Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

już dostał i to nawet kilka: dywan do naszego mieszkanka ( sam sobie zażyczył :P), spodenki, torta, karteczke z życzeniami a dziś rano obudziłam go śpiewając " dziś są twoje urodziny" Rynkowskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nudze sie w domu ogladajac piratów z karaibów. juz za długo trwaja te wakacje moje :| w zeszlym roku pojechalam do pracy nad morze, a w tym roku sie opierdalam przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 3 razy w ciagu 3 lat wyjechała na weekend a tak to w tygodniu praca a szkoła w o drugi weekend ,a jak pracuje w empiku to jeszcze mam ruchomy tydzien pracy czyli np. moge miec woony wtotek ale pracowac w niedziele musze czasami planuje jechac na urlop do tunezji albo chorwacji ale dopiero w marcu dziewczyny ja sie zbieram do pracy a musze sobie zrobic jakies kanapki i z psem wyjsc wiec papapa i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksjd
no i przeczytalam caly temat i przyznam ze calkiem milo sie was czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksjd
serrrena- ojj chyba mi nie wolno ,mam dopiero nieclae 19lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksjd
ale mnie zaszczyt kopnal :D nie wiem co by napisac... straniclam ostatnie 2 lata na niczym , ostatni rok siedzialam w domu .teraz planuje isc do jakies szkoly wieczorowej...a co dalej zobaczymy :) chlopaka mam jak narazie jest dobrze. jak cos to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksjd
i nie zwracajcie uwagi na moje zamiany liter ,stram sie pisac szybko i jakos samo tak wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
oj dziewczyny widzę, że się rokręciłyście! ja planuje zapisać się od października na kurs francuskiego bo chcę zrobić certyfikat. Potem pojadę do Paryża i będe podrywała Francuzów :P pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) no ja zaraz będę mykać do domu , potem party :D miłego popołudnia, pewnie dopiero jutro sie na kafe pojawię :) buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dolaczam do Was, oczywiscie przyczytralam wszystkie strony tematu :) i prosilabym tez o ksiazke na maila LandM@interia.eu A ja jeszcze mam 22 lata :) od prawie 5 lat z przerwami mam swojego starego chopa (31) bylo z nim troche kryzysow ale teraz sie jakos naprawil, mamy zamieszkac ze soba i mega sie boje tego bedzie mi brakowac moich znajomych z sasiedztwa :( wiec teraz dzien w dzien szaleje z nimi a on albo siedzi w domu albo idzie do swoich znajomych. I zgadzam sie z ktoras z kolezanek ze z toksycznych zwiazkow sie najgorzej wychodzi. od 4 lat jestem na pierwszym roku studiow najpierw dzinnie teraz zaocznie. A no i od 3 lat moj chop jest moim szefem pracuje z nim 3 dni w tygodniu wieczorami a od kietnia jeszcze pracowalam normalnie na etat ale mnie oszukali to sie zwolnilam i sierpien se wolny zrobilam teraz nie chce mi sie wracac do zadnej roboty :( ale od wrzesnia znowu bede pracowac na etat plus z tym moim chopem wiec ogolnie malo czasu mam ale jak sie chce miec fajna kase a nie ma sie ani prawka ani studiow to tzreba zapieprzac hihih Oj chyb a sie rospisalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,tak sobie czytam wszystko i tak sobie myślę,że jesteście super laski:D chętnie się do Waszych pogaduszek dołączę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowa o kacu,to ja mam dzisiaj mega gigantycznego kaca, ale za to w miarę pozytywnego jak na kaca :D idę na spacer z pieseczkiem moim zachłysnąć się świeżym powietrzem,bo kiepsko dzisiaj ze mną oj kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) co za weekend ! kac był i to jaki :D wczoraj był las i grzybobranie, wróciłam przemoczobna.. a teraz choruję tu za biurkiem.. :P jest dziś ktoś na kafe?? witam nowe Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:) Siedze własnie w pracy, mam święty spokój i łagodne przejście po weekendzie, bo szef ma dzisiaj dzień urlopu :D Rano jak wstałam nie wiem jakim cudem wytoczyłam się z łóżka:D Za oknem pogoda jakby conajmniej burza miała być, a ja na rowerku popindalam do pracy:O Ale naszczęscie się rozpogadza:) Wychodzi słonko, troche mnie ono \"podbudowuje\" bo od paru dni mam jakiegoś dołka... Głownie z powodu mojego kiepskiego życia uczuciowego, chyba lepiej być samą i sobie facetami głowy nie zawracać, bo zawsze jak mysle ze to jest \"to\" to nagle klapa po całości... eh... Pozatym od dzis postanowiłam się odchudzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) dzień dobry:) dzis trafilam na ten topik:) bardzo przyjemny:) czy jako 26-latka nie jestem za stara,zeby tu poprzebywac z Wami? dodam,ze przedluzylam sobie mlodosc-dopiero w tym roku skonczylam studia:) a duchem powyzej 21 nie siegam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję trzecią kawę:) uuwieeeeelbiam kawę:) jestem pijaczem kawy, nie mogę powiedzieć,ze smakoszem,bo nie rozróżniam poszczególnych gatunków, ale dzielę kawę na smaczną i niesmaczną:) jak dla mnie wystarczy:) siedzę sobie w domku- jestem tzw. kurką domową, choć wolę określenie "strażniczka domowego ogniska":) dzis jest dzien prasowania- jak ja nie lubie prasowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy :) jak nas teraz dużo :D 3opcje a zdradzisz nam jaki sposób wybrałaś?i ile chcesz schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×