Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

witam witam :)) to prawda co do herbaty, jezeli zaczniesz bedziesz pila minimum kilka razy dziennie..ma dzialanie pobudzajace wiec lepiej nie pic kawy, bo bedziesz nakrecona caly dzien jak zegarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu koncze 22 lata:) pochodze z podlasia. obecnie jestem za granica, pracuje jako opiekunka do dziecka.Ale juz za niecaly miesiac wracam do domku :) czas do szkoly..studiuje pedagogike IV rok. wlasnie mam troche wolnego bowiem moj maly podopieczny poszedl dzis pierwszy dzien do szkoly i dzieki Bogu nareszcie troche blogiego spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki:) witaj carolatina w naszej cudownej sekcie :D ja dopiero przed chwilką wstałam, siedzę jeszcze w piżamce,zaraz sobie zrobię maseczkę ,a później chyba skoczę rowerem nad jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak zamówiłam inne niz na linku ale raz można zaryzykować wole takie cos pic bo kawy nie lubie,raz na jakis czas redbulla sobie kupuje tzn 1 na tydzien a wogole musze cos pic bo jestem ciagle odwodniona ide do tego tescooooo ppaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tora- jestem z bialego, Ty?? ja juz od 7 na nogach, musialm malego zaprowadzic do szkoly i wlasnie za chwilke spadam ugotowac mu cos na lunch.. milego dzionka, zajrze ok 13 jak poloze go spac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora - ciepło jest,chociaż słońca raczej mało, chcę skorzystać z tego,że z pewnością nie będzie tłumów hehe,a ja tak sobie lubię porefleksować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ziiimno- jak wychodziłam pranie rozwieszać na balkon to musiałąm założyć ciepłą bluzę, bo nie dało się wystać nawet 5 minut w krótkim rękawie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje zarejestrować się do lekarza medycny pracy, bo jeszcze nie zaniosłam zaświadczenia na uczelnie... od godziny próbuje się gdzieś dodzwonić/ coś załatwić, alewszyscy mnie zbywają ... wrrrrrrrrrrr teraz wracam do pracy :) ( w sprawie lekarza-- zdecydowałam wykorzystać znajomości) witam nową koleżankę i wszystkie śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niom, znajomości dobra rzecz- i tak właśnie rodzi się "powiązanie" ;) a po co Ci zaświadczenie od lekarza medycyny pracy na uczelnie? nie wystarczy od internisty? zresztą- po co w ogóle? jestem dinozaurem, czyżby reguły się pozmieniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki, potrzebuję gotowy i efektywny przepis na zabójczą pewność siebie w każdej sytuacji od zaraz! skonstruujcie go dla mnie plissssssss bo jesteście takie kuuul :):):)nie żartuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niesprawiedliwe! ja mam zimno i teraz dodatkowo deszcz! Nielegalna- ale tak do każdej sytuacji? kurczę, taka zabójcza pewność siebie nie zawsze popłaca:)) np. na rozmowie o pracę- lepsza skromność:)) chyba nic tu nie poradzę, bo nie jestem pewna siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o chamskie zachowania:P tylko o taki wewnętrzny luuuz:)potrzebuję tego od zaraz,bo oszaleję;)teraz przyda mi się w szczególności na praktykach w szkole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebne sa takie głupie zaświadczenia, że możesz studiować :) siedzieć przy biurku i przed monitorem, straszna głupota ! i ja jeszcze do tej pory takowego nie doniosłam :P 28 stopni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora - chodzi mi o cokolwiek:) o takie duperele także,bo w końcu z nich się składamy:D tylko tak zewnętrznie sobie radzę, gorzej z tym wszystkim,co się we mnie gotuje w środku i co mnie zbyt często onieśmiela:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wiesz dokąd zmierzasz i jesli robisz coś i wiesz po co to robisz to żadnych rad nie potrzebujesz, tylko trzeba mieć 100% pewność, że to jest to:) to jest właśnie pewność siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serrena- no to się trochę pozmieniało, za moich czasów (matko! jak to brzmi!) zaświaczenia potrzebne były tylko do szczególnych zawodów np. leśnictwo itp. ( na leśnictwo zdawałam po maturze i musiałam "załatwić" zaświadczenie od lekarza, któy uparł się, że mi go nie wyda- ale się nachodziłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem pewna siebie i rozmowy kwalifikacyjne mnie nie stresują :) wiem jakie mam zalety a jakie wady jeśli pracodowaca o cos pyta to odpowiadam zazwyczaj to co chciałby usłyszeć :) nie pamiętam czy kiedykolwiek byłam nieśmiała jak miałam 6 lat spiewałam piosenki przed rodzina za pieniadze oczywiscie :D mozna byc pewnym siebie ale nie można albo nie wypadało by zadzierac nosa chociaz zalezy prz kim ps. ciasto na naleśniki zrobione ide wieszac pranie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak serrena u mnie na termometrze jest 28 :P kto tu nie jest pewny siebie ja pare kolezanek juz z kompleksów wyporawadziłam ,teraz są pewne siebie a niektore nawet trochę próżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×