Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żanettt

Otyłe w ciąży - jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość Otyłka
Basiu dziękuję bardzo :) będę wiedziała gdzie iść żeby nie błądzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Basiu ale Ciebie wysłał am do fryzjera;) Widzisz !To chyba byl Twoj pierwszy bezplatny fryzjer :) a tak na powaznie to sorkka-czytanie ze zrozumieniem na pusty zoladek idzie mi dosc srednio:( Teraz jestem juz po ...bylo pysznie - Śmigaj wiec na rowerek...nie przemeczaj sie bo ja jestem na etapie ukladania sobie jedzonka w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMamo zaskoczyly mnie Twoje odwiedziny u nas -dobrze ze wtacasz mam nadzieje ze teraz na stale :)i czesciej:)Fryzjer jak rozumiem sie udal wiec jutro dolacze i ja do tego zacnego grona pieknych glow:) co do spacerku to pozazdroscic... no i ciacha tez bo jestem lasuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanna86
Ja tu chyba jestem największym śpiochem, wy już na chodzie, a ja ledwo po śniadaniu ;-) Z racji, że nie ma kogo wyciągnąć na spacer chyba zmierzę się z myciem okien. Bo samemu łazić to nic tajnego... Wczoraj zaliczyłam pierwsze zajęcia szkoły rodzenia, szczerze jak chcecie chodzić to z partnerem. Ja byłam jedyna bez i czułam się dziwnie. Jako jedyna też nie planuje rodzić w towarzystwie partnera. Więc najbliższe tygodnie zajęć nie prezentują mi się najciekawiej. Mam pytanko bo może słyszałyście tą teorię, że pierworódki nigdy nie rodzą w wyznaczonym terminie? Tj najczęściej z dwutygodniowym poślizgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
nanno co do tego to nie ma reguły. kuzynka i pierwsze i drugie urodziła 3 tyg wcześniej. koleżanka która rodziła 4 lata temu urodziła 2 tyg później ( poród wywolywany, cc, dzidziuś się chyba nie spieszył). teraz koleżanka urodziła idealnie w terminie. tak naprawdę tylko 5% dzieci rodzi się w terminie. to co podaje lekarz to termin przybliżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanna86
To dziewczyny jak się bawimy w gromienie mitów...co z myciem okien atakiem dużej ciąży jak moja? Tj 34 tydzień. Straszą mnie jakimś wcześniejszym porodem i innymi akcjami. Jak to jest tylko tak serio czy coś wiecie? Bo kolejne bajki to ja dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
nanno co do tego to ci chyba nie doradze. ja słyszałam że należy unikać czynności przy których się podnosi ręce. ponoć powoduje to pękanie bądź zerwanie więzadeł podtrzymujacych macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanna86
O dziękuję Ci bardzo - wreszcie jakiś konkret, a nie "nie wolno i już" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to ogarnelam kuchnie blaty i zwlaszcza te nasze cudne lakierowane meble bo one moze i fajne sa i super sie prezentuja ale do mycia porazka ;( poza tym moj Lukasz jak sprzata to te blaty widze tak na odwal sie -niejedtemrzecz jasna za tym zeby codziennie wszystko sciagac i przecierac ale jak juz sie czuje okruszki to pora najwyzsza:)wiem .... Troche czepialka jestem ale szkoda ze on tylko tak z grubsza a ja ze z kolei jestem taka ofiara co to ogolnie lezec powinna :( wiec ogarnelam kuchnie, chcialam i salon ale taka zmęczona die poczulam dotego leb mnie masakrycznie rozbolal ze stwierdzilam ze starczy i ten salon taki w kurzu widac pozostanie:( dobrze chociaz ze sypialnia ok :)teraz byle tylko opanowac ten bol glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama33
Ja z tym myciem okien też słyszałam zakazy ale pomylam tydzień temu tylko powolutku i spokojnie z drabinki nic na szczęście się nie stało. Na wszystko trzeba uważać i się nie forsować a będzie dobrze. Dzisiejsza pogoda piękna ale mnie wykończyła przymierzanie ciuchów i krótki spacer i wpadłam ze zmęczenia. Kupiłam sobie pierwszą typową ciążowa bluzeczke więc ogólnie jestem zadowolona z dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanna86
Weź sobie pół Apap-u ;) To paracetamol i nie szkodzi jak się bierze to z głową. Pół nie powinno zaszkodzić ani Tobie, ani maluchowi. Ja też się musiałam tak ostatnio ratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama33
Wymyślne buźki na telefonie ucinają tekst sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama33
No ja apap brałam dziś rano bez niego byłaby masakra tak mnie bolała głową. Pytałam gina na początku ciąży co na ból głowy spał może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama33
Ojej nie "spal" tylko oczywiście apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaBasia
