Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przebarwienia

przebarwienia na twarzy??

Polecane posty

Gość przebarwienia

Miala ktoras z was w ciazy?Mi wyszly jakies 2 miesiace temu(jestem tuz przed rozwiazaniem).Mam policzki,nos w brazowych plamach,lekarz mowi ze maly cisnie na watrobe i ze zejda po porodzie.Ale ile czasu to potrwa??Wiecie moze jak dlugo to schodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie przebarwienia :) zaraz po porodzie zeszły plamy, ile to trwało to juz nie pamietam , ale nie długo nie martw sie , zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwienia
Dziekuje,juz mi lepiej.Balam sie ze to bedzie schodzic latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Cię niestety nie pocieszę... u mnie tez się pojawiły i choć część zeszła to zostały mi na czole... byłam z tym u dermatologa i powiedział, że same nie zejdą... po drugiej ciąży będę mieć je usuwane... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwienia
No nie dobrze,kiedys juz mialam przebarwienie nad wargami od slonca i tabletek antykoncepcyjnych prawdopodobnie,5 lat z tym walczylam kremami rozjasniajacymi,w koncu zeszlo.A teraz mialabym z takimi plamami na pol twarzy latac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz skłonności do przebarwień (a z tego co piszesz wynika, że masz-ja też takie mam) to może byc ciężko... u mnie większość przez jesień i zimę znikła, ale nie z czoła... przygotuj sie więc na ciężką walkę... oczywiście życzę Ci, żeby jednak zeszły same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwienia
o losie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam ostude na twarzy, troche zeszla ale niestety wystarczy troche slonca i plamy wracaja z powrotem... kosmetyczka powiedziala mi ze mam sie zaprzyjaznic z filtrem typu sun block, a jesli chce to na jesieni zrobi mi mikrodermabrazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwienia
Ja mialam robiona mikradermabrazje,pomaga faktycznie w rozjasnianiu ale niestety nie jeden zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×