Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A ja jestem załamana :( U mnie w firmie szykują się zwolnienia. I to wcale nie małe. Już dziś wypowiedzenie dostało 20 osób. Jestem załamana :( Nie wiadomo co dalej będzie. Nie jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Evika kochanie bądź dobrej myśli.... Nie potrzebne Ci teraz sttresy i załamanki. Bedzie dobrze. Moze Ty wcale nie dostaniesz zwolnienia. Mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa firma stoi, jak teraz mnie nie zwolnią to zrobią to za rok. Także strasznie jestem przygnębiona, tym bardziej że mój mąż też pracuje w tej samej firmie co ja. Także nie jest ciekawie, narazie zwalniają tylko z produkcji, ale już mówią o tym że potem wezmą się za biuro, jeśli na rynku będzie taki zastój. A naprawdę na poprawę się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyslam sie ze sytuacja jest kryzysowa, ale wiesz u mnie w firmie tez odczuwamy zastój. Moze to przez krach finansowy w swiecie. No trzeba byc dobrzej mysli , bo wiesz co za rok bedzie to nikt z nas nie wie. A po co narazac Twojego maluszka na stresy. Ono teraz najwazniejsze. Ja wierze ze bedzie dobrze. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek firma zajmuję się produkcją maszyn rolniczych i świadczy też wszelkie usługi dla rolnictwa. A rolnictwo? Teraz stoi :( Po prostu brak dopłat dla rolników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Pocieszam się tym, że przez najbliższy rok mogę czuć się bezpiecznie. W ciąży mnie przecież nie zwolnią, potem pójdę na macierzyński i najwyżej dopiero za rok. Ale słabe to pocieszenie bo utrzymać dwójkę dzieci bez pracy to sobie po prostu tego nie wyobrażam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) u mnie wieje jak diabli i zimno,,, brrrr :o a moją córkę dopadł jakis wirus , poszlam po nie do szkoly to wychowawczyni mowila ze skarzyła sie na ból brzuszka :( i nie zjadła obiadu bo mowila ze chyba bedzie wymiotowac ,, ma biegunke wiec nic tylko wirus, polowa grupy corki to ma :( teraz biedna spi przykrtya pod kocem , bo jej zimno, oby sie bidulka nie rozchorowała, na jutro mamy zaplonowany wyjazd do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mną to juz nikt nie tęskni :( Kochane ja dzisiaj szybciorem bo latam i załatwiam różne sprawy zwiazane z projektem i jeszcze zaczełam wymyslac sama dla siebie remacik ale odezwę sie wieczorkiem :) BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH KOBITEK👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika będzie dobrze trzymam kciuki:) Nie ma tego zlego co by na dobre ......... Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jak humorki po weekendzie? Jak wasze samopoczucie? U mnie nie najlepiej. Zwolnienia w firmie udzielają się całemu zakładowi, także atmosfera w pracy jest koszmarna! Cały weekend przespałam i przeleżałam w łóżku, nic nie chciało mi się robić, całe szczęście że we wszystkim wyręczał mnie mój mąż. Poza tym miałam dziś iść do ginekologa, ale jednak nie pójdę. Zmieniam lekarza, będę chodziła do innego ginekologa. Przyczyną jest to że mój obecny ginekolog przeniósł się do szpitala do innego miasta oddalonego od mojego o jakieś 70 km i potem mogą być problemy z przyjęciem na oddział w mieście w którym mieszkam. Tak to już jest że lekarz najpierw pyta o prowadzącego ciążę a potem sugeruje aby u niego się leczyć. Także w tym tygodniu zapisuję się do innego gina i zobaczymy co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny evika77 🌼 pozytywne myslenie jest teraz najbardziej porzadane, nie możesz myslec pesymistycznie NIE WOLNO I JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!! hmmmm u ciebie zwolnienia a ja jakiś czas temu sama szefowi dałam wypowiedzenie :P:P:P:P:P:P więc jeszcze pracuje 2 tygodnie :(:(:( z jednej strony szkoda odchodzic ale trudno nie dalo się dłużej tak pracowac nuśka 🌼 czyli na lipcówki 2009 hahahahha sie zalapiesz super!!!!!! Olaaaaaaaaa zdrówka dla córeczki :):) będzie dobrze powiem wam dziewczyny, że ja tez źle sie czuje od jakiegoś czasu hmmmm jakby to wytłumaczyć: jak coś zjem jest mi niedobrze, jak coś poczuję to jest mi równeiz niedobrze, często boli mnie głowa, nigdy nie miałamzadnego wirusa czy cos w tym rodzaju więc nie wiem jakie sa