Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowanyswiat

jak rzucic urok na chlopaka ktory mi sie podoba????

Polecane posty

Gość urok;
wiem ze baby placa naciagaczkom z neta kupe kasy za takie uslugi,trzeba miec zdjecie i date urodzenia ofiary a potem podobno zadziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi820318
Witaj suzana86! To jest mój adres email gabriela.kapuscik@onet.pl. Wyślij mi proszę namiary na kobietę, która pomogła Ci rzucić urok miłosny na twojego wybranka i jeżeli możesz to opisz mi, co musiałaś robić, żeby jej pomóc w rytuale. Błagam o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambozi............
haha tak skomentuję ten temat po prostu musisz mu się podobać FIZYCZNIE jak nie to nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi820318
O h... Ci chodzi . Problem polega na tym, że trochę zaszłam mu za skórę. On wie, co do niego czuję, ale jest zły na mnie za sposób w jaki mu to wyznałam. Gdyż pracujemy razem w jednej firmie, a nasz wspólny kolega rozpowiedział wszystkim, że ja się zakochałam w moim wybranku i ten stwierdził, że mam dać mu spokój. A ja naprawdę go kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy dobro słowo, modlitwa w intencji miłości. Po co zaraz urok miłosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Why do we try?
działa to i czy trzeba coś płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevinn
przecież rzucanie uroków to jest jakiś idiotyzm nie wiem jak można wierzyć w te brednie. Trzeba być chyba totalnym desperatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heine
Jak rzucić urok na chłopaka? Spróbuj postawić mu gdy ma flaka Gdy wypił trzy czwarte i piwa wziął łyka To jest dopiero ezoteryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzyskałam faceta dzięki urokowi miłosnemu. Byłam zakochana po uszy, do tej pory nigdy nie czułam tak wielkiego uczucia.Kochałam i kocham bardzo bardzo mocno chłopaka ktory byl ze mna ale wyjechal do Anglii...przez parę tygodni sie nie odzywał,i nie odpowiadał na moje tel. i smsy, a ja byłam u kresu wytrzymałosci- niepewnosc i tesknota robiły swoje.Bałam sie ze juz go nie zobacze:( . Postanowiłam zamówić urok miłosny na Niego (zamawiałam na http://magicznerytualy.pl) , odezwał się już po 4 dniach od wykonania. Płakał i przepraszał mnie że tyle czasu nie dawał znaku życia. Powiedział że mnie kocha. Wrócił i jesteśmy teraz szczęsliwą parą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej rzucanie uroku tutaj nie pomoże. To zasada wejścia w podświadomość drugiej osoby, tylko w ten sposób można wpłynąć na bieg wydarzeń. Do tego potrzeby jest spokój i 6 zmysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam swietna wrozke od urokow i rutualow wrozy z kart i potrafi rzucac uroki naprawde pomaga mi poprawila zwiazek byl na skraju rozpadu a estem w koncu szczesliwa namiar najlepiej strone zostawie bo tam wszystko jest www.wrozka-ewa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 6 latach bycia z mezem On oznajmil mi przez esemesa ze nic nie czuje ze u niego sie wypalilo ze ma kogos I zalezy mu na niej. Zawsze mnie klamal oszukiwal zdradzal a ja za kazdym razem mu wybaczalam. Zdałam sobie że jestem od niego uzalezniona i muszę go mieć przy sobie. Zamówiłam na niego urok miłosny ze strony urokmilosny24.pl . I wrócił w podskokach. Teraz dba o mnie znacznie bardziej niż wcześniej, bo zdaje sobie sprawę co mógłby stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie była dziewczyna rzuciła urok i to dwa razy. Nie zdobyła mnie w ten sposób. Gdyby przyszła porozmawiać to na początku bym wrócił. Minęło 18 lat. Ja przez te wszystkie lata nie związałem się z żadną kobietą, ona ma nastoletniego syna, a odkąd urodziła córkę trzy lata temu zaczęło jej przechodzić. Uroki osłabły, więc mogłem się uwolnić. Byłem nieszczęśliwy przez nią pół życia. A zło które wyrządzisz innym wróci ze zdwojoną siłą. Nie wiem co ją spotka. Na pewno jest skłócona z całą rodziną. Dziewczyny, nikt mądry nie robi interesów z diabłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z pomocy rytualisty o adresie mail perun72@interia.pl i chłopak wrócił do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 1
Nie bądźcie głupie! Kto drogę skraca, późno wraca. Dzisiaj urok działa, a jutro może wydarzyć się coś strasznego. Rzucanie uroków jest złe, to zabieranie wolności drugiej osobie. Zło które wam usługuje nie robi tego za darmo. Na mnie moja była rzuciła taki urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak uwieść
suzana jeśli mogę prosić to podała byś namiar na ta babke? podam maila. Sylwia88mercedes@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, pozniej wszytko si eobroci przeciwko Tobie...skoro nie jest Ci dany to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz całkowicie wierzę w moc uroków miłosnych. Dzięki urokowi odzyskałam chłopaka chociaż sytuacja była naprawdę beznadziejna. Rytuał odprawiłam samodzielnie i podziałało po 6 tygodniach. Dziewczyny nikt nie zrobi tego lepiej niż wy same. Mogę wam podpowiedzieć jak to wyglądało, piszcie na monia-gruszecka@tlen.pl będę miała tylko chwilę to odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki urok zmarnował mi 20 lat życia. Dziewczyna też nie była szczęśliwa dzięki temu. Skłóciła się z rodziną, jest z gościem którego nie kocha. Zło które zasiejecie do was wróci. Chcecie siebie unieszczęśliwiać, proszę bardzo. Ale dlaczego ktoś jeszcze ma cierpieć? GLUPIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rytuały najlepiej wykonywać samemu ale warto przed tym doradzić sie eksperta, mi bardzo pomogła pani ze strony wrozkadiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannik brinkerhoff

