Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazyJulka

Szerokie biodra

Polecane posty

Hejeczka Wszystkim:) Mam pewien problem. Mianowicie - szerokie biodra. Co powinnam nosić, a czego nie Waszym zdaniem? Za wszelkie rady dziękuję:D Piszcie, co sądzicie na ten temat. A może, która z Was ma podobny problem jak ja;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikaj przede wszystkim: długich marynarek, długich spódnic, spodni zwężanych dołem, poziomych pasów, dużych geometrycznych wzorów i jasnych odcieni. Pamietaj, że ciemny wyszczupla! Polecam luźne spódnice plus rajstopy i buty w podobnej gamie kolorystycznej, co pozwoli optycznie wydłużyć sylwetkę. Proponuję poeksperymentować z dopasowaną górą – niech to ona wzbudza zainteresowanie. Każda linia pionowa wyszczupla a każda linia pozioma pogrubia. Pamiętaj, że linie to nie tylko wzór na tkaninie, ale: -linie pionowe to równie dłuższe korale, dłuższe kolczyki, rozpięty sweterek -linie poziome, to również pasek, zakończenie spódnicy, butów -Bluzka z dekoltem w łódkę i rękawem zrównoważy sylwetkę -Sweter noś krótki dopasowany , o prostej linii - Nie noś dekoltów w serek -Należy przekłuć uwagę do górnej części ciała ,poprzez ciekawy wzór czy apaszkę. -żakiety wybieraj zawsze zakrywający biodra i uda, krótkie dopasowane żakiety oraz do linii bioder są nieodpowiednie -Płaszcz najlepiej długi z szerokimi klapami -Spodnie noś zawsze rozszerzane --Spodnie zwężane i z prostą nogawką są nie dla Ciebie! -Spódnica o linii A -Nie noś spódnic z koła,plisowanych i ołówkowych -Sukienka najlepsza dla Twojej figury to w w kształcie litery A , z odsłoniętymi ramionami Pamiętaj! -Nie zakładaj spodni i spódnic szytych ze skosu -Unikaj żakietów do bioder ,podkreśli jedynie biodra i duże uda -Legginsy są nie dla ciebie -Nie noś materiałów w szerokie pasy i duże wzory w dolnej części ciała -Ubrania z wysoka talią nie są również dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za jakis czas zajrzysz na moj blog, znajdziesz rowniez propozycje ciuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat na szerokie biodra jak najbardziej można, a nawet trzeba wrzucić spódnicę ołówkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w zasadzie to czemu
powinna unikac dlugich spodnic? poza tym szerokie biodra sa fajne-kobiece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za niedokładność, chodziło mi o spódnice "cyganiki" , które opinają się na biodrach i rozszerzają się bardzo ku dołowi. Natomiast długie spódnice A jak najbardziej. Co do spódnic ołówkowych można je nociś jeśli szerokośc bioder równoważy się z szerokością ramoin, inaczej będzie to wyglądalo niekorzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Wystarczy założyć bluzkę ze sporymi bufkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że nie zawsze bluzka będzie pomagać, najlepiej ukryć dół pod czernią, granatem czy ciemną śliwką, a ożywić mocno górę czerwienią, szafirem czy fuksją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie pomagać, ale zależy o jakiej szerokości bioder mówimy. Jeżeli mamy na myśli osobę po prostu grubą, to tutaj bufki odpadają. Ale osoba szczupła, ale o szerokich biodrach będzie w takim zestawie wyglądać super. Co do kolorów, to nie mówiłam przecież o spódnicy białej. To jasne jak słońce, że góra musi być jasna, a dół ciemny. Osoba z chłopięcą sylwetką lub bardzo szczupła w takiej spódnic wyglądałaby tragicznie. To tylko fason dla pupiastych, nie myląc z grubymi. Chociaż i tu przy odpowiednich gatkach ściągających i proporcjach ciała da się coś z takiej spódnicy wyczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ostatnio kupiłam sobie białą spódnicę z cekinkami w kształcie literki "A" o długości do kolan...Lubię dłuższe bluzeczki i dość często kupuję je w kolorze żółtym, zielonym bądź mocnym rózowym. Czyzby to była big pomyłka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódnica A jest dobra na szerokie biodra :) ważne żeby teraz zrównoważyć ramiona z biodrami - noś podłużne dekolty w łódkę lub zupełnie odsłaniaj ramiona. Ale co do spódnicy, pamiętaj - im więcej bieli i dodatków, tym bardziej to poszerza i przyciąga wzrok. Moze lepiej cos ciemniejszego ? http://republika.pl/blog_ko_4112159/5625347/tr/spod_biod2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×