objawy, chyba ze mam nerwice żołądka :(:(:(:( praca nietstey wykańcza pozdrawiam wszystkie mamusie i staraczki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej i ja się odzywam z brzydkiej wawy...mam już dość jesieni i chce lata!! Mykam na jakąś herbatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie ładna pogoda, rano zimno ale teraz już słoneczko swieci:) Tzrymam kciuki Evika za prace. Ania a może to nie grypa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Widze, że grono nam się powiększa to dobrze, w grupie zawsze weselej, także witam nowe staraczki serdecznie:) i te \"stare\" oczywiście też. A mamuśką dużo optymizmu i zdrówka:) Sorki, że się nie odzywałam ale wylądowałam na 4 dni w szpitalu, plamienie przerodziło się w lekkie krwawienie i mój gin kazał jechać do szpitala. Kurcze niby wszystko pod względem medycznym jest ok, nie ma krwiaka, dzidzia pięknie się rozwija (w czwartek miała już 28mm) i nie wiadomo skąd te krwawienia, dziwne. Skonsultowałam z 3 lekarzami i żaden nic nie widzi, także teraz się byczę, biorę leki i raz na tydz zastrzyk, mam czasami już dość, ale czego się nie robi dla kruszynki. Evika kochana masz się nie zamartwiać bo to źle wpływa zarówno na dzidzię, jak i na Ciebie, teraz najważniejsza jest kruszynka, także dbaj o nią. Ania, ja trzymam całe pięści aby to nie była grypa tak jak napisała amama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) u mnie bez zmian cholery nie ma juz dzwoniłam do gina i tak jak poprzednio kazała mi zrobić test w środe i przyjśc w czwartek :o mógł mi sie przesunąc cykl ( w sęsie przedłużenia ) mam małego pietra bo ...co tu pisac sama nie wiem co mi jest :o A w domu tak sobie bo dowiedzielismy sie pare dni temu że teściowa zdradza tescia i musze męza na duchu potrzymać bo stoi miedzy młotem a kowadłem :o nie ciekawa sytuacja miedzy innymi nie mam mnie tu często ale staram się was czytac i dalej trzymam KCIUKI I ZAKLINAM WASZE @@@@@@@@@@@@@@@@ kochane napisze później 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maam to ja zaklinam Twoją aby jednak się nie pojawiła @@@@@@@@@@ i aby pokazały się dwie kreseczki na teście:) Dziewczynki ja też na chwilę uciekam jadę po wypis ze szpitala bo nie dali mi od razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też zaklinam Twoją @@@@@@@@@@@@@@@ i mam nadzieję że to nie żadne przesunięcie tylko malutkie dzieciątko!!!!!!!!!! Trzymaj się mAm i nie przejmuj się teśćmi, muszą sami uporać się ze swoimi problemami. A ja mam dziś straszną depresję, jest pochmurno, smutno i tylko płakać mi się chce. Chyba wezmę jutro wolny dzień, bo nie mam siły nawet pracować tak mi źle i smutno. Jakaś okropna depresja mnie dopadła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Evika zrób sobie malutka. przyjemność, nie wiem paczek, kosmetyk cokolwiek, dobrze Ci zrobi. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a to na dobry poczatek:) maam trzymam kciuki , ja nie jestem dobra w zaklinaniu ale Wy macie do tego rękę prosze pozaklinać moją @@@@@@, ja dopiero przed starankami w tym cyklu wiec wszystko możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciąż czekam ...i to czekanie jest najgorsze...lepiej już chyba wiedzieć - nawet jak z w tym cyklu miałoby się nie udać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję amama. Postaram się sprawić sobie jakąś małą przyjemność jutro, gdy będę miała wolny dzień. Ja zaklinam twoją @@@@@@@@@@@@@@ żeby nie przyszła przez następny cały rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki z całej siły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 [kwiatek[no przydałby ci sie filmik jakiś smieszny np. pamietnik brghit jones - smieszna rzecz, która ci poprawi humor i rozweseli, hmm popieram pomysł amamy - zakupy pomagaja tak czy inaczej :D:D:D:D:D:D:D:D:D jofika 🌼 no to zaklinam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@, której napewno nie dostaniesz no nie ma bata :):):):):):) trzymam kciukasy i mocno wierze że się uda a kiedy testujesz :):):) mAAm 🌼 kurcze a moż ejednak to jest właśnie TO :):):):):):):):):) amama beta 32 :D:D:D:D:D:D slońca moje napewno to nie fasolka bo jestem własnie po @ więc raczej jest to NIEMOZLIWE :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×