Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Gość agness86
tez chce Was zobaczyc, dawajcie!! agness81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko włosy, buzia ważniejsza. Jeżeli powiedział ok, to ty też nie bądź gorsza i tak się czuj. Ok bez niego :) Przytulam. Obiad ważna rzecz, ja mam wczorajszy jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
coś czemu poświęcam dużo czasu...hmmm to wychodzi że moja praca, która ostatnio mnie niewiele interesuje :( muszę chyba sobie znaleźć jakieś zajęcia-basen, rower, może jakiś kurs językowy bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larena
czesc dziewczynki! zasiadłam dzis na kafeterie i tak czytam wasz topik:) i musze powiedziec, że fajjjnnee jestescie:) ja mam 21 lat i serdecznie Was witam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
zenon.szemud@neostrada.pl pokażcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nie chce nawet pomalować :P Muszę się wziąć za siebie, bo naprawdę wpadnę w kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
serrena, tez wyslalam do Was zdj, napiszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już mamy dwie piękne dziewczyny na temacie. A zresztą, jakoś mnie to nie dziwi, że wszystkie ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że chciałabym być mniejsza, bo z obcasami mam ponad 180 cm wzrostu :o Super. Dla mnie bomba. Ja tam jednak chłopczyca przy Tobie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Tora tora chciałabym mieć twoją figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
hello!!! czy można się do was dziewuszki dołączyć i poplotkowac:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Chyba wpadną w te kompleksy . Laski jak sie patrzy . Ja sie czuje przy was jak staruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, chcę być piękna, a wyglądam jak latynoski mapet :P Honza, fotka poszła. Oj szkoda, że uśmiechu nie widzę wyraźnie. Ale twarz ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Na zdjęciach wyglądam zawsze jak bym miała ze 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
laski a co wy się tak zdjeciami wymieniacie...pokażcie mi tez...:) ? no i nie odpowiedezialyście czy mogę się przyłączyć?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Przyłączaj się oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
slabo sie jakos czuje,zmeczona juz jestem dzisiejzym dniem, jeszcze nic nie jadlam i kaca mam.. pozniej ide do mojej przyjacioki, ale na krotko nie mam dzisiaj sily... do domu poczytac zolze, zrobic paznokcie i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
super:) bo musze wam powiedziec ze nudy troszke siedziec tak w domu mi juz.... a to jeszcze miesiąc wakacji:) a tu u was milutko , w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccalinka23
Witam wszystkich na forum.... Jeszcze nigdy nie pisalam z nikim na ten temat bo zawsze sie wstydzilam:(:(:(:( Moim problemem jest to ze jestem osoba bardzo chuda:(( Jem, jem duzo, mialam robione badania i nic... mam 23 lata 158cm wzrostu w waze 41 kg. Wygladam jak anorektyczka, czesto jestem obiektem zainteresowania ale nie z powodu urody czy chrakteru ale z powodu bardzo szczuplej sylwetki:(( To jest smutne kiedy wszedzie sie slyszy anorektyczka.... A w tych cholernych gazetach i itp. pisemkach tylko pisza o odchudzaniu... zazdroszcze tym kobieta ktore maja co pokazac bo ja z powodu wagi nawet piersi nie mam... zenada:(:(:(:( mozecie mi cos doradzic....????? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness, z takim wyglądem to ty nie potrzebujesz książki, ale mężczyzny który Cię doceni. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccalinka23, cóż ja nie jestem ekspertem od żywienia. Ale jest na dziale Zrowie i uroda taki temat dla dziewczyn, które chcą przytyć. Ciągnie się już kilka lat i wciąż są tam jakieś dziewczyny. Poszukaj i udaj się tam po pomoc. U nas możesz za to wylewać swoje smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilke od garow wyskoczylam:) Honza- wyglądasz poważniej przez brak uśmiechu:) figurkę masz fajną, ja po 2 dzieci na pewno takiej miec nie bede... Martyna- ja tez mam ok 180 na obcasie- ale myśle,ze to własnie jest fajne, ale co kto lubi:) a ztym mapetem to żeś pojechała...nie miałaś czego wymyślić...coś sobie ubzdurałaś.Piękna kobieta jestes i już. agness- przysyłaj foteczkę:) ccalinka- dietetyk chyba tylko moze pomoc- a robilas badania, czy oby nie jestes jakims zywicielem dla zyjątek jelitowych? no i oczywiście ukłony, ukłony dla przybywających:) wracam do garów:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
tora tora tora> dawaj maila to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×