Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaSiuLa88-88

6.08.2008 Głodówka start

Polecane posty

cześć dziewczyny te stare i te nowe:) właśnie wróciłam i... płacze:/ dwa kilo więcej... tyle poświęceń na nic przez moich gupich starych nienawidze ich nieodzywam sie do nich mam ich dosc;/ nie no czemu ja placze jak dziecko jakies ale coz bede plakac!;/ od jutra głodowka i starzy mnie nie obchodzą najwyzej bede przez nich wymiotowac nie obchodzi mnie to musze schudnac do konca wakacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
hej mam pytanko ile mozna schudnac na 10-dniowej glodowce?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
upadla anielica bedzie dobrze;) ja po 7 dniu;) jestem;) jescze polowa stwierdzilam ze pociagne glodowke 15 dni starczy pozniej trzeba odpowiednio wyjsc z niej ja po 7 dmniach glodowki schudlam 5,5 kg ale kazdyy ma inaczej wiec zobaczysz 5 kg napewno schudniesz tak mis ie wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade -> gratuluje ci :D jak sie trzymacie dziewczyny? u mnie dzisiaj pierwszy dzień, mam zamiar wytrzymać ze dwa tygodnie albo do końca wakacji jeszcze nie wiem ambiens a tobie jak idzie ukrywanie nie jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po raz kolejny dzień drugi; jak na razie jest ok dam radę - gratulacje, że tyle wytrwałaś; oby tak dalej :) Upadła Anielica - przez weekend mi się nie udało, ale teraz do piątku nie powinno być z tym problemu; potem niestety przez dwa dni pewnie będę musiała zjeść jakiś mały obiadek, ale jeszcze zobaczę jak to będzie, narazie mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czemu się nie odzywacie???? dajcie znać co u Was? u mnie jak na razie ok prawie wcale nie czuję głodu i gdybym mieszkała sama, to pewnie ze dwa tygodnie bym tak pociągnęła bez większych problemów, a tak to muszę kombinować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambiens moge spytac ile masz lat? a tak wogóle to może niech każda z nas powie coś o sobie? będzie fajnie jak sie lepiej poznamy:) ja mam 15 lat i odchudzam się od 3 klasy podstawówki... w końcu trzeba schudnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiś
KaSiuLa88-88 Ja mam 158cm i waże uwaga 69kg to dopiero porażka. więc Ja zaczynam od jutra głodówkę razem z Wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata, a odchudzam się też od podstawówki - raz z lepszym raz z gorszym efektem; ostatnio niestety idzie coraz gorzej stąd pomysł na głodówkę, bo skoro na diecie nie chudnę to nie widzę innego sposobu poza ćwiczeniami które aktualnie odpadają niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambiens mam nadzieje że dasz radę no bo życie to nie mogą być ciągłe diety prawda?:D ja kiedyś ważyłam 72 ale w zeszłym roku w wakacje dyche schudłam teraz jeszcze raz to samo i będzie ok^^ u mnie drugi dzień. jak narazie okej, zaraz idę na spacer z kumpelą do parku. troche kalorii sie spali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dziś zaczęłam 3 dnie głodówki:) Normalnie jestem z siebie dumna. mam nadzieje że dziś przetrwam też, bo wczoraj było mi ciężko. A wam jak idzie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiś
damy rade, Ja sobie postanowiłam, że do Andrzejek schudne i będę ważyć 45kg :) MUsze tyle ważyć, bo taka jest odpowiednia waga do mojego wzrostu.:)) NArazie pierwszy dzień mija mi powoli i bezstresowo ale dzisiaj to dopiero przedbiegi bo zawsze musi byc przygotowanie do głodówki, a więc zjadłam jednego sucharka i teraz sama woda;)) ale od jutro po tym drobnym przygotowniu wprowadzam rygor.:) a głodówkę będę ciągła aż do 13 września, później przejde na diete garściową:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiś a chodzisz jeszcze do szkoły? bo jak jest szkoła to lepiej nie głoduj bo się wogole skupic nie idzie na lekcjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się przyłączam:) ale niestety od jutra bo dzis zjadlam juz płatki z mlekiem:( witam Was wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiś
hmm, JA w zeszłym roku też głodowałam pocas roku szkolnego i nie było aż tak starsznie. Lat mam 16 i czas zacząc mjyślec o swoim wyglądzie. w zeszłym roku schudłąm bardzoduzo kg nie głodziłam się ale mialam bardzo derastyczną diete. i chyba nastąpił efekt jo jo.. Musimy się wspierać dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie juz teraz nic nie jesc:) wiem ze nie powinnam tak z biegu zaczynac głodówki ( bo uwierz mi naczytałam sie o tym:P) no ale cóz:P podobno po 4 dniu nie czuje sie głodu juz tak naprawde. a pierwsze 3 sa najgorsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka 0192837465
oj ja bym tez chciala do was dolaczyc,ale dzis juz zjadlam dwa ciastka(male) i kawe wypilam..a sama bez was niedam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka, to zaczynamy od jutra tugeder ok?:) wlasnie mi takze zalezy na takiej osobie co ze mna równo zacznie:) powiedz mi ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny To znowu ja wrociłam, niestety... Mam takiego doła ze ciezko bedzie mi z niego wyjsc... Ok ale nie waazne nie o dołku mialam pisac... Hm zaczełam głodówke kolejny raz od wczoraj lecz siostra na piwo mnie wyciagnela aaa na jednym sie nie skonczyło... Aaa wiec smialo moge powiedziec ze dzsiiaj kolejny raz jest 1 dzien mojej glodowki... Ehh tak mi zle na serduszku tyle sie wczoraj wyplakalam ze nawet nie mysle o jedzeniu, nawet nic bym nie zjadla dzisiaj. Tak czytam ze dziewczyny chcecie swietnie wygladac itd dla siebie samej i pewnie nie tylko ;) Az w koncu dotarlo do mnie to ze w pazdzierniku ide na studia, aa jak ja wygladam ? Tragicznie... Trzeba wzasc sie za siebie i bez gadania, poprostu to zrobic nawet jesli bedzie trudno, przeciez nikt nie mowil ze bedzie latwo... Pozdrawiam was dziewczyny... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też w październiku rozpoczynam studia uzupełniające:) wiec tez chce dobrze wyglądać. Chce zmienić całe moje dotychczasowe życie. i mam nadzieje że mi sie to uda. nadal 3 dzień głodówki:) po pracy poćwiczę na stepperze a wieczorem jestem umówiona na spacerek z przyjaciółką żeby być jak najdalej od lodówki i pięknych domowych zapachów z kuchni:) Chce za kilka miesięcy powiedzieć schudłam- zaczynam nowe życie:) Damy rade dziewczyny, tylko wspierajmy się!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkie odchudzające. Całuski dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiś
dziewczęta odrazu Krakowa nie zbudowano spokojnie, najważniejsze że zadjemy sobie sparwe, że chcemy się zmienić, teraz musimy ustalić realne normy i odpowiednie terminy w tej głodówce chodzi mi o spadek wagi. ja zaczynam od jutra więc trzymajcie za mnie kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marylka fajnie że się dołączasz:D Kasiula nie załamuj się... jak pewnie przeczytałaś też ostatnio przepłakałam zjedzone kalorie ale z dołka można wyjść wystarczy nie jeść! uda ci się :) do października napewno zdążysz schudnąć to dużo czasu uda ci sie! u mnie drugi dzień powoli dobiega końca^^ spotkałam sie z kumpelą z którą nie widziałam się ponad miesiąc i powiedziała mi że schudłam i to mnei strasznie ucieszyło że widać efekty! od razu mam siłe żeby jeszcze trochę wytrwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D u mnie już 3 dzionek i nadal nie czuję głodu; generalnie jest super i oby tak dalej; ależ jestem szczęśliwa, że nam się udaje oby tak dalej a wszystkie "nowe" dziewczyny witam serdecznie i zapraszam im nas więcej tym raźniej :) Upadła Anielica - no właśnie moje życie to jedna wielka dieta, ale mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni (tzn. w przeciągu roku chciałabym dojść do swojej wymarzonej wagi i zrobię wszystko, żeby to osiągnąć; wiadomo w ciągu roku akademickiego będzie ciężko, ale dam radę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambiens a ogólnie jak się czujesz? to znaczy chce ci sie spać, jest ci słabo? jak wstajesz to robi ci się ciemno przed oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×