Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

co wy kobiety macie z tym wymaslaniem sobie choróstw no wiesz mAAm zaraz ci wyślę wirtualnego kopniaka normalnie :):):):):):):) żeby mi to było ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przesunął się wydłużył to normalna rzecz a może to ze stresu sie nie pojawia bo sie denerwujesz teraz tak więc NAPEWNO powtarzam NAPEWNO nic sie złego nie dzieje :):):):):):) uwierz koleżance po przejściach 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sama nie wiem...brzuch czasami boli jak na @ - szczególnie rano zanim się rozruszam porządnie....poza tym często sikam (ale wmawiam sobie że to dlatego że dużo pije), mam zgagę (a na co dzień nie miewam) no i czasami nudności...temperatura wciąż około 37...37,2 ale ja mimo wszystko myślę że jednak @ przyjdzie tylko z opóźnieniem...dlatego chyba nie testuje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj oj oj jofika mie sie wydaje że jednak nie przyjdzie @ z tego co pisze twoje objawy sa nad wyraz owocujące :):):):):):) tego ci zycze z całego serca 🌼 jeżeli wolisz czekać to czekaj az sama bedziesz gotowa na zrobienie testu, choć uważam że nie powinnaś :):):):) bardzo mocno tzrymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA-❤️ to ja juz gratuluję !!!! a ty zasówaj po test :D bo stawiasz sobie mleko a nam winko kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Jak tam wasze @@@@@@@@ mam nadzieję że nie przyszły!!! I nie przyjdą!!!!!!! A u mnie w firmie pracuje 200 meżczyzn i 20 dziewczyn i wyobraźcie sobie 4 dziewczyny są w ciąży! Szok!!!!!! Ja zamierzam za jakiś miesiąc dopiero powiedzieć, niech trochę prezesi ochłoną..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 to widać że wasza firma sie rozwija pod każdym względem :D:D:D:D:D:D a może jeszzce nie wszytstkie powiedziały i czekają jak ty :):):):):) Dzień dobry wszystkim mAAm jofika jak sie sprawy mają, ja juz zacieram rączki pasuje żeby ktoś wkońcu ruszył do góry :):):):) to co dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jofika..
Joł - ja jestem...właśnie mykam na jakieś śniadanko bo siedzę z młodym w domu i jest bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Wygląda na to, że każdej z nas udziela się jesienny nastrój.. Jeśli za parę dni zobaczę 2 kreseczki, to na pewno dla mnie zaświeci słońce! mAAm, Jofika - jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dawno mnie nie było.Pozdrawiam. Mam pytanko po ile dni macie tą wstręciuchę??Bo moja ostatnia trwała 3.5 dnia to jest normalne czy może iść z tym do ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 do 4 dni ale ostatni dzień to tak cienko cienko wręcz wogóle :):):):) a cykle długie 33 dniowe :):):):) taki juz mój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja chyba w tym miesiącu będę musiała odpuścić dziewczyny dzidziusia bo musze prace znaleźc ech szkoda taki pech :(:(:(:( no trudno poczekam sobie jakiś czas a potem do dzieła :):):):):) a do tego czasu będę czarowac wasze@@@@@@@@@@@@@@@ żeby sie nie poajwiły i będe was dopingowac :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jak tam testujące? Jakieś nowe dobre wiadomości? Ja na etapie starań:) U mnie ostatnia @ trwala 2 dni:) a normalnie to 3do 5 ale to pewnie stres:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania trzymam kciuki, będzie dobrze, znajdziesz prace i to jeszcze lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a gdzie ty się znowu u licha podziewasz prosze mi sie tu natychmiast meldować bo jak nie to zaraz wsiąde w moje porche i cie znajde i siła przyciągne do komputera :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booosshhhheeeeee może dziewczyna szaleje ze szczęścia a my tutaj w niewiedzy siedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie moze dziewczyna szaleje ze szczęścia a my tu w niewiedzy siedzimy mAAm ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ma to jak 2 razy wysłać wiadomośc hmmmm cos mi internet szfankuje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mAAm co u Ciebie? Byłaś dzisiaj u gina? Test wyszedł pozytywnie? Odezwij się.... U mnie nadal cisza...temperatura wciąż 37,1 - tylko czemu ja wciąż mam przeświadczenie że @ zaraz zapuka do moich drzwi :-( Wiem wiem...testuj kobieto - ale ja się boje....bo co jeśli się okaże że test negatywny a @jak nie było tak nie ma - znaczy się że coś jest nie tak - tylko co?!?!?! I właśnie ta myśl, ten strach mnie paraliżuje przed zrobieniem testu :-( No! To wygadałam żem się Wam :) Ciut mi lżej na duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jofika i mAAm ja już dłuzej czekać nie będę kochane na wasze efekty!!!! Testujcie kochane bo ja już nie mogę się doczekać która następna. Zyczę Wam powodzenia! A ja jestem już dziś w pracy, dzień rozpoczał sie rewelacyjnie. Jakies magiczne fatum padlo na nasza firmę właśnie dowiedzialam sie ze kolejna osoba jest w firmie w ciazy. Czyli na 20 kobiet już jest 5 w ciąży., Szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny alez dzisiaj u mnie ciemno i pochmurno suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :):):):):) uwielbiam taka pogodę jofika moje zdanie jest takie ze lepiej znac prawde niż życ w niewiedzy bo to że nie zrobisz testu to nie znaczy ze sie wtedy nie nakręcasz wrecz odwrotnie TY SIE STRESUJESZ i po co ci to, kochana świat sie nie zawali!!!!!!!!!!!!! jak sie nie udało tym razem, ale ja wiem że jest wrecz odwrotnie ❤️ mAAm co u ciebie ????? dlaczego sie nie odzywasz :):):) kurcze my tu czekamy na dziewczyny a tu pustki co nie evika77 straszne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ania_B straszne tu pustki. Dziwię się że lubisz taką pogodę. Ja wręcz przeciwnie. Doprowadza mnie ona normalnie do depresji, zawsze jak pada deszcz to nie mam humoru i nie chce mi się żyć. A jak jest słoneczko to wtedy jestem pełna energii. Dziewczyny czekamy na was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 od zawsze lubiałam taka pogdę jak byłam dzieckiem i jak padał deszcz to ja uciekałam z domu i się chlapał na deszczu skakałam po kałużach wręcz w nich siedziałam non stop :P:P:P:P:P biedna mam sie ze mną namęczyła do dzisiaj mi to zostało - no może z wyjątkiem siedzenia w kałużach fakt dziewczyny zaniedbały nasz topik :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak ja tez sie opuściłam z pisaniem Aniu masz racje., ale tak jakos sie niezaciekawie czuje , słabo itd. Ledwo pracuje. Chętnie wzięłabym wolne. Dzis rano efekty specjalne miałąm. Przytulałam sie z muszlą klozetową. Wyszarpało mnie równo A ogólnie u mnie wszystko gra. Kolezanka wczoraj urodziła bliźniaki siłami natury. Dzielna kobietka. Tak sie chciałam z Wami tym podzielic :) POzdrawiam mamusie i staraczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest następna kruszynka :):):):):):):) witaj kisa 👄 ech szkoda że dopadły cie wymioty oby jak najszybciej przeszły :):):):) nie zarzucam mamuskom ale tym dwóm pannicom, które powinny nam powiedziec co sie dzieje, bo ja sie zaczynam martwić o ciebie mAAm 😭 :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Melduję się na topiku! U mnie nieciekawie tzn żadnych dolegliwości, a to już 4 dni przed terminem @, czuję, że nic z tego i tym razem.. mAAm - gdzie Ty się podziewasz?! Jofika - jak tam sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, to rzeczywiście biedulko wymęczyłaś się. Trzymam kciuki, aby wymioty już się nie powtórzyły bo to naprawdę okropne. Ja w pierwszej ciązy wymiotowałam chyba do jakiegoś 6-tego miesiąca, teraz nie wymiotuję, choć każdego dnia boję się że nastąpi ten \"pierwszy raz\" , ale mam cały czas mdłości. Jutro po południu idę do ginekologa z wynikami, trochę się boję. Jofika, mAAm gdzie wy się podziewacie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×