Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

nielegalna1986 --- a co on takiego robi, że tak Cię onieśmiela?:D widzę, że Zołza popularna się zrobiła Martyna19 --- bardzo dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ja tez dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrrenka:) no właśnie nic takiego szczególnego:D po prostu krótko mówiąc ZWARIOWAłAM :D onieśmiela mnie swoim spojrzeniem i usmiechem ooo i to wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to trzymam mocno kciuki :)na pewno go oczarujesz a z tą zołzowatością nie przesadź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no właśnie:D jak tak to wszystko czytam,to sama już nie wiem,czy w ogóle wypada dać facetowi do zrozumienia,że jestem nim zainteresowana?:D wypada czy nie wypada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek muszę sprytnie wyciągnąć z niego,czy ma w ogóle dziewczynę,bo to podstawa:D myślicie,że wypada spytać o to jakoś w środku rozmowy,ale jednak WPROST?;)no bo w sumie chyba muszę dać mu do zrozumienia,że podoba mi się bardziej niż inni,bo w innym razie nigdy nie posunę sprawy do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bedzie spotkanie sam na sam, czy w jakiejs ekipie?? A mozesz sie spytac wprost tak sadze tylko nie na poczatku rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie,nie mamy randki niestety....znamy się z widzenia, czasami jak jest okazja chwilę porozmawiamy i na tym się kończy....jeździmy razem autobusem i na tym się kończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejej nie wiem czy powinnaś pytać wprost, od razu pozna po Tobie że jesteś zainteresowana, odłonisz przed nim karty czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony on wydaje się z lekka (ale tylko z lekka :D nieśmiały,taki typ,któremu potrzebny jest jakiś znak;) sama już nie wiem:) no i jeśli okaże się,że jednak ma dziewczynę (ODPUKAć!!!) będę mogła uznać misję za zakończoną........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz tak : " moja koleżanka ma urodziny i szukam jakiegoś fajnego prezentu , co Ty zazwyczaj kupujesz swojej dziewczynie ?" tylko się nie śmiejcie, bo chcę pomóc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih no mozna tak ale moze sie zorientowac ze w dziwny sposob chce wyciagnac od niego czy ma dziewczyne. A tak naprawde wszystkie rady jakie Ci damy moga sie nie przydac bo w praniu zawsze wychodzi inaczej niz sie zaplanowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:)każda Wasza rada jest tutaj na wagę złota:D tak naprawdę sukcesem będzie jeśli w ogóle zdołam się do niego odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mnie mój facet w pracy odwiedził, mam nadzieję, że szef nic nie powie :) odwagi, wierzymy w Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, czas mnie nagli i trzeba lecieć do domku, zwłaszcza, że dziś mamy w planach kolacje z przyjaciółmi :) miłego popołudnia dla Was ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jest juz ktoś na kafe?? wczoraj było super, kolacja rewelacja :) potem spacer :) i późny wieczór dla nas tylko :P coraz bardziej chora jestem.. :( a i zostałam sama M. pojechał nad ranem.. więc dziś czas na spotkanie z koleżanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
HI:) ja juz jestem :) a u mnie wczoraj ostro, dzisiaj kac :(( no i poklocilam sie ze swoim, powiedzial, ze nie jestem kobieca, bo nie lubie sprzatac, gotowac i perac, urocze :))) szkoda slow.... i humor dzisiaj umnie lipny jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness--co za facet! gdzie Ty go poznałaś?? ja też sobie na mojego ponarzekam.. jeszcze niedawno on wyjeżdżał i dzwonił do mnie co chwilę, ze wszystkim.. teraz.. on ma kolegów ( nie mam nic do nich, absolutnie! ), ale ja jestem trochę z boku ( na szczęście tylko podczas wyjazdów służbowych)... i co tu poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
oni wszyscy sa nienormalni, tyko tyle powiem, ja juz chyba za bardzo zrazilam sie do facetow, nie chce nikogo na stale, mam to gdzies!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojego M to chce i to bardzo, ale chciałabym też zrozumieć jego zachowanie :) Twój jest trochę starszy, mój ma tylko 21 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×