso mnie tak jeczes bardzeiej motywuje zazdrosc kolezanek az mi sie usniech pojawia na twarzy gdy wyobrazam sobie miny zazdroscic:) a ja tez mam zamiar byc normalna znaczy sie moja waga normalna;) chciałą bym wazyc 57 kg ale czy to normalne nigdy nie moge zejsc ponizej 60 wiec 64kg mi wytarczasja jutro rano sie zwaze;) czasmi mam swira na punkcie zawenia sie wiec musze chowac wage bo wazyla bym sie co 30 minut heheh mowie wam:) jutro sie waze i chowam wage na tydzien ;) i pozneij bede sczesliwa;) jak zobacze efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
pewnie ze tak jak nas bedzie wiecej to i milej bedzie sie chwalic swoimi efektami;) ja tam jestem szczesliwa;) puki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
margaretka30 bedzie mial nas kto wspierac w chwilach zwatpienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
hehe ja sie nie wazylam co 30 min ale eh chetnie zobaczyla bym chociaz by 5 kg mniej na tej wadze. eh a juz nie wspomne o 10 czy 15, oj hmm teraz czekaja mnie same powazne swieta, moja chrzesnica ma 2 latka, chrzciny chrzesniaczka 3 miesiecznego no ii we wrzesniu wesele brata... Moze to glupie ale widzialam taka sliczna sukienke eh:)) jest ladna skromna dlatego mnie urzekla :)) ale jak sobie siebie wyobrazilam w niej to juz mialam cos... jedyne czego nie chce by mi spadlo to piersi :P ale to pewnie nie uniknione :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
piersi to napewno spadno sama tego doswiadczyłam ale w sumei wszytko robi sie proporcjonalne wiec nei ma co sie przejmowac;) tak wesele to motywacja na na weselu kolezanki gdzie bylam swiatkowa wazylam 62 kg i czylam sie swietnie i mialam sukienke ktora mi sie strasznei podobała i musialam w niej pieknie wygladac ;) to jest powod zeby schudnac mnie to by zmotywowało niech innym szczeki opadna jak ciebie zobacz w slicznej sukience i lzejsza o pare kg co sprawi ze napewno weselsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
ja ide juz lulu wiec dobranoc jutro napisze co i jak i ile waze 3 dnia na głodówce;) a teraz dobranoc kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez miałam właśnie taka motywacje, czyli wesele w rodzinie:) a co do cycuchów, to niestety prawda...schudną jako pierwsze Dziewczyny a teraz z innej beczki.... napiszcie coś o sobie, tzn gdzie mieszkacie, ile wiosen macie i takie tam....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam:) Jestem Madzia i mieszkam w Bydgoszczy:)Mam troszku wiecej niz 30 wiosenek.Pracuje sobie i w wolnych chwilach wychowuje swoje dzieciątka:)Jest oczywiście tez tatuś dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiuLa88-88
hmmm oj jej moje cycki :P i to juz mam po atucie :P zawsze wszyscy mi mowili ze buzka i cycki to moj atut to teraz yyy... juz po atucie zalamac sie mozna kurcze :(( chociaz biarac pod uwage to ze moja mama jest szczupla i ma nieproporcjonalne cycki do ciala :P sa duze :P aa ona malutka i zgrabna :] wiec mam nadzieje ze to sprawa genetyki i ze jesli zmaleja to tylko tyci tyci :P Hmm jesli schudne do wesela i do chrzcin bede szczesliwa :P chrzciny jak chrzciny cala rodzina eh.. aaa wesele to rodzina moja jak i ze strony pannej mlodej, wiec musze sie zmotywowac do tego :) mmm ja i piekna skromna sukienka ehh :)) chciala bym by bylo to mozliwe :) choc patrzac na siebie mysle sobie ze waga 80 kg to glodzenie sie chyba z miesiac by ten wszystko tluszcz zeszedl :(( Hmm miło mi jestem Kasia mieszkam w K-ce ii mam 20 lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana;) chciałoby sie powiedzieć witam z kubeczkiem kawy, ale....głodówka:) Czyżbyście ciężko pracowały;) czy co że nikogo nie ma? Ja zaczęłam głodóweczkę ---------------------------------------------------------------------------------------------- 07.08.08 start - 64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzień dziś:)) Wytrzymałam drugi to i wytrzymam trzeci. w sumie dzisiaj jadę na grilla z przyjaciółmi ale oni wiedza że sie odchudzam i powiedzieli ze nie będą mnie namawiać tylko wspierać:) DAM RADĘ:) Ja mam nadzieje dziewczyny że pomożecie mi później prawidłowo wyjść z tej głodówki, bo po głodówce dieta jeszcze:)) W zamiarze mam głodówkę 7- 10 dniową ale nigdy wcześniej nie byłam na głodówce wiec nie wiem jak zareaguje mój organizm. Ale byłam 5 lata temu na restrykcyjnej diecie wiec myśle ż ei to wytrzymam:) A dziewczynki mam pytanie- jak dodać ten topic- do ulubionych? czy śledzonych - jak to sie tam nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×