Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

no ale pisałam wam że ja chce wasze konkretne sytuacje z życia jak reagujecie na cos to wam napisze jesli bede wiedziała co wtey robić ide spac rano jutro 1 dzien pracy wiec sie wyspac muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bla di - powodzonka jutro, ja muszę jutro wstać o 6 i czeka mnie cały dzień w biegu taki zimny, powakacyjny prysznic...:P wiesz, w sumie muszę się na spokojnie zastanowić,jakie sytuacje są pod tym względem szczególnie trudne, na początek może niech będą kontakty z ludźmi na uczelni ot tak na codzień, takie bardziej nieformalne sytuacje,jak przełamać lody etc ale też na zajęciach,jak się nie gotować,gdy uwaga nagle jest na mnie skupiona i jak sie przełamać,żeby po ludzku się w takich momentach wysłowić :D:D:D tym bardziej,że na co dzień obcuję w ekipie samych lasek, które to uważają się za pępki świata;)qrczę ciężko opisuje się takie rzeczy szczegółowo :) carolatina:) a Ty jaką masz taktykę,że co raz lepiej Ci idzie hmm?:D dobranoc dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem tak wczesnie i pewnie wszystkie śpicie. Powodzenia dla koleżanki w pierwszym dniu pracy. Z tą pewnością siebie to jest u mnie tak że tojest coraz lepiej . Kiedyś rodzice mieli duży wpływ na mnie i często to wykorzystywali ale teraz ja sie nie daje . Dużo zależy od tego jaki stosunek maja rodzice do nas i czy dali nam poczucie bezpieczeństwa. Teraz mając swoje dzieci uczę ich samodzielności od małego bo to dużo daje. A przede wszystkim dużo dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Honza- ja nie śpię:))) pewnie serrenka, kotki, o bla di się szykują do pracy:) a ja z kawuchą już przed monitorkiem siedzę:) dziś jest ciasteczkowy dzień- w środy, od 3 tygodni, piekę ciasteczka:) miałam w tym tygodniu nie robić, bo się odchudzamy z M. ale nie mogę się powstrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki- masz przerażająco trochę w tej pracy:/ reprymenda za 3 min :( mam nadzieję, ze chociaż sama praca jest na tyle satysfakcjonująca,że takie szczegóły nie mają zbyt wielkiego znaczenia:) Serrenka- jak się zakupki udały? no i oczywiście kolacja? nie ma nic cenniejszego niż dobre relacje z rodziną lubego:) o bla di- czekamy na relacje z pierwszego dnia pracy:) no i kciuki trzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ślicznym paniom :D wieczór udał się super, zakupy niezbyt... chociaż trafiłam do Reserved ( LUBICIE? ) i okazało sie, że nowa kolekcja jest przefantastczna :) tora tora tora --- z czego Ty sie odchudzasz???? z tego, co widać na zdjeciach to masz figurę modelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja uwielbiam Reserved, poprzednia kolekcja byla super, nie mialam jeszcze okazji zobaczyc obecnej ale podejrzewam ze tez jest niczego sobie :) Obla di jak tam pierwszy dzien w pracy? trzymamy kciuki :) Nielegalna, nie wiem jak to zrobilam, ale mysle ze to zasluga zmiany otoczenia ; nowi ''normali'' ludzie to i moje nastawienie do zycia inne :) poza tym z roku na rok jestem coraz starsza,dojrzalsza, pewnie tez ma to jakis wplyw.. Milego dzionka zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenko- oj, słodzisz dziewczyno:))) zdjęcia są w większości sprzed 2 miesięcy- to z lodami aktualne- nie mieszczę się w spodekni juz:)) i po tym wnoszę , że nadszedł czas dietki;)))) reserved- bardzo lubie, w ogole bardzo lubię wszystko co polskie, kosmetyki, ubrania, meble,nawet sprzęt agd:) jedynie do samochodów produkowanych u nas nie mam zaufania, ale one w sumie nie są polskie:) to taki mój ekonomiczny patriotyzm:) etraz nie mam wyboru, ale jak w PL się wybieram na zakupy, to najpierw obchodzę polskie sklepy, dopiero jak w nich nie znajdę tego, czego szukam, udaję się do innych:) carolatina- jakie to straszne, że otoczenie jest tak naprawdę determinantem naszego samopoczucia= zachowania... chyba wszyscy tak mają...ja na pewno. A te wszystkie cudowne wskazówki wsłuchiwania się w głos wewnętrzny... nie wiem...może już czas na mnie- na zapisanie się na kursy jogi? może wtedy usłyszę tę harmonię niezależnie od sytuacji;))) ciasteczka gotowe:) znów pochłonęłam całą masę ich - i tyle z mojego odchudzania;)) jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrena dlaczego?? co sie stalo?? tora