Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Sorki, że tak żadko wpadam ale nie mam czasu normalnie szok. Wstyd się przyznać ale śpię długo, potem jakiś obiad, jak się zmęczę to trochę poleżę, później synek ze szkoły wraca, mąż z pracy i tak leci ten czas. Kisa kochana ja na Twoim miejscu to bym wzięła chociaż z tydzień zwolnienia, bo urlopu szkoda będzie potrzebny, jak się dzidziuś urodzi, nie wolno Ci się przemęczać. Moja przygoda z krwawieniem miała prawdopodobnie podłoze w tym, że za szybko żyłam, tak powiedział lekarz, bo 3 mnie badało i nikt nic nie stwierdził, więc wyluzuj trochę i odpocznij jak jesteś zmęczona, bo ja byłam okrutnie. Pozdrowienia dla Was kochane i trzymam kciuki za te co się tak ociągają w testowaniu i te które jeszcze trochę i będą testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wiesz nawet nie miąłm czym rano wymiotowac bo jeszce ani nie piłam ani nie jadłam. Tez mam nadzieje ze to jednorazowe. Chyba sie nakreciłam bo pomyslałm o jedzeniu które mnie dźwiga i poszłoooooo.:D Nie bój sie wizyty. Wszystko jest w porzadku na pewno. Pozytywne myslenie... pamietasz? No dziewczyny faktycznie cos sie maam nie odzywa , moze przez te problemy z tesciami??? Izy dawno nie było, moze chora??? beta pewnie odpoczywa dalej. Oby wsyztsko dobrze było. Jofika ja bym nie czekała z testem. Rób go juz bo zwariujesz kobietko❤️. Ściskam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO jestes beta , ciesze sie , dzieki kochan chyba to przemysle faktycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyśl kochana, kruszynka jest najważniejsza ja tak się bałam, jak jechałam do szpitala, że serduszko nie bije, że jak zobaczyłam, że jednak jest ok to się poryczałam wczasie badania z ulgi i ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze bedzie dobrze u kazdej z nas. I chyba faktycznie pojde na zwolnienie beta. Słabam jest:) Dziewczynki cięzarne przytyłyscie juz cos?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...ja 2kg i taki mam apetyt, ze szok, ciągle chce mi się jeść muszę się chamować bo będę się toczyć. Jeszcze leki które biorę pewnie nie pomagają mi w utrzymaniu rozsądnej wagi,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta no ja 1kg albo nawet 1,5 , czyli jedziemy podobnie:D. Tez chce mi sie jesc ale najgorsze ze nic dobrac nie moge przez te mdłosci. Ogólnie jem więcej fakt. Pije tylko GAZOWANĄ wode mineralną. No niesttsy teraz tylko to wchodzi. I wiecie co dziewczyny bierze mnie na wymioty jak mam polknąc tabletke witaminki Prenatal, kurcze no narzie odpuszcam bo nie daje rady. jak juz połknę to zalega mi na zoładku ze ja czuję . Martwi mnie to troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to może odstaw te tabletki może mają jakiś składnik którego organizm nie chce, a on mądry jest i wie co potrzebuje. Ja łykam elevit jedną na 3 dni tak mi kazał gin i jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja przytyłam narazie jakieś 1,5 kilograma. W tej chwili nie chodzę już w swoje spodnie sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja tez po prenatalu źle się czułam. Zmieniłam te witaminy na witaminki dla kobiet w ciąży centrum MATERNA. sĄ REWELACYJNE I NAPRAWDĘ TO JEDYNE WITAMINKI PO JAKICH NIE MAM MDŁOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, Beta ja jeszce ubieram swoje ubrania ale czesto chodze odpieta :d i zakłądam dłuzsze bluzki albo sweterki. beta no odstawiłam narzie , elevit tez mam , ale az na sama mysl jakos mnie dźwiga pewnie juz psychika. Pamietam ze w pierwszej ciązy wogóle nie brałam witamin. Gin kazal mi jeśc warzywa owoce itd. I tak robiłam. Moze teraz tez tak musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę tylko w jedne spodnie ale one są z dodatkiem streczu więc jak narazie to one mnie ratują, a co do witamin to moze masz rację odpuść narazie jedz tylko więcej warzyw i owoców na pewno to zdrowsze niż łykanie tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane w ten deszczowy i paskudny dzień.Właśnie dzisiaj z moim synkiem pobiliśmy rekord w spaniu obudziliśmy się o 10.20 normalnie szok.Mój ślubny mnie załamuje ciągnie mnie na imieniny do swojego brata na imieniny gdzie jego żonka czyli moja szwagierka jest w czwartym miesiącu ciąży a jej siostra w siódmym.I jak ja mam tam się wyluzować po prostu wpadnę chyba jeszcze w większe doły widząc je z okrągłymi brzuszkami.Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja zrobiłam wtedy gdy robiłam badania na początku ciąży pewnie ze względu na kota którego mam w domu gin mi zlecił. Nuska27 współczuję kochana, wiem co czujesz ale nie martw się kochana powtarzaj sobie, ze niedługo i Ty będziesz miała taki brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa ja nie robiłam badań na toxo i raczej chyba nie bede robila, nie mam styczności z żadnymi zwierzętami także chyba raczej nie. lekarz powiedział że nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka27 nie przejmuj się, niedługo ty też napewno będziesz miała piękny okrąglutki brzuszek, także głowa do góry i najważniejsze jest pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta, Evika no ja tez robiłam, bo kiedys miałam kota i psa , ale mi lekarz zlecił nie pytajac czy mam zwierzaki. Mówił ze nawet mozna sie zarazic zjadajac sliwke na targu i taki przykład mi podał:\" Pani na straganie mówi: niech pani spróbuje jakie dobre \" i bierzesz taka nie umyta zjadasz i kupuje jeszce 2 kg. A np. wczesniej w nocy po tym przelciało stado szczurów zarazonych( moze drastyczny przykład wiem) , ale moze pokazuje o co tez chodzi. Nie zeby straszyc, bo ja sama ginowi poiwedziałm ze trzeba normalnie zyc i nie wariowac tez- zgodził sie . No ale taki przykłąd przytoczyłam zeby wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka zobaczysz niedługo dołaczysz do naszej górnej tabelki :D trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ma rację toxo nie tylko można się zarazić od kota, ale nawet od surowego mięsa, czy nie umytych owoców, czytałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa a robiłaś dwie wartości IgM i IgG? Lekarz mi zlecił tylko IgM wynik ujemny i zastanawiam się czy nie powinnam zrobić drugiej wartości też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... ale naprawdę przykro mi jak widzę brzuszki .Jeszcze świadomość ze moja teściowa ogłosiła konkurs na najlepsza synową tzn która da jej pierwsza wnuczkę mnie zatkało i śmiałam się z tego bo głupie tym bardziej ze z Rafałem byliśmy w trakcie staranek .A tu szwagierka chyba wzięła sobie do serca i miesiąc później była już w ciąży.A ja dalej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... chyba zrobię drugą wartość też przy następnych badaniach tak dla świetego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie jak u Was, ale ja coraz bardziej jestem ciekawa kogo nosze pod sercem. Dziewczynke czy chłopca? Jest mi w sumie obojętne. Zdrowie najwaznijesze, ale chcialabym juz wiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sumie chciałabym wiedzieć kto zamieszkał u mnie w brzuchu, chłopiec czy dziewczynka. Ale tak naprawdę jest mi obojętne, chciałabym tylko aby była zdrowe i tak udane i wspaniałe jak moja córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×