Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z jakiego jesteś byłego województwa - ja krośnieńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny, jak tak piszecie to zaczynam wierzyć. Aż mnie coś w jajniczku zakuło - może to objaw? :D beta32 - ja nie wiem kiedy ta @ ma przyjść dokładnie, bo mi się cykl ostatnio poprzestawiał, ale w/g jajeczkowania (chyba je trafnie wykryłam.. ) to 30go września, ale może też być 2 paźdz, lub 8-my.. Dobra wpiszę 2 paźdz. NIK............ DATA DZIE@...........WIEK .............MIASTO...... Ania_B..........15.10..................27............... podkarpackie Iza33............20.10.................33.............. .podkarpackie Wodnisia........02.10.................36...............zach-pom Ania_B - zaklinaj, zaklinaj! Ja też będę! Dziewczynki lecę, bo mnie obowiązki domowe wzywają - mój synuś zaraz ze szkoły wróci wygłodniały :D Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nie jestem sama z problemem okreslenia owulacji. Wodnisia mi też ostatnia spóźniła sie 2 tygodnie i teraz na slepo celuję a termin następnej wyliczyłam z kalkulatora w internecie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK............ DATA DZIE@...........WIEK .............MIASTO...... Wodnisia........02.10.................36...............z ach-pom Ania_B..........15.10..................27............... podkarpackie Iza33............20.10.................33.............. .podkarpackie pozwoliłam sobie na uporządkowanie listy od najwcześniejszej @ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też już się żegnam czas do domku, nareszcie:) jakoś dzisiaj ledwo wysiedziałam. Powodzenia wieczorkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dziewczynki ja tez juz zmykam , jutro impra w firmie ! :D dla staraczek pozytywne fluidki przesyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dotarłam a wy znikaie :( dobra dopisuje sie i klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NKI...............DATA DZIE@..............WIEK..............MIASTO....... Wodnisia..........02.10....................36................z ach-pom mAAm.............12.10.....................29................W-wa Ania_B............15.10.....................27...............podkarpackie Iza33.............20.10.....................33...............podkarpackie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania _B- a ty chyba dostałas dzień przezdemna @ taki mi sie wydaje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochane poczyniłam juz zakupy hiiihi:) winko , serki pleśniowe, winogronka i mam nadzieję że mi sie dziisj patrzałki same nie zamkną :) a jesli tak się stanie to że mnie ten mój slubny przez sen dopadnie :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA-🌼 cieszę się że już się znalazłaś :) bo juz myslalam że nas zostawiłas :o kochana ja nadal zaklinam wszystkie nasze @cholery:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA-@@@@@@@@@@-ZAKLINAM ANIA_B-@@@@@@@@@@-ZAKLINAM IZA33-@@@@@@@@@@-ZAKLINAM I sobie tez pozwolę;) mAAm-@@@@@@@@@@-ZAKLINAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ANIU że ty też już znikłaś :(😭 Ja tak sobie myślę ..........mhy............że z tego co wyliczyłam to 14 dzień cyklu przypada mi na 25 a 16 na 27 wiec jest chyba szansa że może dzisiaj udało by mi się zaskoczyć na dziewczynkę bo to ponoc przed owulacją :o mhy...............jesli bym ja mial 25 sama juz jak to jest z tymi dziewczynami zdradzac tajemnice hihiihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska27
Fajna strona, ja też już od ponad roku pracuje nad drugim dzidziusiem i nic.Znowu ciocia przyjechała.Synek skończył już 5 lat.Mam 27 lat za pierwszym razem wyszło, a teraz po prostu nie wychodzi.Chyba głównym problemem jest stres. Trzymam za wszystkie starające się w kciuki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nuśka27, zobaczysz napewno się uda, tylko potrzebny jest czas. Wiem coś o tym. Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki mAAm ja dostałam ostatnią @ 10.09 a nie wiem kiedy ty dokładnie dostałaś :):) kupiłas winko i ser plesniowy pyyyyyyyycha i do tego jeszcze gruszka :):) aż sie rozmarzyłam no dobra ja po starankach :P:P:P:P:P niestety zostałam sama 😭 nuśka witaj i zapraszamy no i widze że z tego samego wieku jesteśmy :D:D:D:D:D a ten topik jest pomyslny dla kazdej staraczki więc koniecznie tutaj musisz zostać :):):) a owoce szybko sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Miała być w środe ładna pogoda - a leje deszcz i jest zimno wrrrr nawet z łóżka nie chce sie wyjść okropność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×