Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katyyy H

Karmicie swoje psy takimi karmami jak Chapi? Pedigree?

Polecane posty

Ja Karmie swojego pieska karma pedigree każdym rodzajem. Moj piesek to maltańczyk i kiedy go dostałam pierwszym jego produktem był produkt pedigree junior, odkąd dorósł je karmę dla dorosłych piesków, jak i często dostaje Dentastix na żabki Dzieki czemu ma je zdrowe i bez kamienia nazębnego. Co moge jeszcze powiedzieć moj piesek innej karmy nie zje, tylko uwielbia ta. Oprócz tego jest ona pełnowartościowa i nie tylko sa dostępne karmy ale tez rożnego rodzaju przekąski. Bardzo polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez karmię psa karmą Pedigree. Uwielbia ją i wbrew temu, co wszyscy sądzą ma bardzo dobry skład :) porównywalny z karmami marek Josera i Brit. W dodatku uwielbia przekąski tej marki, najbardziej Dentastixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim polecam kanadyjską karmę mokrą o nazwie Carno ,u mnie kosztuje 4,90 /400 gram.Z suchych mój pies uwielbia acanę. DZiwi mnie że u was nie ma lepszych karm na wagę,ja ieszkam w małym mieście ,dziura można powiedzieć ,a babka z zoologicznego ma chyba wszystkie rodzaje karm na wagę i jest tak obcykana że szok .To ona nam poleciła to carno ,ludzie 89 % wołowiny za 4,90 ,gdzie puszka pedigree tej samej gramatury o 15 % zawartości mięsa jest raptem złotówkę tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lubuje się w suchej karmie Iams.Jest to niedroga i dobra karma z odpowiednią zawartością mięsa.Puszek i saszetek nie kupuję wole mu upichcić sama jakąś kasze z podrobami i marchewką.Dodatkowo dostaje świeże kości wołowe lub cielęce, które czyszczą zęby psiaka i zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się staram raczej kupować zdrową karmę, zamawiam mojemu przez internet karmę od Doctor Dog, zawiera dużo mięsa, a przy okazji nie ma tych wszystkich sztucznych mączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola fijałkowska
karm nie podaje sama przygotowuje jedzonko dla psa. Ale polecam przysmaki pedigree. I uważam je za bardzo dobrą nagrodę. Psiaki je uwielbiają i dzięki temu mogę ich więcej nauczyć. Za jumbona chyba by w ogień skoczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maridka
Tak podaję karmę swojemu pieskowi. Od zawsze jest to karma Pedigree oraz od nie dawna podaję mu przekąski Dentasic aby zadbać o jego ząbki oraz zapobiegać kamieniowi. Bardzo dobrze się sprawdzają ząbki są zdrowe i piękne polecam Produkty Pedigree.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldziax
Nie, nie karmię tym swojego psa. Karmiłam, ale już się nawróciłam, że tak to ujmę :P Sklepowe karmy to mnóstwo chemikaliów, a potem się dziwić, że pies choruje i ma alergie. Ja inwestuje w karme tylko z naturalnych składników bez sztucznych ulepszaczy, http://doctordog.pl/ jakbyś nie wiedziała gdzie takiej szukać, ja kupuję tylko tę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaJ
Tak karmię ponieważ są najlepsze i zawierają wiele witamin i są dobrze przygotowane. Ostatnio podaję swojemu piesko Dentasic i bardzo sobie chwalimy. Ponieważ piesek ma teraz zdrowe ząbki i bez żadnego nalotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie skład karm! Chappi i Pedigree rozsadzają mózg od swoich polepszaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne gryzaki mają na stronie www.torgas.pl Znajomy który ma Amstaffa mi ten sklep polecił, bo sam sobie ostatnio Dobermana kupiłem i jak nietrudno się domyślić te gryzaki ze sklepów to on w ciągu dwóch dni rozgryzał na małe części. Podoba mi się w tym sklepie poza jakością gryzaków też kwestia wysyłki – nieważne czy się kupuje za pobraniem, czy płaci z góry to koszt wysyłki jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Ja nie kupuje takich karm... wystarczy sprawdzić skład... ostatnio znajoma poleciła mi karmę Kingsmoor i przestawiłam się na nią, jest najlepsza. Nie zawiera glutenu i ziaren zbóż lub ryżu – czyli składników odpowiadających za większość alergii. A ja mam pewność że mój zwierzak jada zdrowo i pełnowartościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba Śnisz
To najbardziej rakotwórcze karmy ;--; Nie polecam ani Chappi ani Pedigree. Royal Canin lepsza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAJCIE SKŁAD KARMY
