Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katyyy H

Karmicie swoje psy takimi karmami jak Chapi? Pedigree?

Polecane posty

Gość weterynarz ma gdzieś
czy wydasz na karmę 200 zł czy 100zł - tym lepiej dla niego jak często będziesz przychodzić z powodu błędów żywieniowych a to główny powód wszystkich chorób!! poza tym lepiej wydać więcej i mieć zdrowego psa niż wydać mniej i mieć psa chorego, nieszczęśliwego, z liniejącą sierścią i wydać tą samą kwotę na kosztowne leczenie spowodowane oszczędzaniem na zdrowej odpowiednio dobranej diecie!!!!!!!!! pozdrawiam i życze pomyślunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psy jedza karme typu chapi czasami dostaja cos z obiadu sa lsniace kazdy prawie sie zanimi oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze co może być - karmienie psa resztkami ludzkiego jedzenia :O Czy my nadal żyjemy w ciemnogrodzie? Bo jak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie , że ludzie się cofają zamiast rozwijać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow sock
ja tez tego nie rozumiem, czy my ludzie jemy jakies swinstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam karme
o nazwie Acana. Wystarczy poczytac sklad zeby wiedziec dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez gotuję dla psa
do ugotowanego z warzywami dania dodaję odpowiednie dla niego witaminy i pies jest zdrowy, jak dawałam mu suche karmy z wyższej półki typu royal, to bezp przerwy miał biegunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnnie
moj pies uwielbiał chapi ale od czapi watraba jej zachorowała, dostała taki brzuch jak bania, gdybysmy nie zdazyli do weta to by zdechła do takich tanich karm daja duzo szkodliwych chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnnie
moj pies uwielbiał chapi ale od czapi watraba jej zachorowała, dostała taki brzuch jak bania, gdybysmy nie zdazyli do weta to by zdechła do takich tanich karm daja duzo szkodliwych chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Mój pies je czasami mięso z puszki, przestawałam to kupować, bo rzygał, miał gazy i biegunki. Nie daję ostrych kości, kurzych nie wolno dawać,kupuję serca i żołądki, robię je z makaronem, nie daję dużo do miski, bo nie zje wszystkiego, w garnuszku zostawiam na 2 dzień,czasem daję resztki z obiadu, ale sprawdzam czy nie ma ostrych przypraw, mój lubi owoce krzaków[ jagody, poziomki].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaca sie kupić dobra karmę, najlepiej taką, która będzie zawierała wszystkie potrzebne pieskowi witaminy i minerały. Nie ma co sie rzucać na cos, bo jest to tanie, albo wszyscy cos takiego kupują - najlepiej wypróbować takie karmy, które są polecane przez hodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam karm... nejlepiej podawać pieskowi karkówkę, świeżo wypieczoną min. 2 godziny w piekarniku :) 3 razy dziennie :) ... niech piesek je lepiej od swojego pana ;) mam nadzieje, że wyczuliście ironie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszał ktoś
o tym, że suka zjadła swoje martwe szczeniaki?:o moja je zjadła:o to jej pierwszy miot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamPusie
Ludzie , opanujcie się .! Nie którzy mają pieniądze na bardzo drogie karmy,a nie którzy nie!Uważacie,że karma z biedronki jest zła?-Nie,owszem najlepsza nie jest ale mój pies przez pewien czas też taką jadał i był tak błyszczący,że sobie nie wyobrazicie!Każda karma jest nafaszerowana chemią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamPusie
i jeszcze coś.Karma Pedigree .. Nie jest aż tak tania karma dla psa np.ważącego 60 kg . Dobrze jest gotować psu . Np.ja tak robię - ryż/kasza z mięsem . Dostarcza najwięcej witamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies jadł pedigree, chapi, darling itp. żył 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Czy ja wiem? W sumie ja miałem 2 pieski, jednego karmiłem właśnie takim chapi, pedigree, jak i innymi karmami z netto np i innych sklepów, i dość drogo to wychodziło. Lepiej obeznać się gdzie można kupić karmy przez neta, zawsze lepiej kupić więcej za mniej niż mniej za więcej ;) http://www.4lapy.pl/pies/karma-sucha?filter=1 tutaj dobre masz- ja przynajmniej biorę stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmi_01
