Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Gość naturka86
cześć dziewczynki, dość spokojnie tu było prze ostatnie kilka dni mam na zmianę dobry i zły humor, ale ogólnie staram się myśleć pozytywnie :-) zauważyłam, że przymierzacie się do zakupów jesiennych, ja już byłam na pierwszych ale bez rewelacji-w sklepach w moich okolicach jest jeszcze niewiele typowo jesiennych rzeczy...a mam w planach nowe buciki, płaszczyk, jakąś kurtkę jeansową plus jakieś ciuszki do pracy - zdecydowała się ubierać bardziej kobieco-więcej spodni w kant, bluzek koszulowych, które zawsze lubiłam nosić :-) tora tora tora --- te buciki bardzo fajne :-) http://www.allegro.pl/item421297846_a01_promoc_bezowe_kozaki_na_slupku_zamszowe_usa_38.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jutro planuję małe zakupy: trochę ciuchów, może jakieś kosmatyki, szukam własnie w internecie inspiracji :) zainwestuję w jakieś fajne cienie.. :) coś mi się wydaje, że zaniedbujemy ostatnio trochę kafe! :D tora --- po pracy jadę na lody, przez Ciebie wszystko :) byłam na solarium, więc mam trochę kolorków, wiec lepiej sie czuję .. marzy mi się kolejny wyjazd.. M powiedział, że może późną jesienią.. rozmarzyłam się.. kocham podróże..większość moich marzeń wiąże się z podróżami.. póki co na ostatni tydzień wrzesnia planujemy Mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
coś pusto o tej porze... każda zapracowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
powoli szykuje się do domku, pracuje do 16 i zwykle jakieś pół godzinki przed wyjściem mam wolne żeby trochę po necie poszperać i obowiązkowo na kaffe :) chociaż w ciągu dnia tez zwykle znajdę czas, żeby być na bieżąco :) A ty w domu czy w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrrenka,a Ty nie masz przypadkiem za dobrze?:P ciągle jakieś podróże widzę;) sama chętnie wyjechałabym sobie gdzieś w góry jesienią,tylko słabo z kasą,bo póki co mam same długi wróciłam właśnie do domu z miejskiej włóczęgi,chociaż za daleko nie zaszłam,bo ubrałam moją słodką czerwoną spódniczkę (maxi mini:D) i niestety nie wzięłam pod uwagę wiatru,który ku mojemu przerażeniu w porywach ku uciesze męskiej części publiczności odsłaniał to, czego odsłaniać nie powinien masakra! jutro zaczynam praktyki i czuję się w związku z tym niefajnie, poczułam dzisiaj w powietrzu po raz pierwszy klimat szkoły i mam doła,że wakacje już się kończą:( czuję od kilku dni,że jest ze mną psychicznie nie najlepiej, smutno mi i zaczynam się z lekka bać, bo jestem szalenie (auto)destrukcyjnym typem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie kończę pracę i będę później z pewnością na kafe , pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalna- ja moge o sobie powiedziec ze jestem szczesliwa, tylko ostatnio jakos nie chce \"dojrzewac\" wolalabym miec zawsze 17 lat :) A no i masz racje z tym ze bycie szczesliwym w duzej mierze zalezy o tym jak sama myslisz o sobie i swoim zyciu, nawewt jesli nie jest idealne cieszysz sie tym co masz :) A co do mojej pracy...eh pracuje 8 i pol godz i te pol godz niby jest na przerwe na ktorej mozesz wyjsc z firmy lub cokolwiek zrobic, tylko jakos nikt nie wyszedl na taka przerwe :( wiec ja tez sie balam. i przez caly dzien niezapalilam ani jednej fajki bo niewiedzialam czy sobie mog tak wyjsc.. Pol dnia sie wynudzilam, bo jakos slabo kierowniczka mnie do pracy przygotowuje :( ale mysle ze wszystko sie rozkreci :D rano szukalam w pracy tego tematu na kafe i jakos nie znalazlam :( a potem juz sie balam siedziec na necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Jestem