tora zaczyna mi sie powoli podobac w tej pracyi ta sama kadrowa co wczoraj mnie upomniala dzisiaj powiedziala ze mam ladne spodnie ;P hehe a no i o 7.38 to juz siedzialam w pracy :( bo mam na siodma ale dzieki temu koncze wczesniej :) obla di.... Jak tam w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :P Do mnie ciągle ktoś dzwoni w sprawie korepetycji, a mnie się nie chce. Nie lubię się użerać nawet nie z dziećmi, a ich rodzicami. Wolę pracę w biurze :P Mój M dalej kulawy chodzi, a ja po kilku dniach wyręczania go padam. W ogóle jakoś tak mniej energii mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna19 widac ze masz mniej energii bo jakos nawet pisac Ci sie nie chce ;P Ej zauwazylyscie ze Agnes nam zniknela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ci faceci co my z nimi mamy. Ja zaraz idę do pracy mój synek wczoraj wieczorem powiedział że nie pójdzie ze mną, że się nudzi w przedszkolu i płakał mam nadzieje że jak się wyspał to mu przeszło. Tora ... ty masz idealną figurkę to nie masz co się odchudzać a ciasteczka tego raczej nie zmienią. Ja musze uważać z jedzeniem gdyż w mojej rodzinie wszystkie kobiety mają około 80 kg w zwyz dlatego muszę trzymać sie pewnej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów na postarunku:))) cześć i czołem:) kawa wypita, ciastko zjedzone:) co tam jak tam u Was? Serrenka- wal jak w dym co z tym chłopem? jak na razie poradnia działa bez szwanku:))) Martyna- łomatko, cierpiący facet- najstraszliwsza klęska żywiołowa,jaka może spotkać kobietę;) dla mojego wystarczy grypka albo skaleczenie niewielkie- i mam umierającego w domu:) a wiadomo, dla człowieka w agonii się nie odmawia:) z czego dajesz korepetycje? Kotki- kadrowa też człowiek ;) czasami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim nie jest źle, nie jest klęską w tym znaczeniu. Raczej tylko utrudnia to życie, bo ma szynę i nie za bardzo może chodzić. A więc mam 2 razy więcej pracy i jeszcze robię za szofera. Studiuję filologię angielską, więc zakres korepetycji mam wąski, ale chyba każdy się domyśli teraz jaki ;). Ale w tym roku nie mam na to nawet czasu. Tak a propos, Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputerowiec PC
hej Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie pamiętam już o co wczoraj chodziło :) Dzisiaj odwiózł mnie do pracy jeden z sąsiadów, stwierdził, że jestem nawiedzona :o ale śmiał się, więc nie wezmę tego do siebie :P ostatecznie odpłaciłam mu się, że moje nawiedzenie to ta energia życiowa, o której istnieniu on już zdążył zapomnieć ( bo jest trochę po 30, jak myślę ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tora tora tota
hahha, dobre z tą energią życiową :D jeśli zapytał o godzinę, a Ty nie zaczęłaś wywodu pt. "czymże jest czas dla duszy..." to jego twierdzenie jest bezpodstawne :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już jestem po pracy teraz jakiś obiadek muszę ugotować mojemu męzowi. Ale on ma sobie ze mną dobrze przyjdzie z pracy obiadek na stole, posprzątane , dzieci już prawie w łóżku żyć nie umierać , a ja przecież też pracuje. Mam dzisiaj do niego żale ale pewnie nie długo jak zawsze przejdzie. zastanawiam się co kupić mężowi na 10 rocznicę ślubu pomóżcie bo na razie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć KOCIAKI :D mam wolną chatę na całe popołudniu,robię sobie maseczkę i próbuję przygotować scenariusz zajęć,bo jutro już zmuszona jestem poprowadzić pierwsze zajęcia,mam kisiel w gaciach i stresa przeogromnego,a zatem trzymajcie kciuki i to dosłownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzisiaj spoznilam do pracy 40 min :( wstyd musze se 2 budzik zafundowac, bo mi sie zdaza wyl budzik i isc dalej spac :( ide sie robic piekna i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, już drugi raz zajrzałam na ten topik i postanowiłam coś napisać, bo widzę, że mimo tego,że już jakiś czas rozmawiacie to nie ma żadnych uszczypliwości i chwała Wam za to :) Niestety jeszcze nie przeczytałam wszystkiego i mogę mieć jakieś ubytki w informacjach co postaram sie nadrobić;) Mam 23 lata, od prawie trzech tygodni mężatka, jestem z okolic Białegostoku, V rok pedagogiki przede mną.... to ja tak w skrócie:) Mam nadzieję, że mogę dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×