Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Monia ale mi smaki narobiłas :) to kiedy mogę wpaść ?:P Iza jedziemy razem? :) pasta.... miaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a ja bym tak skosztowała te ciasteczka cynamonowe z jabłkami :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Ledwo Was doganiam pisarki! Odpisuję od 29 stronki.. Evika77 - będę pracować w dziale finansów, na razie niewysoko, ale firma rozwojowa, więc liczę na szybki awansik :P kisa - dziękuję za fluidki! Połapałam wszystkie :D A te objawy już minęły - nie wiem co jest grane.. mAAm - dziękuję, dziękuję kochana. Ania_B - och, coś musi w tym być - z tymi zmianami :D, oby czary podziałały! ewcia26 - strasznie mi przykro.. czytałam o poronieniach i to prawda, że wiele kobiet to spotyka.. Wiem, że to teraz trudne, ale nie poddawaj się. My tu, na tym szczęśliwym topiku będziemy z Tobą ❤️ Beta32 -.. ja bym takiego dziada..!!! na policję!! Dobrze, że się przyznał, dupek jeden :P No, masz rację z tym wyliczaniem.. ale to już chyba silniejsze ode mnie.. Ale obiecuję! Jak teraz nie wyszło i ta @ wstrętna przylezie, to w październiku idę na całość, koniec wyliczania, pełen spontan! Evika77 - nie spałaś, kochana, bo przeżywałaś dzisiejszą wizytę u ginekologa. Koniecznie napisz jak wrażenia! iza33 - a u mnie takie słońce - przesyłam troszkę :D MONIA-MAMA - witam naszą założycielkę ❤️ zapraszam na listę staraczek :D NIK...............DATA DZIE@........... ...WIEK..............MIASTO....... Wodnisia..........02.10....................36........... .....zach-pom mAAm.............12.10.....................29........... .....W-wa Ania_B............15.10.....................27.......... .....podkarpackie Iza33.............20.10.....................33.......... .....podkarpackie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnisia miałam to samo właśnie rzec :P maam ❤️, napisz jeszce raz poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pisze jeszcze raz ale juz skrutowo:) ja mam dzisiaj w wawie piękne słonko, wiec rozsyłam je w cztery strony swiata aby kazdej swieciło ciepelko :)Zaczne od tego ze wczoraj ta baba zatwierdziła projekt :) i cale szczęscie bo jak 6 lat pracuję na swoim to takiego wybrednego babska jeszcze nie spotkałam :) Wczoraj miałam do 19.30 dzieci w domu ale było nawet spoko przekupiłam ich pizzą peperoni :) i jak juz sobie poszli to cała zadowolona chwyciłam laptopa na kolana i myslesobie poklikam z wami a tu brzeczy domofon i znajomi nam sie zwalili :o bardzo ich lubie ale tak bez zapowiedzi i siedzieli nam do 1.30 a slubny o 6 wstawał bo dzisiaj na targi jechał:o wiec wczoraj nici z nocnych dyskusji ale dzisiaj to juz będzie murowanie :) bo slubny już o 9.00 dzwonił ze kupił 2 buteleczki francuskiego winka :)Szczeze wam powiem że slubny ostatnio bardziej nakrecony na dzidziusia niż ja hihiiihi:DMam taka cichutka nadzieję że zaliczę się do grona dwuch kresek i go nie rozczaruję ;)Co jak co dzisiaj mam 14 dień wiec działam :) a co do gosci to tak sobie myslę ...mhy... może to i dobrze że przyszli...bo plemniorki się wzmocniły :)I dyskusja moze zaowocuje :) ANIA-B- trzymam piach aby dzisiaj sie udało , jak by co to kule z pod łózka i przykówaj :) BETA- kochana tylko mi tu bez nerwów!!! a jesli chodzi o tego typa z parkingu to i tak mu myszy tapicerke zjedzą że zadziera z kobietą w ciaży i jeszcze mu bobkow narobią do bagaznika :p to sie jeździć nauczy :)👄 EVIKA- u lekarza będzie ok my to wiemy i ty to wierz kochana daj znac jak było👄 IZA- mam nadzieję że słoneczko już doleciało 👄 WODNISIA- a jak u ciebie kochana dzisiaj??👄 MONIA MAMA- witam prezesowa topiku :) i trzymam dwie piąstki za dwie kreski na tescie :) dopisz sie do naszej tabeli :)👄 WŁASNIE MAMUSIE A CO Z WASZA TABELKĄ Rany znowu wam napisała , a miała to byc wersja skrutowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem maam , troche mam młyn w pracy ale zagladam i grzecznie wszytsko przeczytałam :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwcie co :) uciekam piec szarlotkę :) Marzy mi sie taka cieplutka z kulka lodów waniliowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz upieke to powysyłam wam wirtualnie w takich torbach chłodniczych ;) co by sie kulka lodow nie rospuściła HIHIIIIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to lece do kuchni :D pa,pa,pa za godzinkę :) KISA- zachcianki jak na dziewczynke hiiihiiih:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie udalo. Znowu przyjdzie mi dlugo czekać a ja nie chce przez to przechodzić. Sorki ze do Was zadko zagladam ale permanentny brak czasu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beami dasz rade , trzymaj się kochana❤️ i pamietaj nie wolno Ci się poddac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już jestem z powrotem dziewczyny słońce dotarło do mnie ❤️ :D:D:D:D dziekuję mAAm za przesłanie a z tą szrlotka o matko boska ja uwielbiam szarlotki - to mój ulubiony placek, więc jak upieczesz to prosze o przesłanie tylko bez lodów :):):):) Wodnisia zaglądaj zaglądaj bo jesteś bo jestes na pierwszym miejscu Beami tylko sie nie załamój i nie martw, jak sie nie udało teraz to uda sie nastepnym razem, nie można tak od razu rezygnowac i poddawac się :):):) zresztą na tym topiku wszystkie dziewczyny zachodzą co nie :P:P:P:P:P:P dzisiaj mój 15 dc wiec starania pełną parą ;););) mAAm tylko za głośno proszę nie szaleć bo sie zdekoncentruję :P:P:P:P:P ja na wieczór mam kabanosy, winko i gwiezdne wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za miłe powitanie :) :) :) i dopisuję się na listę staraczek ;) NIK...............DATA DZIE@........... ...WIEK..............MIASTO....... Wodnisia..........02.10....................36........... .....zach-pom mAAm.............12.10.....................29........... .....W-wa Ania_B............15.10.....................27.......... .....podkarpackie Iza33.............20.10.....................33.......... .....podkarpackie MONIA-MAMA....30-09.....................35................pomorskie Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece dziewczyn szybciej do domku...wszyscy wściekli, że premii nie ma :( dzisiaj robię gołąbki na obiad - też mogłę podesłać jak ktoś lubi :) a później bara bara :) nie ma co się oszczędzać ;)papap Monia teraz czekamy na twoje informacje -oby @ nie przyszła trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia to my teraz koleżanki po fachu :) trzymaj się i życzę szybkiego awansu, Ania u mnie też słońce w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju u mnie tez słońce swieci hurrra! ale fajosko nareszcie:) az mi sie pracowac chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kochane dziele szarlotka otwierac okna i łapać;) ANIA_B- [] - bez lodów proszę👄 EVIKA77-[]-z lodami proszę👄 IZA33-[]-z lodami proszę👄 BETA-[]-z lodami proszę👄 WODNISIA-[] z lodami proszę👄 MONIA MAMA-[] z lodami proszę👄 KISA-[] z lodami proszę👄 BEMI-[] z lodami proszę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×