po pierwszym dniu pracy i na razie jest fajnie nie chce zapeszyć . Jutro biorę synka do przedszkola ale bedzie w innej grupie bo ja mam 6-cio latki. Co tak malo was czyżby topik wymieral. Nie dajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honza serrena, napewno nie wymiera topic, to jest niemozliwe!!! honza to ciesze sie ze Ci sie podoba :) a no i przepraszam za ewentualne literowki ale bylam na piwie i zamierzam sie jeszcze uczyc na jutrzejszy test na prawo jazdy ;P heheh chyba mi to nie wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki- łobuziaku! na kacu na test...hahahha:) pamietam, jak robiłam prawko (którego w końcu nie zrobiłam), chodziłam na kacyku na jazdy- istne delirium tremens mnie tam dopadało- rece się trzęsły, w oczach czarniało...obok wrzeszczący instruktor...:))) tragedia:))) Honza i Kotki- trzymam nadal kciuki za powodzenie w nowej pracy (wiesz, jak trudno pisac trzymając je?;)) Honza, ale Ci dobrze:) mozesz dziecko do pracy zabierac:))) Naturka- tak trzymać:)) pozytywne myślrenie jest trendy nieprzerwanie od zarania dziejów:))) Serrenko, smaczne lody były?:))) oj, tak, podróże, Mazury...:) moj M.pochodzi z Mazur- więc bywamy tam przy każdej nadarzającej się okazji:) gdzie konkretnie byście zawitali? Nielegalna, głowa do góry:) zaraz wolne, bo Wszystkich Swiętych będzie, potem Boże Narodzenie , zaraz ferie, Wielkanoc i znów wakacje:)) zanim doczytasz do końca to zdanie już bedziesz się pakować na kolejny wyjazd wakacyjny:))) to tak w skrócie dziewczyny witam Was, tradycyjnie znad pychotowej kawuchy:) wczoraj mleka nie mialam, wiec w ramach zlagodzenia smaku- dosypywalam czekolady do picia- efekt- mieszanka przepyszna- nie wiem ile tego wypilam, ale czulam,ze troche za duzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za oknem szarutko i tylko wronę słychać:) czuję się jak Dorotka w krainie OZ:))) jakie bajki najbardziej lubiłyście w dzieciństwie albo teraz? ja, jak byłam mała- "Wuzle", ale mało kto je pamięta, teraz "Muminki";)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i dziwię się, co tak pusto na kafe- ale jedno spojrzenie na niego i już wszystko jasne... zegarek prawdę Ci powie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora--- czyżbyś wstawała coraz wcześniej ? :) znowu lecę na zakupy! zaraz wracam :) fajnie, że tak sobie z pracy można wychodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem :) kupiłam sobie cieplutkie bułeczki, sałatkę jarzynową i serek :) teraz popijam kawką :) a szefa ani szefowej nie ma dziś cały dzień ! :D jest tu kto? tora-- lodów nie było.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzien mieszkania z facetem jak na razie jest ok nie pracuje za to gotuje juz 6 dzien pod rząd ble juz nie mam weny dajcie jakis fajny szybki przepis kochane ,nie scchabowe i mielone i nie kurczak bo był ostatnio moze znacie przepis na ciasto nalesnikowe zrobiłabym ze szpinakiem mniam mniam :P co do pracy to czekam na telefon i czekam , i czekam ....i sie na niego patrze jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pasazu grunwaldzkim do jaskis 6 sklepow i wczoraj bylam na rozowie w sklepie spożywczym zaproponował mi pan 1500 netto na początek i bym chciała tam pracować z domu blisko ,10 minut piechotką , poza tym ja lubie sprzedawac jakies targi ,place to mój żywioł mam talent do handlu po tacie mieli wczoraj 4 panie ale ja byłam pierwsza na rozmowie jeśli mnie nie przyjmnie to poskładam cv w Magnolii wydrukowałam juz 15 szt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na pewno w niejednym miejscu