Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowanyswiat

jak rzucic urok na chlopaka ktory mi sie podoba????

Polecane posty

Gość rybiki to najgorsze powtory
chore baby jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie stoi na przeszkodzie
aby udać się do psychiatryka, powaliło was z tymi urokami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomoge
Wyslijcie i mi mjarosinska87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomoge
opętało mnie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak po ceremonii zasubin
Czar pryśnie. I będziesz miała przejebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rybiki wyszły na żer
a to na pewno , i to zwróci się nie czarującej a tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl juz podobny temat. Pewna jestes, ze chcesz tego? A co jak zmienisz zdanie po jakis czasie? Co z tym kolesiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak pewna część
tylko niestety potem wszystko się wraca a w czarnej magii po 3x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam studentką
psychologa wam dobrego potrzeba a nie czarów, to desperacja i osoby przy zdrowych zmysłach tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czar-odziej
Witam, rzucam klątwy i uroki a także zdejmuję je. Bez 100% satysfakcji klienta zwracam wszystkie pieniążki na konto z którego zostały wysłane. Chętni proszę się zgłaszać na e-mail jacek1771@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko w życiu wraca
nie babrałabym się w magii , a chciałybyscie aby wami zainteresował się gośc którego byście nawet po pijaku nie chciały?? w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosierka
Suzana jak mozesz napisz mail na www.zakopianka010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemon__
Piszecie, że rzucanie uroków zawsze kończy się źle, ale co to znaczy źle? Konkrety. Co może się wydarzyć? Ja niedawno rozstałam się z facetem i chciałabym go odzyskać... Wiem, że nadal coś do mnie czuję, ale jest uparty. Postanowił sobie, że to koniec i nie potrafię go normalnie przekonać. Wiem też, że nie znalazł nikogo innego. Znalazłam takie zaklęcie: "Należy zapalić świeczke (najlepiej czerwoną) wziąść 2 igły lub szpilki i przebić nimi palący się knot!!! wypowiadając przy tym stanowczo imię kochanka!!!" Ktoś to próbował? I czy w ogóle da się przekuć knot palącej się świecy jedną dłonią (wiadomo, że drugą sobie nie pomogę)? Teraz to robią takie lichutkie knoty, pewnie mi się rozwali jak będę próbowała go przekuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1771
Witam, zajmuję się rzucaniem klątw i uroków a także zdejmowaniem ich. Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy proszę pisać na ten e-mail: jacek1771@gmail.com Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozucha niekłamczucha
Moja koleżanka dodała facetowi krwi menstruacyjnej, bo jej sie przystojniak podobał i udało jej sie, jest z nim, tylko, że jej teraz jego charakter i pijaństwo nie odpowiada... A facet nie chce za nic odejść, nawet się już wieszał w jej podwórku... Sami widzicie, że lepiej nie "czarować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA OSZUSTA(jacek1771@gma
Jakiś czas temu korzystałam z pomocy Czar-dzieja jacek1771@gmail.com i zero efektów i 0 zwrotu pieniedzy. nie dajcie sie mu oszukac to zwykly naciagacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup...
ja juz kiedys o tym pisalalam ze ci wszyscy pseudo wrozowie wrozki to sciema..na palcach jednej reki moge wyliczyc osoby obdarzone jasnowidzeniem i znajace sie na energiach.Nie znajdziecie ich napewno na kafeterii bo nie musza sie reklamowac.Nie placcie nikomu za rytualy bo to wyrzucona kasa w bloto!!! Ci co wroza z tarota predzej czy pozniej sami szukaja pomocy!!! Niedawno juz ktos na forum o tym pisal.ale oczywiscie skasowali temat.Sama mialam kiedys przygode z tarotem ,runami i nie polecam nikomu Pomogla mi babka wydostac sie na prosta ale prosila zebym przestrzegala ludzi wiec to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuśka (karolinagal@o2.pl)
Znam osobę która jest skuteczna. Mi bardzo pomogła. Jeśli ktoś chce to podam namiar na nią. karolinagal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suzanne p
Moge prosic o jakis kontakt do tej babki ktora rzuca uroki??? to moj mail jk5632@gmail.com Wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma87
hej suzana86 czytając wpisy zauważyłam ze znasz kogoś kto by mógłby pomoc w czarach .. hm to może i mi podasz dane tej babki ..byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma87
aniolek185@op.pl to mój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Sznur
Jeżeli ktoś chciałby zamówić klątwę, urok lub inną usługę związaną z ezoteryką, to proszę śmiało pisać : g.sznur@gmail.com Pomoc gwarantowana i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRZUZGOTSANA
POPROSZE O MAILA DO TEJ WRÓŻKI JAKIES DANE KONTAKTOE COKOLWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze mi mi ktos podac namiary do tej babki co zuca uroki bylem z kobieta 3,5 roku wyjechala do angli i napisala mi ze musi pomyslec nad naszym zwiazkiem a ze teraz nie bedzie dzwonila ani pisala musi miec czas na przemyslenie a robilem wszystko dla niej teraz cierpie bo nie mam odzewu od niej poprostu tesknie i bardzo ja kocham a nie chce jej stracic prosze pomuzcie mi pozdrawiam maniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze mi mi ktos podac namiary do tej babki co zuca uroki bylem z kobieta 3,5 roku wyjechala do angli i napisala mi ze musi pomyslec nad naszym zwiazkiem a ze teraz nie bedzie dzwonila ani pisala musi miec czas na przemyslenie a robilem wszystko dla niej teraz cierpie bo nie mam odzewu od niej poprostu tesknie i bardzo ja kocham a nie chce jej stracic prosze pomuzcie mi pozdrawiam maniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazenadaaaaa
Desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×