Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łysienie plackowate

Łysienie plackowate-jak je leczyć?

Polecane posty

Witam. Ja obecnie jestem na kuracji Encortonem, to mój trzeci tydzień i jestem na dawce 20mg/doba. Efekty są zauważalne, odrastają mi już włoski na rękach i głowie. Trzeba pilnować się z jedzeniem i cukrem bo to steryd, ale jestem jak narazie zadowolony. Ciekawi mnie strasznie ta metoda Bogatopłytkowa, lecz szukam informacji na temat skuteczności jej stosowania w łysieniu p. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiw ma racje z tym osoczem bogatopłytkowym. ono bardzo fajnie odżywia i stymuluje skórę głowy do odnowy włosów i cebulek włosowych. jeszcze bardziej skuteczne są komórki macierzyste. A jeśli nie wiecie gdzie robi się takie zabiegi to podsuwam nazwę kliniki "dr Urszula Brumer Medycyna Urody". Leczą za pomocą tych substancji nie tylko łysienie, ale też choroby stawów, choroby skóry, zwyrodnienia kręgosłupa, odmładzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowackajoasia
jeżeli chodzi o mężczyzn to zapraszam na http://lysyproblem.pl/ Jest tu wiele porad oraz środków zapobiegającym łysieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka_a
ja z łysieniem plackowatym zmagam się od 5 lat. Najpierw były łzy, potem zwątpienie jak pojawiły się nowe placki,ale jak straciłam włosy z połowy głowy to stwierdziłam, że bywają gorsze schorzenia i pogodziłam się ze swoim losem. Przyznam szczerze nie leczyłam tego, bałam się brać sterydy, bo planowałam ciąże. W ciąży włosy zaczęły odrastać, ale po porodzie znowu wypadły, potem piłam ziółka ojców bonifratrów i włosy zaczęły powolutku odrastać. Kiedyś przypadkowo u fryzjerki usłyszałam o odżywce revitalash, dzięki której inna klientka salonu odzyskała włosy. Z uwagi na to że dobrze znałam fryzjerkę to uwierzyłam i kupiłam. Pianka okazała się droga, bo 1 opakowanie kosztuje 500zł, ale mi włosy odrosły i to w kolorze brązowym. Kupowałam po kolei 3 opakowania, bo widziałam rezultat, dzięki tej odżywce odrosły mi 2 cm włosy. Nie agituje, mówię że u mnie zadziałało. Mam tylko nadzieję, że jak przestanę stosować ten specyfik to włosy nie wypadną..... Byłabym wdzięczna za info, co się dziej po zaprzestaniu kuracji, może ktoś ma to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatela
Piszecie, że nowością jest osocze bogatopłytkowe, a ostatnio czytałam, że łysienie można wyleczyć jeszcze nowszymi metodami, takimi z wykorzystaniem komórek macierzystych: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/wlosy/mezoterapia-wlosow-nowoczesne-narzedzie-w-walce-z-lysieniem_40588.html Próbował ktoś? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Ile kosztuje zabieg? Jak długo trwa? Po jakim czasie będą efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatela
Piszecie, że nowością jest osocze bogatopłytkowe, a ostatnio czytałam, że łysienie można wyleczyć jeszcze nowszymi metodami, takimi z wykorzystaniem komórek macierzystych: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/wlosy/mezoterapia-wlosow-nowoczesne-narzedzie-w-walce-z-lysieniem_40588.html Próbował ktoś? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Ile kosztuje zabieg? Jak długo trwa? Po jakim czasie będą efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo7
Witam, Jestem mamą 4-letniego chłopca który choruje na łysienie plackowate. Szukam kontaktu z innymi rodzicami dzieci które cierpią na tą przykrą przypadłość. Mojemu sykowi wyszły wszystkie włoski-badania ma w normie i jest zdrów,a włosy wypadły. Proszę o kontakt celem wymiany doświadczeń a czasami zwykłą rozmową. Pozdrawiam. kozlik@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysababeczka
Witam wszystkich. Stworzyłem dzisiaj forum na temat Łysienia Plackowatego w odpowiedzi na brak konkretnego miejsca gdzie można zebrać wszystkich chorych na tą przypadłość... W najbliższych chwilach będę uzupełniał je informacjami. Zainteresowane osoby proszę o dołączanie i pisanie na forum. http://lysienieplackowate.jun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem w 2 ciazy i wlasnie zaczeły wypadac znowu mi włosy i pojawiaja sie z kazdym myciem kolejne placki w 1 ciazy pozarastały ale z racji tego ze jest to rok po roku ciaza w 2 leca od dziecinstwa mam problem z wlosami i jakies 2-3 lata temu nie miałam pol glowy wlosow i nieodrastały długo wiec zrobilam badania i okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy jak tylko zaczełam brac tabletki to wlosy odrosly i to grube i piekne pomogl dodatkowo loxon 5 % a teraz znowu to samo ale nic niemoge stosowac bo jestem w ciazy.Mam coreczke i mam nadzieje ze niebedzie tego miala po mnie i 2 tez nie bo jest to tragiczne przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jor