na Ciebie się zdecydują.. w ciągu miesiąca wielu pracowników odejdzie z pracy, bo studia, bo rok akademicki :) piję kawkę, a Tora sopbie poszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz świruje ,tydzien bez pracy a mi sie nudzi masakrycznie ,zwłaszcza ze mieszkam u faceta on w pracy ,ja sama w domu ,tak cicho tylko De mono gra a u mnie w domu pewnie 3 kotki biegają ,piesek ,i gwar tłok i głosno tak jak lubie ale będę musiała sie przyzywczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny chetnie przylacze sie do dyskusji, fajny watek \'smutki i radosci\'...czasem nie mam do kogo geby otworzyc wiec z wielka przyjemnoscia wygadam sie na forum :)) jezeli nie macie nic przeciwko.. O bla di o bla da oto przpis dla Ciebie 2 szkl maki, szkl wody, szkl mleka, 2 jajka, szczypta soli, 2 lyzeczki cukru. Skladniki polaczyc, dokladnie wymieszac. Warto dac troche wody gazowanej, cisto bedzie puszyste. Wstaw do lodowki na 20 min bedzie lepsze.. Lubie gotowac wiec moge podrzucic Ci pare przepisow. Z tego co przeczytalam zaczelas mieszkac ze swoim lubym i gotujesz obiadki, fajnie..bo jak to sie mowi przez zoladek do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już wróciła:))) witajcie:)) a z tym wstawaniem- u mnie godzina do przodu, wiec to tylko takie wrażenie(teraz 11:39:) o bla di- ciasto nalesnikowe: mleko, mąka, jajko, szczypta soli, wymieszać zeby grudek nie było i na patelnie:))) ja dodaję szczyptę proszku do pieczenia, zeby były pulchniejsze ( o ile w ogole przy naleśnikach o pulchności można mówić:)) ilość mąki i mleka- na oko (ja daję ok. 2 szklanek mąki), mleko- tyle, żeby nie bylo zbyt gęste i zbyt lejące:) jak robię na słodko to dodaję jeszcze cukier waniliowy- wtedy wniliowy aromat unosi się w całym mieszkanku:)) lubię to:) a pomysł na błyskawiczny obiad- często stosuję, jak mi się nie chce robić nic- ryż z mięskiem i sosem uncle bens:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia i brat pija yerba mate non-stop... w smaku niezbyt dobra,ale wlasciwosci i dzialanie rewelacyjne. Babcia ma problem z poziomem cukru, od koad zaczela pic ta herbate problemu praktycznie nie ma..mysle ze warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolatina- witaj:))) o bla di- tylko, jesli nie pijasz kofeinowych trunków to uważaj na yerba- poza tym uzależnia;) serio:) w zeszłym roku mój M. był na delegacji w Ameryce płd. (4 miesiące- nie wiem jak to wytrzymałam), no i tam wszyscy, jak okiem sięgnąc, piją tę yerba- chodzą z termosami i siorbią z kokilek- zupełnie jak Cejrowski ostatnio:) ma dużo wapnia podobno:) a w smaku paskudne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bla di- to masz na razie tak samo jak ja:) siedzę i sie zastanawiam co na obiad:))) przyzwyczaisz się niedługo:) umknęło mi, ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenko- oj, jak Ci dobrze:) fajna ta praca:) też kiedyś taką miałąm- na państwowym garnuszku i takiej też będę szukała, jak już osiądziemy gdzieś:), no, chyba, że na policję się zdecyduję, ale to się jeszcze zobaczy:) carolatinko- opowiedz coś więcej o sobie:) skąd jesteś (może być tylko region), co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki gdybym była w domu to bym sie mamy spytała a tak to mam was zrobie nalesniki ze szpinakiem i czosnkiem mniam mniam zaraz sie uwinę na zakupy do tesco , jak dobrze ze mam blisko-na wprost :P co do herbatki juz zamówiłam w ciemno :) http://allegro.pl/item412674074_2_olbrzymy_500_ml_2_bombilla_yerba_mate.html przepisy bardzo chętnie na rita87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×