A ja znowu będę chodzić całe lato z wielkim brzuchem, wiecie, że wszystkie moje dzieci urodzone są jesienią. W którym tygodniu powiedziałyście rodzinie o ciąży? Ja jeszcze nie powiedziałam mamie, unikam rozmów na Skype i właściwie sama nie wiem dlaczego tak się zachowuję :-/ Za to mój mąż trąbi wszystkim na prawo i lewo, podekscytowany jak przy pierwszym :-) W sumie to wygrał chłopak, bo u niego w domu też była 4 dzieci, u mnie 3 i kiedyś się sprzeczliśmy w żartach czy pójdziemy w ślady moich rodziców czy jego ;-) I jak Otyłka? Znalazłaś zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No polozylam sie jednak:( a moj chlop bidny na zakupach :) ta ciaza to mu sie znudzi raz dwa:)Apap tez zazylam alw cala lyknelam bo jak juz mi skronie pulsuja to niedobrze :)ale tak czy inadziej dzieki Kochane za rady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamamo super ze zakupy sie udaly i pierwsze typowo ciazowe cudo juz u Ciebie w szafie ;) ja mam raptem jedna bluzke typowa ciazowa ktora dostalam od dziewczyn w prezencie i bardzo sobie ja chwale bo ma takie jakby marszczenia---> miejsce na brzuch zeby calosc nie tracila fasonu. Dosc sporu dekolt co mnie pasuje osobiscie bo piersi wiadomo ze w ciazy pierwsza klasa :) reszta to moje tuniki i inne cuda ktorymi sie ratuje bo teraz wystraczy zalozyc getry i reszta sie jakos kula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mowienia rodzinie Basiu to jak uwazasz :) mysle ze to osobista decyzja . Ja osobiscie nawet w pracy powiedzialam bardzo wczesnie zeby nikt sie nie dziwil ze nagle wiecej jestem na przerwach czy po prostu sobie wychodze na nie od tak bez uprzedniego zglaszania:) wiec o mnie byly to juz okolice 8 czy 9 tygodnia >>>>>>>>>>Rodzicom tj. teściom chcialam powiedziec na swieta bo wtedy byłaby u mnie okolica 12 tyg a wiec ten najgorszy wydawaloby sie okres za soba, mojej mamie nie wiem czy wytrzymalabym tyle nie mowic ale tutaj akurat moj maz zadecydowal i powiedzial ze oni musza wiedziec bo jakby byli chorzy to nie pojawia sie nagle chocny po przyslowiowy cukier czy jak to czasami robi moja tesciowa by zeskanowac cos:) no i decyzja zapadla i w pracy dowiedzieli sie przelozeni, moje najblizsze przyjaciolki i mama i tesciowie ;) Ty mozesz Basiu super niespodzianke w postaci Wielkanocnego Kroliczka im zafundowac:) Prezent Marzenie ! A z postawy meza tylko sie cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
Hejka wszystkim :) Basiu na szczęście się udało. Tak ze dwa przystanki dalej znalazłam typowy sklep z zaproszeniami wizytówkami i innymi takimi d**erelami. Niestety mam problem z sukienką. Bardzo chcę taką zwyklą mało ślubną i tu się problem zaczyna. Bo owszem są w salonach ale zaczynają się od 600 zl. Że tak powiem na uj mnie taka na jeden raz. Mnie o taką chodzi, że przerobie potem na inną okazję. Ostatnio przeglądałam internet i spodobała mi się taka : http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/81/86/85/5181868557 Co tym sądzicie? W necie można znaleźć fajne i niedrogie dlatego chyba będę zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama33
Otyłko sukienka świetna i super ze udało Ci się wszystko znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
Jeszcze tylko czekam na odp czy sa rozmiary dostepne. Także jeszcze jej nie zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTYŁKO kieca super !!! Jaki kolor wybrałas??? Biały odrzucasz wiadomo ... a róz? Bo z Ciebie blondyna ( tak przynajmniej zrozumiałam teTwoje pasemka i wizyte u fryzjera :p ) No i co z karnacja? ja mam ciemna ale teraz kiedy jestem w ciazy i ostatni raz słoneczko widzialam poprzedniego lata to chyba ja nawet wypadlabym blado w tym ładnym chabrowym :p DAJ ZNAC CO Z ROZMIARAMI I NA KIEDY KIECA BYŁABY U CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
Zdeterminowana jeśli chodzi o ten model to raczej białą wezmę. W różowym jest mi nie do twarzy ( mimo koloru włosów) a ten Chabrowy taki ciemny jest. Coś jaśniejszego bym wolała. Poza tym z tym już nic nie zrobie, a tą białą przerobie na krótszą coś się odpruje coś doszyje i będzie na chrzciny czy inne uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
No i cerę mam taką bladziutką wręcz porcelanową, więc te ciemne kiecki odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otyłka jeśli mogę coś doradzić to lepiej mieć sukienkę na dwa ramiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyłka
Gość z 20:46 sukienka jest na dwa ramiączka z tym że na zdjęciu widać tylko jedno, bo to jedno jest wyróżnione tymi różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×