Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motorolka9

gdy niemowle ma plytki sen

Polecane posty

Zastanawia mnie czemu moja 4 miesięczna córcia tak płytko śpi w dzień w nocy śpi spokojnie na szczęście,oraz często bywa niespokojna,budzi sie jak tylko coś zaszeleści czy jak trzasną drzwi.proszę o poradę bo uważam ze tak małe dziecko powinno spac w dzien minimum ze 2lub 3 godzinki a w ciągu dnia drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowlak
no cos Ty moj synus spi rzadko przesypia 2 3 godziny pod rzad w ciagu dnia sa to pol godzinne czasem 20 miutowe drzemki i tez sie budzi jak cos trzasnie itp. a w nocy równiez ładnie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz spróbować jak będziesz kładła małą spac w dzień przy zasypianiu nastawić cichutko radio z łagodną muzyką .u mnie poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noworodki śpią tak, że nawet głośna rozmowa ich nie obudzi, potem zaczynają spać płycej i to chyba normalne :) U nas też tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewucho pogielo cie
motorolka jestes mloda mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jak najbardziej jestem ale jak mnie coś niepokoi to odrazu reaguje,teraz wiem z kad wziol sie ten problem ze złym snem u córki,miala zapalenie ucha dostała kropelki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jak najbardziej jestem ale jak mnie coś niepokoi to odrazu reaguje,teraz wiem z kad wziol sie ten problem ze złym snem u córki,miala zapalenie ucha dostała kropelki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe mogę
" z kad wziol się" co to ma być ?????????? trochę szacunku dla naszego języka!!!!!! Żebyś wiedzila na póżniej -skąd wziął się-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×