Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brokułkowa

Czy czułyście się tak samo w obydwu ciążach?

Polecane posty

przybywam o 16.30 ide do gina dzisiaj to ci powiem czy potwierdza twoje przypuszczenia :D:D:D:D a swoją drogą nie mialabym nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz mi koniecznie co i jak :P wiesz jak kiedys pisalam lubie hazard i czesto cos tam obstawiam a przegralam tylko raz na walce goloty z taisonem - obstawilam ze golota padnie w 3 rundzie a tu klops :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam to jest dar :D takie "przewidywanie przyszlosci" :D:D:D ciekawe czy ci się sprawdzi :D:D:D ja nie mam takiego daru :( obstawialam ze Kornelek jest dziewczynką :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelek piekne imie znam dwóch i oboje bardzo przystojni i naprawde super. 1 to moja wielka milosc - stąd tez sentyment do imienia adrugi to moj synek :P (na drugie ma Kornel) I mowie ci oboje są super a Twoj bedzie trzeci taki zajebisty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam oooo :) a ja wlasnie nie znam zadnego Kornela ale imie mi sie strasznie podoba :D i jakos mi pasuje do nazwiska a dla chlopca to wazniejsze niz dla dziewczynki bo w wiekszosci przypadko dziewczynka zmienia nazwisko... zobaczymy jak bedzie. Ja juz sie naprawde nastawilam na chlopca. tuylu lekarzy to potwierdzalo... jak sie okaze ze jednak dziewczynka to mi szczenka opadnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie chlopak dziewczynki nie mają sentymentów do benzyny no chyba ze zapach bedzie podobny do lakierow do paznokci to moze i tak byc :) A najwyzej nazwiesz Kornela :) albo Kornelia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) Jak bedzie dziewczynka to miala byc Lilianna ale... bedzie Karolinka :D Tak normlanie i zwyczajnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
mieszkam w Białymstoku i cesarkę za 1700 mam u Arciszewskiego w prywatnej poliklinice,ale nie rozumiem to co ceny cesarek sa wyzsze tam gdzie mieszkacie . A przed 37tc niie przyjma bo własnie nie maja tam sprzetu dla wczesniaków ,ale na jutro umóiłam sie do lekarza innego i niech sprawdzi czy moge wczesniej urodzic ,wtedy bede spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexxxx
baderka- mialas jakies objawy "przeowiadajace" ciaze?? tzn. bole pirsi? brzucha? itp. czy po prostu @ nie przyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jeszcze przed @...ma przyjść za 3 dni...a z objawów mam od kilku dni bóle podbrzusza i taki ciągnący ból z jednej strony, ból piersi ale tylko na bokach i od pierwszego dnia po owulacji temp. powyżej 37... i w ogóle czuję się inaczej niz zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexxxx
:) czyli juz 3 dni przed zrobilas test? ja tez jestem przed @ i zobilam tylko test owulacyjny (2 kreski) ....i tempke narazie mam 37,4, ale nic mnie nie boli.... Ale nadzieje sa...jak co miesiac zreszta....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×