Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Babcia czy kuzynka? U kogo zamieszkać?

Polecane posty

Moi rodzice wyjeżdżają na wakacje. Ja z moim chłopakiem dojeżdżamy do nich tydzień później.Nie chcę sama spać w domu, więc muszę zdecydować czy wolę zamieszkać u babci czy u drugiej babci,gdzie głównie rządzi kuzynka(babcia jest chora i słabo u niej ze świadomością). Z kuzynką różnie bywa,jest nerwowa ale potrafi też być świetna do pogadania,zawsze będę mogła po powrocie do domu z nią pogadać,wypić piwko.Jest jednak starsza ode mnie i może się czepiać np. że ciągle gdzieś wychodzę czy coś. Babcia jest kochana, myślę że nie będzie problemów z późnymi powrotami.Nie będzie też mnie kontrolować jak kuzynka. Nie chcę jednak jej okłamać bo planuję jedną noc spędzić z moim chłopakiem u mnie w domu.Kuzynce mogę coś ściemnić, ale babcia dla mnie jest tak miła , że nie chcę tego robić. Wolałabym chyba spać u babci, stamtąd mam bliżej do domu niż od kuzynki,ale nie chcę kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrała babcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroisz się
jakbys miała mieszkac u nich rok... ehhh chcialabym miec taaaaaaaaaaaaakie problemy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna deprecha
nie znamy ani babci, ani kuzynki, ani Ciebie... dlaczego nie chcesz zostać u siebie? tydzień to niedużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×