Pierw stosowałem tanie karmy w stylu chapii, ale po paru latach mojej suczce zaczęła wypadać nadmiernie wypadać sierść. Zacząłem kombinować z karmami, bo wypadanie sierści wiązało się z błędami żywieniowymi. Wielka wytypowana trójka po wielu próbach, które stosuję to CANAGAN, Acana i Orijen. Ostatnio więcej używam CANAGAN, bo jest w końcu łatwiej dostępny w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyl
chapi i inne mainstreamowe karmy to trucizna na dłuższą metę. Przestawiłem się na Canagan, bo to karma z prawdziwym mięsem i mój pies ją chętnie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies jest przyzwyczajony do pedigry. Natomiast po wizycie u weta http://lecznica.pila.pl/ stwierdziłam, że koniecznością jest dobór warzyw, kurczaka, kaszy, ryżu oraz innych produktów gotowanch. Tak więc gotuję pieskowi obiadki, które je ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta10
Ludzie czy wyście na głowe poupadali? Karmicie swoje psy takimi świństwami a wystarczy wrzucić do gara kawałek mięsa, warzywa, do tego ryż, kasza albo makaron. Pies wcina aż mu się uszy trzęsą...i żadnej chemii w tym nie ma. Można rozmaicać psiakowi jedzonko i dać np: gotowane jajko i zmielone skorupki z surowego jaja-jest tam dużo wapnia, do tego jogurt naturalny z płatkami owsianymi, czasem dorzucam sera białego. Można też jakąś rybke mu podać. Pies jest zdrowy a sierść ma lśniącą jak nie wiem co. Kiedyś nie było karm i psy były zdrowe i żyły po 20 lat a teraz? Tak więc radzę wszystkim- gotujcie swoim psiakom a nie zatruwacie ich śmieciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje psy jedzą okazjonalnie, raczej bez problemów żołądkowych. skład dla nas nie jest wystarczający, ale raz na jakiś czas w formie urozmaicenia im pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja suczka 12 lat, owczarek nizinny je pedigree mam ja w misce i moze w ciagu dnia przekąsić, natomiast zawsze ma ugotowane mieso + ryż lub makaron. Ma się dobrze i nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ją w misce**** mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszyscy macie tak naprawdę nasrane ostro z tymi karmami, dla szczeniaków, dla młodych kociąt, a to chappi a to royal canin... A ja wam powiem, pracowałem w dwóch fabrykach karmy suchej i konserwowej, dwóch karm tzw. markowych i jednej niemarkowej... Wszystkie karmy produkowane są z tych samych odpadów mięsnych, żelatyny jako zagęszczacza, a co najlepsze, ta niemarkowa, była pakowana z tego samego zbiornika, a tyle że leciała na drugą taśmę i maszyna przybijała jej naklejki niemarkowej :D Cymbały jedne, a wy za marki płacicie, kiedy to jedno i to samo, a na naklejce można napisać nawet że karma zawiera złoto, a i tak nikt tego nie sprawdza... liczycie na inspekcje które to badają? Jedynie sanepid wpada od czasu do czasu zobaczyć czy robale nie biegają, ale wartości karmy NIKT nie sprawdza, a dla szczeniaków leci to samo co dla dorosłych psów. A wy dalej wydawajcie pieniądze za markową naklejkę bez względu na markę :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tym, jak przygarnęłam psa miałam kota. Był bardzo wybredny, ciężko było mu dobrać odpowiednią karmę. Udając się do sklepu natrafiłam na produkty marki whiskas. Moja kicia wręcz rzuciła się na wołowinę w galarecie. Od tamtego czasu nie miała problemów z jedzeniem, a jej ulubieńcami były wszystkie saszetki whiskas. Od dwóch lat mam psa. Już od szczeniaka podawałam mu karmę pedigree. Uwielbia ją, a zwłaszcza smakołyki między innymi pedigree dentastix oraz jumbone. Obecnie jest wesołym i zdrowym kundelkiem. Uważam, że zdrowie czworonoga zależy od odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej. moim zdaniem najlepszą dietą dla pupili są produkty whiskas oraz pedigree!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies Draco
Mój pies bardzo uwielbia Pedigree, Chapi mu nie smakuje:( Wczoraj dostaliśmy super dużą pakę jedzenia na 2 tygodnie z projektu "Wiem jak karmić", tak więc mój piesek ma prezent pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×