Ludzie !!! Żeby zorientować się co jest dobre dla psa wystarczy trochę poczytać jak powinna wyglądać prawidłowa dieta i porównać to z etykietą na worku karmy. Producenci niczego nie mogą ukryć - trzeba się tylko wysilić i poczytać skład. Jeżeli prawidłowa porcja dla psa to ok. 30% mięsa + warzywa,owoce,witaminy,minerały, to co można powiedzieć o Chapi, Pedigree, Frolic , Teo czy o innych wynalazkach z marketów gdzie jest ok. 3% odpadów zwierzęcych a reszta to wypełniacze bogato zaprawione sztucznymi konserwantami i barwnikami i chemicznymi polepszaczami. Poza tym karma która jest 20x bardziej energetyczna, potrzebna jest psu w mniejszych ilościach. Wnioski nasuwają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie. Lepsza purina. lemur.com.pl/19_purina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie podaję karm tych firm, które w tym temacie zostały podane. Moje psy karmię zwykłym surowym mięsem, świeżymi warzywami itp. lub karmą holistyczną https://uniqnordicgold.pl/ . Karma holistyczna zawiera w sobie wszystkie potrzebne wartości odżywcze, których zwierzaki potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie gotowe karmy to tak naprawdę zmielone odpady i przeterminowane produkty które się przerabia na karme dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można karmić czyms takim swojego psa... Te karmy może i są tanie, ale nie mają odpowiedniej ilości wartości odżywczych, jest tam masa zapychaczy... Bardziej szkodzą psom niż pomagają. Naprawdę dobra karma to inwestycja bo dzięki niej pies jest zdrowy i nie trzeba chodzić do weterynarza (czyli oszczędzasz). Ja swojej suni podaję od jakiegoś czasu jedynie karmę sancani http://sancani.pl/ i to jest zupełnie inny pies: energiczny, skory do zabawy, ma lśniącą sierść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek44
Dla naszego staruszka, który już od dawna jest na psiej emeryturze zamawiamy sobie od jakiegoś czasu karmę Addvena Major. Dobry stosunek jakości do ceny, dobrze pomyślany zbilansowany skład, nie ma tutaj alergenów w dużej mierze dzięki temu, że producent wkomponował jagnięcinę w skład, zamiast innych bardziej alergizujących mięs. Pamiętam pierwszy dzień jak nasypałam karmy naszemu Jacky-emu to się zajadał niesamowicie, od razu mu podpasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam Was przed tymi przysmakami z Pedigree! Mój pies miał problem ze sraniem po nich!!!!!! A wgl to gdzie kupię dobrą jagnięcinę dla mojego staruszka? Jadł już Royala, Pedigree, Carno, Purine Rosere, ale to nadal nie to ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ciężko wpisać w gooooogle? :/ nie ma za co. https:// lemur.com.pl/karma-mokra/1894-ziwipeak-daily-dog-jagniecina-karma-mokra-dla-psa. html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka1234
te karmy wymienione w tytule wątku to nie są nic warte i jak widzę to nie tylko ja wychodzę z takiego założenia. Więcej tam chemii i przetworzonych produktów niż tak naprawdę wartości odżywczych które może przyswoić pies. Dlatego o wiele lepiej dać psu karmę, która jest dla niego dobra jak właśnie Sancani http://sancani.pl/ Dobre i wartościowe jedzenie dla psa zagwarantuje jego zdrowie, dobre samopoczucie i energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam prawie wszystkie karmy z wyższej półki i najlepiej sprawdził się Bosch. Od kilku miesięcy swoje psy ( yorki i buldog francuski) karmię Boschem dla małych ras. Karmę wciągają aż miło i żadnych problemów nie ma, a tych śmieci wymienionych w tytule wątku nigdy nie dawałam swoim psom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armille
Kiedyś karmiłam takiimi karmami. Obecnie unikam. Bardziej zwracam uwage na skład karmy ( szczególnie,że trafiłam na bardzo fajnego weterynarza, który wszystko mi wyjaśnił). Tak naprawde nie liczy się cena karmy ale skład To co ma w środku , czy składniki są dobrze zbilansowane. Poza tym inna karma powinna byc dla dorosłego psiaka Inna dla szczeniaka. Aktualnie karmię psy karmą Royal Canin: https://royalcanin.pl/towidac/ . Sklad ma zdecydownie jeden z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek0010
Mój weterynarz z przychodni weterynaryjnej AS w Pile, do którego chodzę już od kilku lat polecił mi specjalistyczną karmę od royal cannin. Te whiskasy czy pedigree to śmieciowe jedzenie tak jak dla ludzi McDonalds. http://www.weterynarz.pila.pl mozna tam przedzwonić i się zapytać o specjalistyczne karmy dla zwierzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość popularnych marek wcale nie jest dobra dla zwierzaków. Sprawdźcie sobie karmy takie jak Belcando czy OBT, to są dobre karmy. Wiele naprawdę dobrych karm znajdziecie w Petshoop http://petshooop.pl/Karmy-c25/pa/3/ Jak ktoś chce zdrowia dla swojego zwierzaka to radzę mocno się zastanowić nad wyborem karmy. Droższa karma to inwestycja, ale dzieki temu zwierzak będzie zdrowy a my mniej będziemy z nim latac po weterynarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cocker spaniel od 3 roku życia zaczął dostawać chappi i bardzo je polubił, ostatnio był na badaniach i jest zdrowy jak ryba a skończył 12 lat, oczywiście poza karmą dostaje też jedzenie gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga01
Ja unikam takich sieciówkowych karm dla mojej suni. Nie wolno zapominać przede wszystkim o odpowiedniej suplementacji i witaminkach dla naszych pupili, bo nie wszystkie karm yzapewniają pełnowartościowy posiłek . Swojemu pieskowi podaję co jakiś czas vetaminex z vetexpert . Kondycja jej sierści, zębów czy ogólne jej zdrowie jest w naprawdę dobrym stanie mimo ze ma juz swoje lata na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×