Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Gość kullka86
o prosze! moze i we mnie jakas pasja sie obudzi... dopiero kilka godzin bez niego a juz wariuje... a dlugo sie nie widzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forsennata@gmail.com też Ci siebie wyślę :D no masz rację co chwila są topiki z komentarzami do zdjęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Z tymi kolczykami to ja nigdy nie bylam na tak ale może jestem trochę staroświecka. W ogóle z mężem uważamy że dużo się zmieniło od naszego narzeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kullka- po 2 latach związku zaczęły się długie delegacje-spotykalismy sie ponad 2 lata tylko okazjonalnie, czasem raz na 2 tyg, rekord to 4 miesiące bez kontaktu wzrokowego, bo na skype codziennie pisalismy, nie moglismy rozmawiac,bo łącze się zapodziewało. Ale dliśmy radę, wy też dacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullka86
tylko wiesz my ze soba jestesmy krotko i dlatego sie obawiam tego wyjazdu, to zaledwie kilka miesiecy razem.... a wyjazd nie wiem na jak dlugo. moze na miesiac a moze na zawsze :( w dodatku bedziemy bez internetu i przez jakis czas nawet bez telefonu. nie potrafie sobie tego wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
wlasnie powiedzialam mu, ze to koniec, wspierajcie mnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam babkę z tego kabaretu- oglądałyście "szyty na żywca " serial "spadkobiercy"? ale serio- do 3 minuty omal nie spadałam z fotela, potem jakos tak troche smutno sie zrobilo... moj mail: tora26@wp.pl ślijcie zdjątka, zaraz też wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
Jak czytam ten topik to mi się od razu humor poprawia. Zazdroszczę wam tego, że macie jakieś swoje pasje...ja nigdy nie miałam jakiegoś takiego hopla na punkcie jakiegoś zajęcia czy czegoś. Teraz kiedy się rozstałam z chłopakiem jest mi o tyle ciężej, ze nie mam czym zająć umysłu ani rąk... Wogóle ostatnio jestem jakaś nieokreślona, sama nie wiem czego chce... Martyna19--- z tego co napisałaś o swoim związku to wydał mi się on bardzo fajny, macie wspólne zainteresowania i nie nudzicie się ze sobą. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo widać tora:P Jednak widok jest obiecujący. Pięknością to jest serrrena :D Mój typ :) Nie jestem bi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze słodzi:) martyna- rzeczywiscie włosy nieprawdopodobne, znam tylko 1 osobe z takimi orcz Ciebie (naturalne, prawda?) serrene- przypominasz niesamowicie aktorkę (chyba Irene Jacob) tę, która grałą w podwójnym życiu weroniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serrrena, bez żartów. Masz buźkę anioła :D Dzięki naturka86. Rzadko kto z nas wie czego chce. Tak, włoski naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jakos nigdy nie byłam w typie kobiet:p naturka- pasja czasem sama przychodzi, tak po prostu wychodzi, jesli czemus poswiecasz wiecej czasu niz innym czynnosciom- jest to Twoją pasją (hehe- wychodzi na to,ze moją pasją jest net i sprzątanie:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONZA
Wysłałam wam zdjęcia z moimi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tyle aktorek przypominałam, że już się śmieję tylko z tego :) włosy marzenie ! a ja swoje niszcze lokówkami i papilotami.. Tora a Ty chyba bardzo wysoka jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, dziewczyny, śliczne jesteście, muszę niestety uciekać do mojej "pasji"- gotowanie obiadku:) agness- trzymaj sie dzielnie! trzymam kciuki za wytrwałość:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a on na to: ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×