Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

jak zobaczysz agnes to pognasz na słońce i do fryzjera. Jezus ja nie mam cierpliwości do siebie. Ale chyba zacznę od pazurków. Idę je pomalować, pierwszy raz od roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
dzieki Martyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy :) aż trudno policzyć ile nas już jest na tym forum :) jak miło zostały mi 2 h i wolna!!! :D taką mam ochotę zrobić dziś zakupy a nie mam funduszy.. :( tyle fajnych ciuszków z nowych jesiennych kolekcji wisi już w sklepach.. jesień to moja ulubiona pora roku.. :) mam ochote w tym roku kupić sobie kilka takich grzecznych sweterków.. takich szkolnych :) och jak ja kocham zakupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccalinka23
Martyna19 dziękuje Ci, poczytam moze tam cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę znowu zrobić sobie tipsy :P tak się wykręcałam, tak nie chciałam, aż w końcu zrobiłam i mi sie bardzo spodobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię jesieni, zdecydowanie wolę zinmą wiosnę niż ciepłą jesień...eee...nie, jakieś bzdury wypisuję...wolę ciepłą jesień, ale taką bardzo ciepłą:) widziałam cudne płaszczyki:) opętał mnie płaszczykowy demon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
ja też kocham zakupy..... ale raczej zadko mam okazje tak poszalec... czesciej jak juz wychodze cos kupic to jest to z gory zaplanowane bo kasy brak.. i popoprstu musze kupić sobie nowe spodnie i bluzke...:/ a co do jesieni mmmm.. tez uwielbiam...sweterki, buciki na obcaskach, spodniczki jesienne na szeleczkach :) fajnie być babeczką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
poszl.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak sie porospisywalyscie, nienadazam.. A ile Was tu! widze ze nawet juz wiecei jak wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zakupow to ja wsumie nie lubie bo nigdy nie umiem nic znalezc. Ostatnio przyszla mi karta kredytowa i poszlam na zakupy po kilka rzeczy potrzebnych do nowej pracy zeby wygladac jak czlowiek i wydalam 1000zl hmmm tylko jak to splacic jak we wrzesniu wyplaty jeszcze nie bede miala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spłacisz kwotę minimalną a resztę w ratach :P mam ten sam problem :D więc moja karta lezyteraz na dnie szufl;ady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
dziewuszki, a jakie macie plany co do zakupów, co chcecie kupic sobie na jesień...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
agnes86........ a co się stało.....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
przeczytaj kilka str wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Ja bym chciała jakiś płaszczyk tylko co mi się na kimś podoba na mnie wygląda paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
ok zaraz zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Agness86 ja też chcę fotkę. zenon.szemud@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam już piekny płaszczyk- marzenie! Honza-- a wiesz co Ci pasuje? jaki kolor? krój? ja chcę sweterki i jakąś grzeczną sukienkę.. i fajne buciki, może kozaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam bladego pojęcia co wybrać ale znając życie to jak będę się najmniej tego spodziewać to coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma sie zgrabna sylwetkę to co innego ja po dzieciach przybrałam w biodrach i wszystko wydaje mi się dla mnie nie właściwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś nie miałam bladego pojęcia jakie kolory, kroje powinnam nosić.. trochę o tym poczytałam, trochę pomierzyłam i teraz już z daleka wiem, co bedzie wyglądało super a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
heh... wiecie co, ja zamiast sie uczyć do poprawki... to siedzę na kafeterii i czytam wstecz co pisałyście:)) Martyna pozdrawiam ja też angliska..oczywiscie..miejmy nadzieje..okaze się po poprawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zmieniłam kolor włosów i nie wiem w czym mi będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
pnja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×