Cześć wszystkim, Ja mam teraz 25 lat, od nastu lat może sezonowo wypadają mi plackowo włosy w okolicach skroni i uszu. Owszem, częściowo stres, częściowo fakt, że mam skłonności do dotykania i męczenia włosów, zwł. jak się stresuje. Po 2 mies gdzieś same odrastają i tak w kółko. Teraz jestem na wakacjach, ale normalnie stosuje tabletki calcium pantothnicum oraz różne wcierki - wszystko co naturalne i co mi wpadnie w ręce. Włosy odrastają takie jaie były.Jednak po powrocie wybiorę się do lekarza, bo mam dość myslenia, że nie mogę założyć włosów za uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam metodę mikro hair, polega ona na kamuflowaniu łysienia plackowatego. W moim przypadku okazała się bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat i od malego dziecka to mialam 5 lat spokoj i znowu nagle,niestety teraz po 40 znowu i to bardzo agresywnie ,wloski z lewej brwi kompletnie wylecialy!pamietam ze silnymi cuchnacymi robionymi plynami palacymi!musialam glowe smarowac owijac folia i tak spac.Oprocz tego zinciteral flucinar a nawet zastrzyki Depo-Medrol i nic nie ma na to zlotego srodka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mikrohair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! mam problem z włosami po drugiej ciąży. w sumie trwa już 3 lata. Nie wiem co mam robić? własnie wybieram sie w przyszłym tygodniu do dermatologa żeby jakoś zaradził na wypadanie wlosów. Bardzo się boję że włosy w tym miejscu co wypadły już nigdy nie odrosną. Powoli zaczynają sie robić łyse placki z jednej i drugiej strony. Rok temu byłam z tym u lekarza ale to co zapisał nic nie pomogło.min. 20 seri zastrzyków i płyn do wcierania w skórę głowy alpicort. p.s mam dużo stresów związanych z dziećmi:( mam nadzieję że jakiś lekarz w końcu pomoże!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja choruje na lysienie plackowe juz ok.30 lat! Teraz mam 41 i prawie calkowicie ""lysy lep"" i brak brwi! Tysiace srodkow, metod i tympodobne,bez rezultatow.Oczywiscie raz jest lepiej raz gorzej,bylo nawet ok.3lat bez zadnej plamki, a potem nawrot.Dlatego osmielam sie napisac- wlosy to nie cale zycie!!! Trzeba z ta choroba nauczyc sie zyc i nie zalamywac:-)Ludzie cierpia na duzo powazniejsze choroby i sa pelni optymizmu!Medycyna z dnia na dzien robi ogromne postepy-nalezy miec nadzieje. Z pozdrowieniami dla wszystkich Lysy! (Sooory za pisownie ale mam niemiecka klawiature stad brak aPolskich liter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko maść protopic efekty są świetne włosy odrosły po ok 2 tyg polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o środku do wcierania ma nazwę Full Fix można kupić w sklepie internetowym są reklamy zdrowe piękne włosy - co wynato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centymetrowe włosy
nie chcę nikogo zniechęcać do stosowania tabletek czy szamponów, może akurat na kogoś to zadziała. na mnie zadziałało coś innego. moja przygoda z łysieniem zaczęła się dwa lata temu. byłam załamana. przez te czas chodziłam po lekarzach, aptekach, próbowałam szamponów, tabletek, szczotek z jakimiś tajemniczymi prądami, płukanek, nawet jakiś dziwnych mikstur, których przepisy znajdowałam w sieci i ziołowych herbatek. wydałam fortunę, a włosów z dnia na dzień ubywało. popadłam już w stany depresyjne, doszło nawet do tego, że nie chciałam wychodzić z domu. chodzenie do pracy, było koszmarem. i rycząc kiedyś przed monitorem komputera, natknęłam się na laseroterapię ntl. opis terapii przemawiający ale większość specyfików na łysienie obiecuje cuda. desperacja w końcu sięgnęła zenitu i kupiłam sobie laser ntl. i włosy rosną!!!! mam teraz centymetrowe odrosty. jak je dotykam, to ryczę ze szczęścia. czasu nie cofnę i nie odzyskam tysięcy, wydanych na lekarzy i leki. najważniejsze jednak, że mam nowe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czymożesz powiedzieć troszkę więcej na temat tego laseru ile kosztuje.gdzie można go kupić i wiesz,bardzo jestem ciekawa ponieważ od lat choruje i mam tego dosyć-proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Turka
>> :) No i mnie dopadło to dziadostwo. Włosy zaczęly mi wypadać jakieś 2 -3 lata temu. Z czasem na czubku głowy zaczelo być ich coraz mniej. Wtedy też zacząłem próbować różnych szamponów, odżywek, magicznych mikstur. :) Teraz już mogę powiedzieć co jest kompletną bujdą a co naprawdę działa i jest skuteczne ...http://stop-lysienie.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowatka
Mój brat miał i dostawał specjalną maść od dermatologa na smarowanie i pomogło. Plackowate łysienie jeszcze da sie wcześnie zaleczać, gorzej z tym normalnym. Chodż i tak pojawiają się taki nowe rzeczy jak np laserowy grzebień stymulujący porost włosów, do poczytania na http://zdrowie.genialne.eu/lysienie-a-grzebien-laserowy-stymulujacy-porost-wlosow/ - to dopiero cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marccccel
Z problemem łysienia borykałem się dość długi czas, aż znalazłem stronę vivicombnalysienie.info.pl. Wszystkie zamieszczone tutaj informacje pomogły mi dokonać wyboru najskuteczniejszego rozwiązania. W moim odczuciu najlepsze efekty zapewnia urządzenie ViviComb. Sprawdźcie sami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie jest długie, ale możliwe na tej stronie porostwlosow.pl/lysienie-plackowate-przyczyny-i-objawy.html dokładnie jest opisana ta dolegliwość i jak można z nią walczyć. Ważne jest, żeby jak najszybciej podjąć leczenie, wtedy są większe szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaję mi się, że dziś leczenie plackowate można łatwiej wyleczyć niż kiedyś, dużo o tym czytam, np na tej stronie porostwlosow.pl/lysienie-plackowate-przyczyny-i-objawy.html i widzę, że medycyna znacznie poszła w górę, są już bardzo dobre preparaty na tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×