Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katyyy H

Karmicie swoje psy takimi karmami jak Chapi? Pedigree?

Polecane posty

Gość psiaraaa293
ludzie ogarnijta sie.Jak moza psu dawac takie guufno przeereklamowane???:( Pies jest miesozercą...Karma jak CZapi czy Pedigri ma ino 4% miesa...i 96 % czego???Roslninnego niewadomo czego. Od tego czegoś mogą sie rozchorowac...4% miesa to za malo dla psa.Poiwnno byc 90 %miesa i 4 roslinnego :( Nie zachecam do kupowania puszek za 20-30 zł jak Rojal czy wspominana Eukunaba bbo kogo na to stac??? Poporstu obejdz 10 sklepow miesnych (masarnie i rzeznika) i wypatrz tanie PRAWDZIWE MIESO. Sa takie miesa gorszej jakosci ktore często kosztują 5 zł za kilo.6/7zł.Sa tłuste,albo jakies takie mielone flaki czy coś.(gorsze mielone z Biedronki,albo mieso gulaszowe gorsze). Kupuje takiego miesa 1-2 kilo. Dodaje do tego 2-3 worki gotowanego ryzu. I pies ma wielki gar zarcia.Na tydzien.Jest przeszczesliwy i najedzony. Koszt tygodniowego gotowania dla psa-12 zł! Puszki na 7 dni-21zł! czy wy wiecie co za syf jest w tych puszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie. Ja mojego psiakowi daje Petvite. Nowośc na rynku ale w końcu mój niejadek je każdy obiadek. Nie nudzi mu się ta karma. Mimo wyższej ceny od chappi jest bardziej wydajna i po prostu wystarcza na dłużej. Ma duzo mięsa bo jakiejś 60%. Jest bezzbożowa a wiadomo - pies je mięso przede wszystkim. A najlepsze - nie śmierdzi mi w domu tą karmą. Pies i ja jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shihtzu1994
Witam serdecznie. Ja posiadam pieska rasy Shih tzu, który niestety miewa problemy ze skórą i swoją długą sierścią, dlatego kupuje mu karmę tylko i wyłącznie tej marki: https://sklepzkarmami.pl/forza10-legend-line/11228-forza10-legend-maintenance-evolution-skin-karma-bez-zboz.html Moja mała ślicznotka wygląda pięknie, zdrowo i jest w dobrej formie. Szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydałam trochę kasy na wodę Lourdes Detox Aqua dla psa, ale póki co widzę że to dobra inwestycja była. Na długo wystarcza, to raz, a druga rzecz to widać efekty u naszego psa. Jest po prostu weselszy, normalnie się bawi, co wcześniej było dużą rzadkością. Zwłaszcza że mamy dzieci i one też dużo cierpiały na tym, że nasz psiak był taki bez energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wet polecił dla naszego psa wodę antyoksydacyjną zamiast zwykłej, więc kupiliśmy niedawno Lourdes Detox Aqua. Jest lepiej, Rex jest jakby weselszy, pozytywniej na ludzi reaguje, jakby trochę mniej się rzuca też do innych psów...ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta karma ma okropny skład. Mnóstwo zapychaczy i innych śmieci. Polecam karmę Petvita bo po niej mój pies w końcu poczuł się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bierze kupuje bo najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sunia ma 10 miesiecy i karmie ja sucha karma brit, ale tez dostaje gotowanego kurczaka ze skora, chrzastkami z duza iloscia marchwi i makaronem- po ryzu miala luzne kupy. Dostaje tez twarozek, jajko na miekko-bardziej zoltko i troche bialka, bardzo lubi kiszona kapuste, kiszone ogorki ;-) czasem daje jej surowa ,,porcje rosolowa wolowa,, taka gdzie jest i mieso i tluszcz i kosc. Z przysmakow dostaje suszone tchawice wolowe i inne wolowe. Nie podaje wieprzowiny, raz podalam wieprzowe kosci, to sunia chorowala 3 dni. Daje tez rozne surowe warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmię swoją Zojkę karmą od weterynarza, wiem, że złej karmy by mi na pewno nie polecił. Dodatkowo wspomniał o suplemtach diety dla mojego psa, stąd https://gamedog.eu/pl/ mu zamawiam spirulinę i inne witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając na względzie dobro swojego pupila nie daje mu takich karm . Dla mnie liczy się skład . Ważne żeby była bez GMO i zbędnych spulchniaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto uzupełniać karmienie różnymi ciekawym smakołykami. Duzo opinii widziałam o firmie Maced. są z reguły pozytywne, może warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Moj pies jej nie lubi woli bozite i dla mnie to dobrze bo ma lepszy skład i jest bez GMO i spulchniaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Tez zaczęłam kupować karmę z bozity i widze ze mu służy . Karma sprawia ze ma lśniąca sierść i nie ma rewolucji w żołądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agis098

Mój pies dostaje karmę reico. Jest organiczna stworzona ze składników zgodnych z tym co zwierzęta jedzą wtedy, kiedy same zdobywałyby pokarm. Jej odmian jet bardzo wiele, również takich dedykowanych dla psów z różnymi schorzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benk

Karmy typu chappi czy Pedigree to zwykłe śmieci, karma która w składzie na pierwszym miejscu ma zboża, a na piątej pozycji widnieje 4% mięsa powinna zostać od razu wyrzucona, nie szkoda wam waszych psów?? Jeśli chodzi o porządne karmy to najwyższa półka to bezdysjysyjnie kanadyjski orijen, dalej applaws, eukanuba, trochę niżej brit, happy dog ...i długo długo nic, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×