Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

tu tez znikły były ptaszki ;) 2>2 moze wyjdzie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem cisza nastała bo szarlotke wcinacie :p ANIA- ja tez uwielbiam szarlotę :)a co do głosnego zachowania mhy....no nie wiem ,nie wiem bo przez sciane mam kuchnie to moge sobie troche pokrzyczec :p a ty kochana sie nie dekoncentruj i koncentruj tylko na żywiol idź 👄 BEMI- głowka do góry i nie uzalaj mi sie bo opieprze chłopa za wsiaz i działac od nowa :) 👄 BĘDZIE DOBRZE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maam przepyszna była, jeszcze...jeszcze...:):) Kurde dziewczynki nogi mi zaraz do tyłka wlezą od tego biegania, ja chcę do domu, buuu... Izie to dobrze:) i stronka u mnie też się nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooo iza już w domciu ech jednak jakieś korzyści ze strajku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja na tej stronie co juz kiedys podawałam www.edziecko.pl wlazłam w porady gina i jest tam masa róznych pytań i odpowiedzi , o dni plodne ,porod, sluz o wszystko , jest tez lista bialych ginów i czarnych nie polecanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla chetnych głodomorków {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}troszke kawaleczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tak sobie myslę że jak zobaczę 2 krech na tescie to chyba oszaleje ze szczescia :) bardzo bym chciała :) choc wiem że w tym miesiacu to jak los na loteri :o ale moze uda się trafic ten wygrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mAAm zaczynasz mnie denerwować z tymi "czuje że mi sie nie ud" proszę mi takich dyrdymałów ni episac !!!!!!! nie mysleć!!!!!!!!!!!! i nie gadać!!!!!!!!!!! bo jak nie to pojade do tej warszawy i cie znajde i ci złoje tyłek porzadnie :D:D:D:D:D:D zrozumiano !!!!:D:D:D:D: tak jak było powiedziane ten topik jest szczęśliwy więc wszystkie w tym miesiącu zaciążymy huuurrrraaaa ❤️ ❤️ a skoro nie wygrałaś w totka to na tej loterii bedziesz miała więcej szczęścia TAK!!!!!!!!!!!!!!! Ja w to wierze moja kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pamiętaj o jednym "JAK MÓWISZ ŻE TOBIE SIE NIE UDA TO ZNACZY ŻE MI TEŻ NIE" przypominam, że jedziemy na tym samym wózku jak ty to i ja ❤️ Kurde my sie nawet kochamy w te same dni hahahahahahah no nie moge :):):) supppppeerrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli miałyśmy @ prawie w tym samym dniu, staramy sie w tym samym dniu, testujemy w tym samym dniu (prawie) i rodzimy w tym samym dniu - umowa stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mi jeszcze jdna panienka wyskoczy na tym forum i będzie mi biadolić to złeje tyłek internetowa rózgą Zrozumiano. Jestem może najmłodsza ale wprowadze tu porządek ;);););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie rozpisałam !!!!!!!!!!!!!!! kochane moje bo my tu jesteśmy razem jak jedna rodzina i musimy sie wspierać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje uda się Wam wszystkim, ja w to wierzę i wiem że tak będzie. Uda się zobaczycie, bo ten topik jest zaczarowany i każda z Was kochane dziewczyny wkrótce zobaczy na teściku dwie kreseczki. Ja to wiem kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ma racje, uda się każdej z tego względu, że @ zaczarowane i topik szczęśliwy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dzięki dziewczyny u Was tyle optymizmu ze szok, od razu mi lepiej:) Dzięki za szarlotkę. U mnie 7 dzień cyklu staranka rozpoczęte bo mam krótkie cykle, zakupilam po raz pierwszy testy owulacyjne spróbujemy zobaczymy:D Skoro piszecie że wszystkie na tym topiku zaciążymy to ja Wam wierzę - mam nadzieje ze będę się chwalić niedlu go dwiema kreseczkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Beami, na pewno:) No i na mnie przyszła pora, do jutra kochane:) Trzeba na jakiś spacerek z rodzinka się wybrać tak pięknie jest:) pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta papapa no dzisiaj piękna pogoda na spacer ja tez bym poszła ale niestety mój mężczyzna nie da sie wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×