Witam, Nazywam się jannik Brinkerhoff Chcę podziękować temu wspaniałemu człowiekowi Dr Odii za to, co zrobił w moim życiu, (4 lata) temu ja i moja żona mieliśmy katastrofę, więc odeszła, nie wiedząc, gdzie ona wyszła z moim 2 dzieciaki, byłem naprawdę zszokowany, że poszedłem złożyć raport na policję o mojej zaginionej żonie, zabierającej moje dzieci, więc szukali i szukali wciąż nie mogli jej znaleźć, byłem naprawdę chory i nie mogę żyć bez niej i ja naprawdę tęskniłam za moimi dziećmi, byłam naprawdę zdenerwowana moją jaźnią, ponieważ nie mogłam dwukrotnie kontrolować mojej bezużytecznej złości, stawałam się sfrustrowana, stałam się uzależniona od narkotyków i piję alkohol z powodu mojej sytuacji po tym, jak moja żona opuściła mnie na dobre (4 lata ) więc niestety znajomy powiedział mi o rzucającym zaklęcie internetowym o nazwie Dr Odia i powiedział mi, żebym skontaktował się z nim, żeby pomógł mi przywieźć moją żonę, z początku uczyłam go, że żartuje, dopóki nie zauważyłam, że jest cholernie poważny , więc postanowiłem się z nim skontaktować, nie mogłem uwierzyć własnym oczom Dr Odia powiedziała mi, żebym się tym nie martwił moja żona wróci do mnie z moimi dziećmi bezpiecznie w ciągu 12 godzin. Po rzuceniu zaklęcia zadzwonił do mnie i powiedział, że nie powinienem się martwić, że moja żona przyjdzie teraz, w chwili, gdy skończył ze mną rozmawiać przez telefon, niestety moja żona wróciła do mnie z moimi dziećmi, byłem naprawdę szczęśliwy, to było najszczęśliwsze dzień w moim życiu, więc postanowiłem podzielić się swoim świadectwem o nim, jego czar działa natychmiast po rzuceniu go, wielkie dzięki dla Dr Odii za przywrócenie mojej żonie do mnie szczęśliwie. Jeśli masz jakieś problemy, prosimy o kontakt z nim, ponieważ może on pomóc w rozwiązaniu problemów. przez e-mail: odiasolutioncenter@gmail.com, dla WhatsApp i Viber chat: +27638836445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Kiedyś myślałem, że ludzie nie mogą być tak głupi, żeby chodzić do wróżki, albo np. kupować jakieś preparaty w necie na porost włosów za 1000 zł. 

Ale po obejrzeniu kilku filmików spotkań ze sprzedażą "promocyjnych" sprzętów dla emerytów, gdzie sprzęty często przestarzałe wciskano im 3 x drożej, jestem w stanie uwierzyć. Uwierzyć, że na świecie jest pełno deebili, którzy wierzą w takie rzeczy jak wróżki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Jakiś czas temu na Gran Canarii widziałem murzynkę, która w stroju tubylczym robiła wróżby dla starych Niemców, a zapłata była tyle "co łaska". Laska była w stanie wyciągnąć 500-1000 Euro dziennie i jeździła nowiutkim mercedesem.

To samo na jednym z wieczorów ludności pustynnej na wycieczce w Egipcie. Beduini zamiast wielbłądów z tyłu namiotu mieli 300 konne S-classy. 

Nic się tak dobrze nie sprzedaje jak łatwowierność ludzka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×